Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Lany poniedzialek (https://forum.cdrinfo.pl/f5/lany-poniedzialek-50356/)

Edwardo 28.03.2005 13:54

Lany poniedzialek
 
chcialem poruszyc temat zwiazany z lanym poniedzialkiem.
jak jest u Was? w innych regionach Polski?

wiadomo tradycja tradycja, dawniej sie lali przy studni wiadrem, ale to niezamezne i niezajete dziewczeta wychodzily i dawaly sie zmoczyc kawalerom.
a teraz jak jest?

chamstwo chuliganstwo przemoc


wychodzimy z kosciola dzis, stoi 15 *****i po 14-18 lat z wiadrami wody i zaczyna lac ludzi, nie patrzac na to, ze niektorzy sa poubierani w troche inne ciuchy, ktore wystarczy zarzucic na kaloryfer i wyschna albo uprac w pralce.
nie wszyscy nosza dresiki i bluzeczki z kapturkiem, nie kazdy ma adidaski na nozkach.

no i stalo sie. zaczeli sie zblizac te obrzygance z glutami nad gorna warga, myslac ze sa za***isci.

w sumie to zastanawiam sie czy im to sprawia przyjemnosc jak zniszcza komus ubranie, krzywde, ale wracajac do tematu...

moj starszy krzyknal w strone zblizajacych sie idiotow, ze jak sie woda poleje, to tez beda mokrzy.
no i sie polala, z tym ze nie woda, tylko krew.

kolesie, ktorym pewnie mozg zjadla tania woda i fajki ktoregos wieczoru na lawce pod blokiem, rzucili sie w nasza strone.

bilans lanego poniedzialku:
-DWA SZWY na luku brwiowym ojca.
-obita twarz jakiegos pana ktory zalapal sie w bojke,
-mysle ze duzo by wymieniac kto i gdzie dostal, bo pare facetow wracajacych z kosciola tez zalapalo sie.


i gdzie kurde ta swiateczna atmosfera?

zastanawia mnie jeszcze jeden fakt.
dzownie z komorki na 112 nikt nie odbiera.
no to dzownie 997. lipa, nikt nie odbiera.
krece kierunkowy do miasta+997 nie ma takiego numeru.
dopiero po paru minutach na 997 ktos odebral, przyjechal patrol, wzieli poszkodowanych na szycie do szpitala, potem na komisariat.

w gazcie lokalnej pisali ze beda w poblizu kosciolow patrole strazy miejskiej i policji. osobiscie ani jednego nie widzialem.

sprawa bedzie w sadzie grockim, a byc moze ze trafi do prokuratury.
swiadkowie sa, nazwiska bezmozgowcow znane.

zastanawia mnie fakt jeszcze jeden. ich bylo ok 15, ludzi wychodzacych z kosciola stokroc wiecej. i co?
tylko nieliczni cos zrobili, reszta stala i sie gapila jak faceta po 50 leja wiadrem po glowie.

nie no, swieta poprostu rulezz.

epol 28.03.2005 14:14

Smiac sie czy plakac?

A swoja droga to jesliby na tych mlokosow ruszylo wiecej ludzi to za rok pewnie nie odwarzyliby sie postapic podobnie.

.::piotrek::. 28.03.2005 14:25

Ehh, to juz tak jest, w jakims programie w TV byly pokazane 2 przyklady, poszkodowany zwrocil sie do wszystkich stojacych w poblizu osob zeby mu pomogly i ... nikt, powtarzam nikt nawet nie spojrzal w jego strone, tylko patrzyli sie w niebo albo w innym kierunku. Przy 2 scenie osoba poszkodowana zwrocila ise do konkretnej osoby, to byl jakis mezczyzna, ktory od razu postanowil zareagowac.

