Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   5 lat CDRinfo.pl - ZLOT ( lista społeczna ) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/5-lat-cdrinfo-pl-zlot-lista-spoleczna-53566/)

M@X 21.06.2005 15:19

5 lat CDRinfo.pl - ZLOT ( lista społeczna )
 
Postanowiłem założyć listę. Osoby które prawie na pewno pojadą (czytaj - są przekonane że pojadą, chyba że nie pozwoli im sytuacja rodzinna bądź materialna) niech się wpisują. Bądźmy dorośli i niech nie wpisują się ludzie którzy pewni nie są a potem się po prostu rozmyślą. Pisać do mnie na PRV lub majlem (wtedy podajcie nick z forum) - będę edytował posta i aktualizował listę na bieżąco. Zapisy trwać będą do 13 lipca, jako że potem trzeba pomyśleć o organizacji noclegu itd. Tak więc...

MIEJSCE : KRAKÓW (Przesiadujemy przy coca-coli u Czołgisty nieustannie rozmawiając o nowych nagrywarkach i nośnikach (po drodze do miejsca przeznaczenia zakupimy jedzenie i picie, również dla naszego gospodarza - chyba rozumiecie, ze wypada). Nocleg na akademiku AGH w pokojach po 3 osoby, opłata (skoro na ncoleg zadeklarowaly sie tylko 4 osoby) po około 35 zł od osoby za noc [jak zostałem poinformowany przez znajomego studenta "W Krakowie nie znajdziesz nic tanszego."].)
CZAS : 16-17 lipca (Zbiorka w sobote o 13.00 na rynku pod pominkiem, poznacie mnie po czerwonej czapce ligi mistrzów. Do domów rozjeżdzamy się w niedzielę około godziny 16.00.))

Osoby zadeklarowane do wykupienia noclegu zbiorczego :
_bakupl_
Air
blasfobias
frog


Osoby organizujace nocleg we wlasnym zakresie :
BD
Czołgista
M@X.666
PIOTR34
rycho
Bartez
aRBi

epol 21.06.2005 17:06

Ja jeszcze mam pytanka (moge?):
1. Ktory to w koncu weekend (data)?
2. Od ktorego dnia zaczyna sie zabawa, a ktorego konczy?

3. Kto jedzie ze slaska (okolice Tarnowskich Gor, Bytom)? Mozna by razem sie zabrac.

Air 21.06.2005 17:12

Myślę że sobota - niedziela.

@ Epol, ja jadę,

mensir67pl 21.06.2005 17:15

Nie wiem czy nie doczytalem ale gdzie to jest planowane (miejscowosc) ze by wiedzial czy mnie ;)

MOdy 21.06.2005 19:32

No właśnie gdzie ma byc ten zlot bo nie wiem czy nie za daleko jak dla mnie:)?

demek 21.06.2005 20:32

krakow panowie krakow

karel48 21.06.2005 21:12

W końcu który tydzień lipca ? ???

M@X 21.06.2005 21:15

Czekamy az "wladza" cos powie w tym temacie!

Cytat:

Napisany przez Air
Myślę że sobota - niedziela.

@ Epol, ja jadę,

To jedziesz w koncu czy nie jedziesz? Lista ustalana jest wedlug mojej skrzynki majlowej/skrzynki prywatnych wiadomosci...

shuma02 21.06.2005 21:24

moze cos we Wrzesniu to i ja bym sie zalapal... :piwo:

nimal 21.06.2005 21:47

shuma - jak Ty przyjedzisz to wiesz gdzie beda szklanki dzwonic ;)

demek 21.06.2005 21:50

Cytat:

Napisany przez epol
Ja jeszcze mam pytanka (moge?):
1. Ktory to w koncu weekend (data)?
2. Od ktorego dnia zaczyna sie zabawa, a ktorego konczy?

3. Kto jedzie ze slaska (okolice Tarnowskich Gor, Bytom)? Mozna by razem sie zabrac.

epol ja jestem z jaworzna wiec nie tak daleko:)

nimal 21.06.2005 21:53

wstepnie otrzymalem dyspense i pewnie pojade, ale dopuki nie bede pewny nie zapisuje sie "bankowo"
zalezy ktory to bedzie weekend
jesli drugi to raczej jade i chetnie kogos z Poznania/okolic/po drodze zabiore, bo droga dluga i mozna by juz w czasie jazdy zaczac omawiac strategie zapisu dla roznych nosnikow ;)

Ormianin 21.06.2005 22:00

A moze ktos z Wrocka albo okolic jedzie i ja sie zabiore? Nimal a jak ty jedziesz? przez jakie miasta?

Air 21.06.2005 22:58

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Czekamy az "wladza" cos powie w tym temacie!



To jedziesz w koncu czy nie jedziesz? Lista ustalana jest wedlug mojej skrzynki majlowej/skrzynki prywatnych wiadomosci...

Przecież napisałem że JADĘ. Na 2 dni nawet :)

Cytat:

Napisany przez Ormianin
A moze ktos z Wrocka albo okolic jedzie i ja sie zabiore? Nimal a jak ty jedziesz? przez jakie miasta?

Przez Wrocław będzie mu szybciej napewno. Serio :)

mensir67pl 21.06.2005 23:04

A jak tam PODKARPACKE sie organizjue - tez bym sie z kim zabral :piwo:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.