Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Liteon or LG? Pomozcie... (https://forum.cdrinfo.pl/f15/liteon-lg-pomozcie-50911/)

digidy 10.04.2005 21:22

Liteon or LG? Pomozcie...
 
Czesc.
Mialem ogromne problemy z Samsungiem TS-H552 i mam okazje wymienic ja na taka ktora bedzie tak nagrywala plyty, ze odczyta taki nosnik nie tylko moja nagrywarka - jesli wiecie co mam na mysli;). Samsung ktory posiadam "nie potrafi nagrywac plyt" mimo, ze jest fabrycznie sprawny! To nie zarty - nawet te plyty z gornej polki wypala tak slabo, ze niekiedy sam nie jest w stanie ich odczytac! Mam okazje wymienic te nagrywarke i zastanawiam sie nad wyborem Liteona SOHW 1673S albo LG 4163B - podobno jest bardzo dobra... I teraz moje osobiste odczucia: ogolnie slyszalem ze Liteony to w miare dobre nagrywarki ale ostatnio nasluchalem sie takze zlych rzeczy o nich... Jezeli chodzi o LG to zawsze mialem o nich zle zdanie poniewaz pamietam ze zawsze mialem problemy z CD - ROMami tej firmy... Ale ja oczywiscie nie testowalem tych wypalarek i nie wiem ktora jest lepsza, dlatego Was prosze o rade...
P.S. Byc moze doradzicie jeszcze cos innego w podobnej cenie - np. jakiegos Nec`a - jestem otwarty na propozycje tylko prosze o powazne odpowiedzi. Chodzi mi glownie o to aby taka nagrywarka bez problemu wypalala dobrze DVD-+R/W i aby inne odtwarzacze mogly to odczytac - nie chodzi mi o zadne "zawrotne" predkosci nagrywania bo to dla mnie glupota... Slyszalem kiedys, ze Liteony maja bardzo dobre lasery i "gleboko" wypalaja, ale duzo rzeczy sie slyszy...
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

mgit 10.04.2005 21:28

Cytat:

Napisany przez digidy
Czesc.
Mialem ogromne problemy z Samsungiem TS-H552 i mam okazje wymienic ja na taka ktora bedzie tak nagrywala plyty, ze odczyta taki nosnik nie tylko moja nagrywarka - jesli wiecie co mam na mysli;). Samsung ktory posiadam "nie potrafi nagrywac plyt" mimo, ze jest fabrycznie sprawny! To nie zarty - nawet te plyty z gornej polki wypala tak slabo, ze niekiedy sam nie jest w stanie ich odczytac! Mam okazje wymienic te nagrywarke i zastanawiam sie nad wyborem Liteona SOHW 1673S albo LG 4163B - podobno jest bardzo dobra... I teraz moje osobiste odczucia: ogolnie slyszalem ze Liteony to w miare dobre nagrywarki ale ostatnio nasluchalem sie takze zlych rzeczy o nich... Jezeli chodzi o LG to zawsze mialem o nich zle zdanie poniewaz pamietam ze zawsze mialem problemy z CD - ROMami tej firmy... Ale ja oczywiscie nie testowalem tych wypalarek i nie wiem ktora jest lepsza, dlatego Was prosze o rade...
P.S. Byc moze doradzicie jeszcze cos innego w podobnej cenie - np. jakiegos Nec`a - jestem otwarty na propozycje tylko prosze o powazne odpowiedzi. Chodzi mi glownie o to aby taka nagrywarka bez problemu wypalala dobrze DVD-+R/W i aby inne odtwarzacze mogly to odczytac - nie chodzi mi o zadne "zawrotne" predkosci nagrywania bo to dla mnie glupota... Slyszalem kiedys, ze Liteony maja bardzo dobre lasery i "gleboko" wypalaja, ale duzo rzeczy sie slyszy...
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Po co piszesz dwa razy to samo
To samo napisałeś tutaj http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...062#post443062

digidy 10.04.2005 21:35

Bo bardzo zalezy mi na szybkiej odpowiedzi - mam tylko kilka dni na wymiane i latwiej bedzie znalezc moj post. Nie chce znowu popelnic takiego bledu jak z TS-552B. Bardzo spostrzegawczy jestes tylko wolalbym konkretnej odpowiedzi na moj post a nie link do innej strony z moim postem...
Pozdrawiam.

mgit 10.04.2005 21:47

Też mam kilka dni na wybór nagrywarki a konkretnie to do czwartku :D musze zdecydować :)

bart_3d 10.04.2005 21:57

Porównaj sobie test liteona i lg na www.cdrinfo.com i będziesz miał gotową odpowiedź
Ja osobiście wybrał bym lg bez namysłu
A jeżeli interesuje cię coś innego to wybież benq'a.

mariano b 10.04.2005 22:11

Bierz LG. Litona nie warto. Chyba że lubisz żonglerke biosami. :D

digidy 10.04.2005 23:03

Dzieki za odpowiedzi. Jezeli chodzi o zonglerke biosami to tak mocno mi nie przeszkadza - to przecez zaden problem wgrac nowy bios ale mysle ze LG to chyba jednak lepszy wybor. Oczywiscie wiem to dzieki Waszym odpowiedziom za ktore serdecznie dziekuje.
P.S. Jezeli chodzi o Benqa to nie moge go raczej wziac bo nei ma go w hurtowni w ktorej wymieniam Samsunga... Ale mam nadzieje ze jakosciowo jest podobny do LG...

sight 11.04.2005 12:05

Ilość załączników: 1
8 )

Ceki 11.04.2005 21:18

Wybierz LG 4163B w wersji Box

Dorian 11.04.2005 21:24

Jak już musisz to bierz tego LG. Choć ja również radziłbym Benq. Co do żonglerki . Co to za nagrywarka, która żeby w ogóle być użyteczna musi mieć wciąż zmieniane firmware uuu moja nagrywarka źle zapisuje na Esperanzach...aaaa spróbuj nowego firmware - będzie dobrze...śmiech na sali.... Z tego wyboru co podajesz to LG ( kurczę jest coraz lepsze:) ) jak i radzą inni.

mgit 11.04.2005 21:28

Ja już zdecydowałem wezmę LG :D w czwartek jadą ja kupić mam nadzieję że się na niej nie zawiode :)

digidy 19.04.2005 21:29

Nie no, juz nie moge. Gdy moj kumpel pojechal zalatwic mi te "wymiane" okazalo sie, ze LGiki rozhchodza sie chyba dobrze bo ich zabraklo! Ja to mam pecha, pozostaje mi tylko czekac az znowu przyjdzie dostawa;(. A powiedzcie mi tylko jeszcze czy polecacie moze zamiast LG 4163B wybrac Nec`a Nd-3500A? Czy ten Nec moze dorownuje powyzszej LG?
Bardzo prosze o odpowiedz.

digidy 19.04.2005 22:24

Przepraszam Was jeszcze raz. Chodzilo mi o tego nowszego i mam nadzieje lepszego NECa 3520A. Radzicie jego czy czekac na LG 4163B?
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.

bOObi 19.04.2005 22:33

Nec :)

zene_k 19.04.2005 22:42

Cytat:

Napisany przez bOObi
Nec :)

A NEC to z jakiego powodu?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.