@Edwardo, przykra sprawa :| u nas na szczescie nie jest tak zle ... oczywiscie stoja jacys chlopacy przy cmentarzu i leja TYLKO mlode dziewczyny i chlopakow, a na zadnych starszych na szczescie sie nie rzucaja, jesli ktos chce sie przylaczyc do lania to najpierw zostaje porzadnie zlany przez stojaca ekipe i potem jak sie pojdzie przebrac do domq i ponownie przyjdzie juz nikt go nawet nie prysnie woda, bo juz byl polany

Berion 28.03.2005 14:29

Cytat:

Napisany przez Edwardo
[...] zastanawia mnie fakt jeszcze jeden. ich bylo ok 15, ludzi wychodzacych z kosciola stokroc wiecej. i co?
tylko nieliczni cos zrobili, reszta stala i sie gapila jak faceta po 50 leja wiadrem po glowie [...]

A powinni się wszyscy ująć (to jest: "zakasać rękawy") za poszkodowanymi. I który by podskoczył? :D
Niestety ludzie się boją nawet odezwać, stąd sytacja taka jaka jest w naszym kraju. A Policja? O Policji można spokojnie zapomnieć, wolą się angażować w ściganie nastolatków zasysających z p2p niźli przyprowadzanie pożądku i wyciąganie odpowiednich konsekwencji względem "czterech pasków". Smutne :(

Kasprzak 28.03.2005 14:56

U mnie było tak rok 2lata, rok, temu...nie wiem, moze wymiana rocznikow .
Tez ekipa 10 osób ustawiła sie przed kosciolkiem elegancko, jeden mieszkal obok kosciola, to wyjal cisnieniową myjke boscha - zasieg masakra - ale jak poleci mocny strumien to potrafi narozrabiac. I tez..wychodzą babcie, dziadkowie, ojcowie...a oni na pelnej petardzie...leją ustawiaja sie obok..niby w mlodsze dziewczeta, ale jak dziewczynki byly w srodku a przed nimi 10 babuni idzie... *****izm...
Tez pamietam ze byl fight, tez karetki przyjezdzaly, policja tez...i tez pamietam ze oni nic nie zrobili...
Teraz inaczej, patrze sobie przez okno, dzieci 12-15 lat lataja po podworku i psikaja sie pistoletami - ale nie wiadra.


ps2. przypomniala mi sie tez sytuacja w bloku mojej babci jak rodzice 16 latka dostali jakas grzywne czy cos...nie pamietam, ich dziecko kochane stalo na 3 czy 4 pietrze albo wyzej - nie pamieta sie, no i szli ludzie..a on nalewal wode do woreczkow sniadaniowych i cisnal nimi - chore...


ale tak to juz jest...nie poradzisz edwardo. Ogolnie twoj przypadek to przykra sprawa, dobrze ze ojcu nic powazniejszego sie nie stalo.

Mily_ 28.03.2005 15:00

U mnie też *****e... latają z wiadrami, i leją na wszystkich bez wyjątku (no może z wyjąkiem służb porządkowych...)kiedyś to było fajne święto a teraz co... byle jak najmocniej kogoś oblać... byle się popisać przed kumplami... chore...

Eliasz 28.03.2005 15:12

Tak, teraz każda okazja jest dobra by komuś wlać, zrobić bujke i zadyme. Niestety, taka jest rzeczywistośc.
Dawniej to było inaczej, a teraz to lepiej nie wychodzic z domu...

DreamCrusher 28.03.2005 15:15

nie lubie tego calego lanego poniedzialku - wg mnie glupota, straram sie nie wychodzic z domu w ten dzien - po co sie denerwowac?
Edwardo nie przejmuj sie - oni zostana *****ami do konca zycia - to wystarczajaca kara

Memphisus 28.03.2005 15:27

Rowniez staram sie nie wychodzic w ten dzien z domciu, bo szkoda nerwow. Slyszalem dzis w radiu, ze w ktoryms miesci babcie wychodzaca z kosciola oblali s****ysyny jakies....i umarla na miejscu biedaczka....a gnoje z shitem w portkach s******yli ((
No i wez tu sie nie denerwuj, nawet nie wychodzac z domu:|

