Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Czy warto teraz kupić nagrywarkę dvd? (https://forum.cdrinfo.pl/f15/czy-warto-teraz-kupic-nagrywarke-dvd-52236/)

mnz 14.05.2005 00:14

Czy warto teraz kupić nagrywarkę dvd?
 
Witajcie!
Chcialbym uslyszec Wasze zdanie na pytanie jakie sobie zadaje w mojej obecnej sytuacji. Mysle o zakupie nagrywarki dvd LG (mowi sie o niej na forum). Nie chce pytac o rady czy warto wybrac ten model (za taki post chyba byscie mnei ukrzyzowali :) ). Chodzi mi o to czy nie wejdzie w najblizszym czasie nic nowego co wyprze dvd... a przynamniej ten standard. Zaslyszalem cos o BluRayu i innych wynalazkach. Co sądzicie na ten temat?

ed hunter 14.05.2005 00:24

zanim niebieski trafi pod strzechy Zamęczysz jeszcze ze 2-3 nagrywarki DVD.

szybkość nagrywania doszła praktycznie do końca, więc teraz dochodzą bajery typu LightScribe - następne wyciąganie kasy.

ceny spadły i wiele już nie spadną chyba.

VIZZARD 14.05.2005 00:28

Warto! :taktak:

Czołgista 14.05.2005 00:29

Cytat:

Napisany przez mnz
Zaslyszalem cos o BluRayu i innych wynalazkach. Co sądzicie na ten temat?

Ja czekam z niecierpliwością :)
Może w końcu człowiek w domu obejrzy filmek w przyzwoitej jakości ;)

mnz 14.05.2005 00:38

Cytat:

Napisany przez Czołgista
Ja czekam z niecierpliwością :)
Może w końcu człowiek w domu obejrzy filmek w przyzwoitej jakości ;)

"Przyzwoitej" :D Ladnie to brzmi, oj ladnie... Te cale wypalanie etykiet to taki szpan... fajny bajer by byl ale czy warto placic za taka pi3rdółke... marker 3zl i tez bedzie ok ;]

To mowicie ze warto kupic poki co :) ktos sie jeszcze wypowie?

Czołgista 14.05.2005 00:44

Cytat:

Napisany przez mnz
"Przyzwoitej" :D Ladnie to brzmi, oj ladnie... Te cale wypalanie etykiet to taki szpan... fajny bajer by byl ale czy warto placic za taka pi3rdółke... marker 3zl i tez bedzie ok ;]

To mowicie ze warto kupic poki co :) ktos sie jeszcze wypowie?

A co ma piernik do wiatraka ? ???

mnz 14.05.2005 00:55

Najpierw odpowiedzialem na ta Twoja wypowiedz o jakosci a potem przeszedlem do nadrukow laserem na cedekach. Przepraszam za balagan ale juz pozno i jestem z lekka niegramatyczny :)

Czołgista 14.05.2005 00:59

Cytat:

Napisany przez mnz
Najpierw odpowiedzialem na ta Twoja wypowiedz o jakosci a potem przeszedlem do nadrukow laserem na cedekach. Przepraszam za balagan ale juz pozno i jestem z lekka niegramatyczny :)

I wszystko jasne :)

Czasem też bywam "niegramatyczny" :piwo:

mnz 14.05.2005 01:08

Cytat:

Napisany przez Czołgista
I wszystko jasne :)

Czasem też bywam "niegramatyczny" :piwo:

Zdecydowanie zdarza się nawet najlepszym... późno bo późno ale masz racje - :piwo: a jutro chyba zamowie tego LG o ktorym tyle sie mowi ostatnio.. allegro(od ~210)/komputronik(238+przesylka11)/proline.pl(215+przesylka)<-co polecasz? Wahalem sie jeszcze bo czytalem ze duzo osob chwali NECa, ale to czuje ze nie ma sensu. Bo co user to nowa opinia.... a LG mi nie podpadli napedem cd-rw to niech maja jeszcze raz swoja szanse ;]

Czołgista 14.05.2005 01:18

Cytat:

Napisany przez mnz
Zdecydowanie zdarza się nawet najlepszym... późno bo późno ale masz racje - :piwo: a jutro chyba zamowie tego LG o ktorym tyle sie mowi ostatnio.. allegro(od ~210)/komputronik(238+przesylka11)/proline.pl(215+przesylka)<-co polecasz? Wahalem sie jeszcze bo czytalem ze duzo osob chwali NECa, ale to czuje ze nie ma sensu. Bo co user to nowa opinia.... a LG mi nie podpadli napedem cd-rw to niech maja jeszcze raz swoja szanse ;]

O LG może się i mówi , ale jak ???
Lepiej weź Benka :)
Ja mam Pionka o którym się mało mówi, może dla tego że niema z nim problemów.
A za kilka dni kupię Benka z ciekawości , i by potestować.
LG odradzam.

zene_k 14.05.2005 02:56

Cytat:

Napisany przez Czołgista
O LG może się i mówi , ale jak ???
Lepiej weź Benka :)
Ja mam Pionka o którym się mało mówi, może dla tego że niema z nim problemów.
A za kilka dni kupię Benka z ciekawości , i by potestować.
LG odradzam.

Benq jest fajny, ale plexik mimo wszystko fajniejszy :piwo: || ;)

zorg 14.05.2005 02:59

ja nic nie mowie

mnz 14.05.2005 09:36

Co wy sobie z tym benq zartujecie czy powaznie mowicie? bo wczesniej jakies posty czytalem to mi to na posmiewisko wygladalo z lekka... o jakim modelu mowicie? czemu mialbym go wybrac? i mam jeszcze jedno pytanie: w czym NEC 3520A jest lepszy od LG GSA-4163B. Zaslyszalem kilka razy ze ktos zdecydowanie ją polecał... mam cd-rw LG i nie narzekam. Czytalem ze na dvd-rw tez nie narzekaja. sorry ze pytam - pewnie juz was nudzi ten temat :) duzo osob chyba o to ostatnio pyta.

VIZZARD 14.05.2005 11:04

Cytat:

Napisany przez mnz
Co wy sobie z tym benq zartujecie czy powaznie mowicie? bo wczesniej jakies posty czytalem to mi to na posmiewisko wygladalo z lekka... o jakim modelu mowicie? czemu mialbym go wybrac? i mam jeszcze jedno pytanie: w czym NEC 3520A jest lepszy od LG GSA-4163B. Zaslyszalem kilka razy ze ktos zdecydowanie ją polecał... mam cd-rw LG i nie narzekam. Czytalem ze na dvd-rw tez nie narzekaja. sorry ze pytam - pewnie juz was nudzi ten temat :) duzo osob chyba o to ostatnio pyta.

Przeczytaj sobie temat o Benku :czytaj:

To bedziesz wiedział czy to żarty czy nie

A gdybyś nie wiedział - to zapytaj zorga :taktak:

Po co mu jeszcze oprócz dwóch Plextorów Benek? :>


:mruga:

mnz 14.05.2005 15:57

No czytalem jakis mega-testo-temat o tym benq chyba wlasnie napisany przez goscia o ktorym wspomniales. jak na moje potrzeby mysle ze LG wystarczy i jutro go mam zamiar zakupic... benq zle mi sie kojarzy troche, a z LG mam mile wspomnienia po udanym napedzie cd-rw. wahalem sie jeszcze miedzy nec a wspomnianym lg, ale w ostatecznym rozrachunku mysle ze nie bedzie roznicy. pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.