Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Najlepszy program do przegrywania DVD zabezpieczonych?? (https://forum.cdrinfo.pl/f11/najlepszy-program-przegrywania-dvd-zabezpieczonych-51238/)

mariomario 17.04.2005 15:54

Najlepszy program do przegrywania DVD zabezpieczonych??
 
Witam

Chcę się od was dowiedzieć jakich używacie programów do przegrywania zabezpieczonych płyt DVD (z GRAMI i FILMAMI), napiszcie nazwy programów/skanerów i jeśli to możniwe (napewno możliwe :) ) to proszę o linki do tych programów


Pozdr.

Yarozelsky 17.04.2005 16:01

Cytat:

Napisany przez mariomario
Witam

Chcę się od was dowiedzieć jakich używacie programów do przegrywania zabezpieczonych płyt DVD (z GRAMI i FILMAMI), napiszcie nazwy programów/skanerów i jeśli to możniwe (napewno możliwe :) ) to proszę o linki do tych programów


Pozdr.

KOPIE BEZPIECZENSTWA swoich gier robe Alkoholem a filmow Shrinkiem[ale to dos amatorski progz]Plyty skanuje ArayScannerem .Progzy te sa na cdrinfo wiec linkow niepodaje ;)

edit:
do robienia Kopi Bezpieczensta doby podobno tez jest Clone

downloads 17.04.2005 16:07

Witam.
Ze skanerów to tylko A-Ray www.aray-software.com lepszy niż ProtectionID i emerytowany ClonyXXL.
Do kopiowania gier DVD:
CloneCD (głownie z myślą o SafeDisc)
Alcohol 120% (analiza DPM i ignorowanie błednych sektorów w najnowszych wersjach pozwala skopiować SecuROM i StarForce i SafeDisc) Nie ma emulacji EFM więc do SD potrzebna jest odpowiednia nagrywarka.
BlindWrite (własciwie tylko do SecuROM ale dobry)

Co do filmów do masz DVD Shrink, DVD Decrypter i Clone DVD, ale tutaj zostawiam pole do popisu specjalistom od kopiowania filmów bo ja poza gry/programy nie wychodzę.

EDIT: Zanim sie ktoś przyczepi o tego StarForce- chodzi o wersje z emulacją RMPS i SFnightmare, bo na czysto sie nie da :(

wolf 18.04.2005 13:08

jeżeli chodzi o gry DVD to pozostaje tylko BlindWrite5 ale do SD3/4 nie jest on najlepszy

ed hunter 18.04.2005 14:46

jeśli chodzi o zabezpieczone filmy DVD to przepraszam może jestem nieuświadomiony ale DVDDecrypter jest dla mnie numer 1 drugi Any DVD (drugi bo nie za free).
czasami treba coś przestawić w DVDDecrypterze (omijanie błędów) ale z większością pomysłów sobie radzi, a jak nie to załoga robi nowego, który sobie radzi. :D

Bartez 18.04.2005 16:12

AnyDVD nie służy do zgrywania filmów (chyba, że ja o czymś nie wiem?). Jest to jedynie sterownik działający w tle po uruchomieniu, który w locie deszyfruje zabezpieczone płyty DVD z filmami. Takie płyty następnie można nagrać jakimkolwiek programem do nagrywania, który widzi je, jako filmy bez zabezpieczeń.

PS: NAJLEPSZY, a nie Najlebszy!!! Chyba zacznę dawać bany za takie coś ((

ChupacabraDK 27.12.2005 12:34

Tylko Alcohol 120% - kupuję za każdym razem gdy jest nowsza wersja :-) !!!
Filmy tylko DVDFAB !!! nie ma lepszego programu do wykonywania kopii bezpieczeństwa filmów DVD, programem możesz zrobić wszystko, nawet podzielić film z płytki dwuwarstwowej na 2 DVD+/-R/RW czyli kosztuje 2,5 zł a nie 30 zł, bo coś koło tego kosztuje płytka dwuwarstwowa :-[
Nie ma lepszego programu niż DVDfab !!!
A jeśli chodzi o wykrywanie zabezpieczeń to A-ray scanner i protectionID czyli też najlepsze...
Clony xxl to syf jeśli ktoś to jeszcze stosuje to powodzenia....
Czasem używam clonecd ale Alcohol 120% i tak rulez!!!


:bicz:

Gentelmen 27.12.2005 17:31

Popieram kolege ChupacabraDK, do robienie kopii bezpieczeństwa (rozkodowywania i zrzutu na dysk) najlepsiejszy jest DVDFab!!! Łamie wszystkie najnowsze zabezpieczenie płyt DVD!! Potem już tylko CloneDVD i kopia gotowa!!

DVDFab THE BEST!!!

Pozdro for all!!

Kilobajt 28.12.2005 16:46

Skaner: A-Ray
Tworzenie/Nagrywanie obrazów: Alcohol 120%, BlindWrite 5
Filmy DVD: AnyDVD&CloneDVD/DVD Decrypter + PGCEdit + DVD ReBuilder&CCE


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.