Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Micorsoft Blokuje Piratow. No More UPDATE!! (https://forum.cdrinfo.pl/f113/micorsoft-blokuje-piratow-no-more-update-54753/)

shuma02 26.07.2005 19:43

Micorsoft Blokuje Piratow. No More UPDATE!!
 
Witam,

http://www.theregister.co.uk/2005/07...es_wga_launch/

tak jestem ciekaw Waszych opini na ten temat.

Microsoft bedzie od dzisiaj wymagal od nas bysmy przed sciaganie jakichkolwiek Update'ow pierw sprawdzili nasza wersje Windy XP z ich baza danych by potwierdzic jej oryginalnosc.

-Jesli nie mamy oryginalnej Windy XP po wypelniniu specjalnego formularza gdzie mamy podac skad dostalismy wersje, i po odeslaniu nielegalnego krazka z Winda, mozemy dostac darmowa wersje Win XP Home lub Pro.
-Jesli wypelnimy tylko formularz bez wysylania kompaktu, dostac mozemy jedynie znizki cenowe na Winde XP.

Microsoft jednak pozwoli wszystkim piratom nadal sciagac Security Updates czyli wszelkie nowe update'y latajace dziury w Win XP.

Co Wy na to ?? Czy wyjdzie niedlugo cos ze strony Piratow ktore wyeliminuje ten proces??

Piterniel 26.07.2005 20:04

Cytat:

-Jesli nie mamy oryginalnej Windy XP po wypelniniu specjalnego formularza gdzie mamy podac skad dostalismy wersje, i po odeslaniu nielegalnego krazka z Winda, mozemy dostac darmowa wersje Win XP Home lub Pro.
Z torrenta zadoiłem :). Proszę oryginalengo XP :)

_bakupl_ 26.07.2005 20:05

Cytat:

Napisany przez shuma02
Witam,

http://www.theregister.co.uk/2005/07...es_wga_launch/

tak jestem ciekaw Waszych opini na ten temat.

Microsoft bedzie od dzisiaj wymagal od nas bysmy przed sciaganie jakichkolwiek Update'ow pierw sprawdzili nasza wersje Windy XP z ich baza danych by potwierdzic jej oryginalnosc.

-Jesli nie mamy oryginalnej Windy XP po wypelniniu specjalnego formularza gdzie mamy podac skad dostalismy wersje, i po odeslaniu nielegalnego krazka z Winda, mozemy dostac darmowa wersje Win XP Home lub Pro.
-Jesli wypelnimy tylko formularz bez wysylania kompaktu, dostac mozemy jedynie znizki cenowe na Winde XP.

Microsoft jednak pozwoli wszystkim piratom nadal sciagac Security Updates czyli wszelkie nowe update'y latajace dziury w Win XP.

Co Wy na to ?? Czy wyjdzie niedlugo cos ze strony Piratow ktore wyeliminuje ten proces??


Hm, i teraz tak jak z tymi SP2 co ktoś zamówił 1000 krążków żeby naciągnać MS na to, to pewnie ktoś ponagrywa 1000 razy WinXP (no najlepiej to PRO, ale troche Home tez sie przyda) i wyśle do MS a źródła zmyśli.

Kolejna sprawa. Ma szanse otrzymać Windows'a czy go napewno dostanie?

Jeśli to nie będzie wtapianie znajomych a pisanie że z rynku, czy z neta (moze byc?!) to czemu nie? ;)

Uhu, dobrze że nie przegrywalem nikomu WinXp :D

Jeszcze by mogli tak z Office'm zrobic... :)

Hm, DARMOWĄ czy ZA DARMO? Bo darmowej to ... czego tam nie będzie? Albo na ile dni będize?

Remix 26.07.2005 20:10

Witam!

Czytajcie dokladnie!

Chodzi o to, ze jesli udowodnisz, ze kupiles pirackiego Windowsa XP (np. sklep sprzedal Ci piracka kopie i masz na to fakture - chociazby z nowym kompem) to Microsoft da takiej osobie oryginalnego Windowsa.
Jesli natomiast ktos nie udowodni, ze kupil, to dostanie tylko znizke.

nimal 26.07.2005 20:14

hm, u mnie dziala (win2k3) bez zbednego sprawdzania... pozyjemy zobaczymy ;) bo nie watpie w to ze odpowiedz crackerow bedzie szybsza niz zabezpieczenia ms ;)

mr_spock 26.07.2005 20:17

nagram xpka a jako zrodlo podam sasiada ktory mnie denerwuje... ja dostane oryginala a on po d....

dla mnie bomba :D

Remix 26.07.2005 20:40

Witam!