Eliasz 28.03.2005 15:32

Cytat:

Napisany przez Memphisus
[...]Slyszalem dzis w radiu, ze w ktoryms miesci babcie wychodzaca z kosciola oblali s****ysyny jakies....i umarla na miejscu biedaczka....a gnoje z shitem w portkach s******yli ((
No i wez tu sie nie denerwuj, nawet nie wychodzac z domu:|

Nie chodzi czasem o to http://info.onet.pl/1073950,11,item.html ?? Tyle że nie wiadomo jaka była przyczyna do końca...

Memphisus 28.03.2005 15:47

Cytat:

Napisany przez Eliasz
Nie chodzi czasem o to http://info.onet.pl/1073950,11,item.html ?? Tyle że nie wiadomo jaka była przyczyna do końca...

Prawdopodobnie o to, z tym, ze pisza o niewydolnosci serca, a mi sie wydaje, ze tuszuja sprawe poprostu. Ktorys z tych gnoi mogl miec ustawionych rodzicow i tyle, a jak babcia nie miala zadnej rodziny (takie przepuszczenie) to tym bardziej bez wiekszych konsenkwencji mozna to poprzekrecac.

Patrix 28.03.2005 16:02

eee ten dzień to poprostu do d*** na maxa jest....
ani troche zabawy w tym nie ma już...
...przez *****ne zachowanie innych siedze w domu bo nie mam po co wychodzić na rower nawet...i tak bym był zmuszony wrócić echh.

mallow 28.03.2005 16:21

A ja nawet nie wiem jak u mnie lany poniedzialek przebiegal... bo jest raczej spokojnie. Do kosciola nie chodze wiec nie wiem co sie tam dzialo. Znajac zycie na pewno byla burda. Ale spokojnym o to ze sie nie zostanie oblanym mozna bylo byc wychodzac na boisko szkolne przed moim blokiem. Tam śmigus dyngus nie obowiazuje raczej ;) Nie bylem oblany w tym roku ;)
pozdro ;)

Edwardo 28.03.2005 16:31

Cytat:

Napisany przez zuk4u
oni zostana *****ami do konca zycia - to wystarczajaca kara


tylko ze skoro potrafia lac wiadrem ludzi po glowie przed kosciolem to co potrafia robic na osiedlu po zmroku.

uwierzcie mi, to wygladalo niczym bojki pokazane w telexpresie z niektorych meczy, trepowanie, lanie po mordzie a zamiast krzesel, to wiadra lataly w powietrzu.


mysle, ze jakby tak wladze miasta postaraly sie, to mozna byloby uniknac podobnych sytuacji. wystarczy jeden patrol przy kazdym kosciele. w koncu nie ma wielu kosciolow w miastach! poza tym jest takie cosik jak zawor od wody.
wziac i zakrecic wode w ujeciach publicznych.
a jak to nie pomoze, to nawet zakrecic wode w poblizu takich miejsc jak koscioly na te pare godzin ( 9-13) bo wieczorem to chyba juz nie leja, pewnie sku**ibaki ida i marszcza fredzia wspominajac wspaniale chwile z rana.


chyba kupie sobie paralizator, bo teraz na bron co 5 lat trza odnawiac pozwolenie.
a tak to chociaz bezpieczniej bede sie czul...

t_e_l 28.03.2005 16:49

Cytat:

Napisany przez Patrix
eee ten dzień to poprostu do d*** na maxa jest....

Dokładnie!!!
Ja jechałem sobie z kumplem po osiedlu i miałem opuszczone szyby w aucie.
kiedy zatrzymałem sie na skrzyżowaniu podbiegła do nas grupka gówniarzy no i wlali mi do auta 2 wiadra wody.
Naszczescie ich radosc nie trwała zbyt długo hehe.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.