Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Informacje o bananach (https://forum.cdrinfo.pl/f10/informacje-o-bananach-52996/)

IceManSpy 04.06.2005 20:16

Informacje o bananach
 
Mam taka propozycje. czasme sie zdarza ze nie mozemy wejsc na forum i zastanawiamy sie dlaczego (tak naprwde dlatego ze mamy :banan: ).

I moja propozycja.

W czasie rejestracji podawalismy maila. I jak dostaniemy banana to moze dostaniemy informacje ze go dostalismy oraz do kiedy bedzie trwal. Ewentualnie za co.

Kto jest za???

I czy to jest wogle mozliwe bo to jest najwazniejsze :)

yahol 04.06.2005 21:30

A moze oprocz e-maila do delikwenta, dodatkowo info o aktualnych banach na stronie glownej forum.
Warto by wiedziec kto i za co wladzy sie narazil.
Wy tam w mordowni sobie wiesci przekazujecie, a ogol w nieswiadomosci i ciemnocie tkwi :D

IceManSpy 04.06.2005 21:32

chodzi mi tylko o to aby wiedziec dlaczego nie mozna wejsc na forum. nic wiecej. a potem sie pyta ktos. czemu nie moglem wejsc na forum

andy 04.06.2005 23:39

Cytat:

Napisany przez yahol
A moze oprocz e-maila do delikwenta, dodatkowo info o aktualnych banach na stronie glownej forum.
Warto by wiedziec kto i za co wladzy sie narazil.
Wy tam w mordowni sobie wiesci przekazujecie, a ogol w nieswiadomosci i ciemnocie tkwi :D

Za:>

yahol 05.06.2005 00:31

Ilość załączników: 1
Chodzi o cos takiego. (kiedys chyba bylo? albo sie myle. Nie pamietam, moze gdzie indziej)

joujoujou 05.06.2005 02:20

Cytat:

Napisany przez IceManSpy
[...] jak dostaniemy banana to moze dostaniemy informacje ze go dostalismy oraz do kiedy bedzie trwal. Ewentualnie za co.

[...]

A może dostajemy taką informację?
Kto wie?
Mieliśmy kiedyś banana? :>

Bartez 05.06.2005 10:28

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez yahol
Chodzi o cos takiego. (kiedys chyba bylo? albo sie myle. Nie pamietam, moze gdzie indziej)

Na naszym forum banujemy już w ostateczności. Tak więc wydaje mi się, że tworzenie działu do tego celu nie ma sensu. Poniżej macie listę zbanowanych osób na czas stały. Aktualnie nie ma nikogo, zbanowanego tymczasowo.

Piterniel 05.06.2005 11:35

Ale Bartez jesteś zły admin ;p Najwięcej bananków rozdałeś ;)

yahol 05.06.2005 11:53

Jak na te ilosc userow i tak duzy ruch, jest tego naprawde niewiele.
Widac usery maja powazanie dla administracji.
Niech tak bedzie.

Ps: czy tu jest McDrive ten o ktorym mysle. (dla wyjasnienia kiedys o tym/podobnym nicku, byl aktywny i dosc zasluzony user)

CIAPEK 05.06.2005 13:00

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Ale Bartez jesteś zły admin ;p Najwięcej bananków rozdałeś ;)

ja sie nie popisalem :)
jedynie tymczasowe dawalem.

smolik 05.06.2005 13:05

Cytat:

Napisany przez CIAPEK
ja sie nie popisalem :)
jedynie tymczasowe dawalem.

Hehe zawsze masz szanse sie poprawić ;)

Bartez 05.06.2005 13:39

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Ale Bartez jesteś zły admin ;p Najwięcej bananków rozdałeś ;)

No tak jakoś na mnie zawsze padało ;) Bana stałego dajemy tylko w wyjątkowych sytuacjach i po naradzie przynajmniej kilku modów/adminów.

ed hunter 05.06.2005 13:58

Cytat:

Napisany przez Bartez
No tak jakoś na mnie zawsze padało ;) Bana stałego dajemy tylko w wyjątkowych sytuacjach i po naradzie przynajmniej kilku modów/adminów.

konsylium banerskie ^_^ ;p

M@X 05.06.2005 14:30

Czemu McDrive ma stalego bana?

andy 05.06.2005 15:29

To nie ten McDrive;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.