Prosze Was nie siejcie tych plotek - przeczytajcie moj powyzszy post :/

shuma02 26.07.2005 21:10

Remix dopisal to co zapomnialem napisac w swoim pierwszym poscie, czyli to ze trzeba miec dokumentacje zakupu pirackiej wersji Windy XP. Ci ktorzy nie udowodnia zakupu a maja piracka wersje moga jedynie dostaz znizke na oryginaly.

Piterniel 26.07.2005 21:14

Ta zniżka to taka lipa jest ;)
Kazdy może ją dostać czyli 90% użytkwników Windows ?;p

kraluk 26.07.2005 21:38

Ja nic nie chce mówić, ale czytałem na XP.net.pl (jak jeszcze działał), że te "darmowe" Windowsy i zniżki dotyczą narazie tylko Wielkiej Brytanii...

PS.
U mnie jeszcze wszystko działa:)

mgit 26.07.2005 22:03

Ja jednak bym nie zaryzykował zgłaszając cokolwiek pirackiego, nigdy nie wiadomo czy się nie namyślą i nie wysla jakiejś kontroli albo cuś :)

Patrix 26.07.2005 22:19

a te pierdzielone update'y mogą blokować p2p ?!
Mam win2k3 bez SP1 ale jakieś poprawki mi tam doi co jakis czas...
ostatnio mi p2p padło mam objaw tak jakbym miał ograniczenie jednoczesnych wychodzących/przychodzących połączeń - wałek w tym że nie mam SP1 w systemie
Dajmy na to włącze torrenta, to thunderbird nie łączy się z pop3/smtp a GG nie chce wskoczyć na online :|, wyłączam te pierdołe i po minucie wszystko chodzi.

joujoujou 27.07.2005 02:04

Cytat:

Napisany przez Patrix
[...]
Dajmy na to włącze torrenta, to thunderbird nie łączy się z pop3/smtp a GG nie chce wskoczyć na online :|, wyłączam te pierdołe i po minucie wszystko chodzi.

Mam takie same objawy na win2ksp4 jak za duży upload na torrencie ustawię, albo zbyt dużo rzeczy naraz seeduję, zmniejsz troszkę UL i daj znać czy pomogło. :D

NeoFighter 27.07.2005 02:40

ja też zuważyłem taki syf u siebie (Win XP SP2)

komunikatory raz łączą się raz nie (gg, tlen, aim, msn, yahoo) [częściej nie]
BitComet-a jakoś h**owo przytkało (bez znaczenia jakie UP DL ustawiam)
Shareaza łączy się o wiele dłużej i to tylko do jednego huba Gnutelli2
eMule Plus się nie łączy

pojechałem mojemu administratorowi sieci, ale jak to przez te update'y to ja popie**olę ten cały Windows Update, nawet krytycznych nie będę ściągał

JAK KTOŚ WIE JAK TO TRZEBA POPRAWIĆ, NIECH PISZE !!!!!!! bo k**wicy można dostać (( (( (( (( (( (( (( (( (( ((

Burak_PL 27.07.2005 05:41

Cytat:

Napisany przez Patrix
a te pierdzielone update'y mogą blokować p2p ?!
Mam win2k3 bez SP1 ale jakieś poprawki mi tam doi co jakis czas...
ostatnio mi p2p padło mam objaw tak jakbym miał ograniczenie jednoczesnych wychodzących/przychodzących połączeń - wałek w tym że nie mam SP1 w systemie
Dajmy na to włącze torrenta, to thunderbird nie łączy się z pop3/smtp a GG nie chce wskoczyć na online :|, wyłączam te pierdołe i po minucie wszystko chodzi.

i jeszcze im adres podajmy i rozmiar ciuszków więziennych i jaki kolor lubimy :D

jakoś mi się nie chce wierzyć ze jak im udowodnię to mi przyślą ;) dostał juzktos?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.