Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Czym się zajmuję, co robię? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/czym-sie-zajmuje-co-robie-54816/)

czechoj 28.07.2005 12:30

Czym się zajmuję, co robię?
 
Panie i Panowie, miłosnicy tego forum!!!
Nie bardzo pamiętam czy kiedyś ktos o tym pomyślał, ale.... wpadł mi do głowy pomysł by moze tak troszkę blizej się poznac.... a przy okazji stwierdzić w parze z jakimi zawodami idzie zainteresowanie i miłość do komputerów i oczywiscie wszelkiej maści palników. Otóz proponuję aby każdy z forumowiczów napisał co aktualnie robi, czym się zajmuje itp.
Co wy na to?

nimal 28.07.2005 12:33

w profilu jest cos takiego jak aktualne zajecie :serdusz:
a aktualnie? zjadlem jogurt i zastanawiam sie czy wypic herbatke czy isc zapalic ||
a na serio to zajmuje sie promocja...

demek 28.07.2005 12:36

ja odpoczywam do konca wrzesnia i nie robie nic :D a potem wyjezdzam do innego kraju:)
z zawodu jestem elektrykiem z pelnymi uprawnieniami do 1 kV (teoria/montaz/konserwacja/odbior)

MacGyver 28.07.2005 12:41

hmm....aktualnie ???
...aktualnie to ja pisze posta, jeżeli go własnie czytasz to znak, że już go napisałem :D :D
A tak na serio to no ten tego, mam wakacje :)
No i jestem studentem 3 roku (wow, to już 3 rok ??? jak to zleciało :) ) Informatyki.

knydel 28.07.2005 12:41

Sesja niby zaliczona, niby powinny być wakacje, a siedze na stażu do końca sierpnia w centrum Warszawy :/. Do końca to sam nie wiem czym ja tutaj się zajmuję ;)

zick 28.07.2005 12:43

Cytat:

Napisany przez demek
ja odpoczywam do konca wrzesnia i nie robie nic :D a potem wyjezdzam do innego kraju:)
z zawodu jestem elektrykiem z pelnymi uprawnieniami do 1 kV (teoria/montaz/konserwacja/odbior)



hehe.. uprawnienia do 1kV to musi mieć nawet sekretarka , żeby zrobić kawę, używając czajnika elekrycznego :D

tylko się zaraz nie obraź , takie są przepisy :D

demek 28.07.2005 12:47

Cytat:

Napisany przez zick
hehe.. uprawnienia do 1kV to musi mieć nawet sekretarka , żeby zrobić kawę używając do tego czajnika elekrycznego :D

tylko się zaraz nie obraź , takie są przepisy :D

chyba nie o tym jest temat.....
pozatym uprawnienia masz rozbite na 3 czesci
pierwszy poziom i nie wiem po co on jest jak po nim nic nie mozesz....ale papier jest
drugi poziom to juz mozesz np wykonac sam instalacje w domu ale ktos musi to odebrac
trzeci poziom to juz mozesz odbierac takie instalacje

a ja mam wszystkie 3 :)

zick 28.07.2005 12:49

u mnie jak w podpisie

SZUKAM PRACY

ed hunter 28.07.2005 12:50

ja się zaraz, zaraz, zaraz, zaraz, zaraz, zaraz, zaraz zajmę pracą.

albo nie.

zrobię moda z nagrywarki ||

_bakupl_ 28.07.2005 12:51

No ja akurat skończyłem Gimnazjum nr 5 w Fordonie w Bydgoszczy! Teraz dostałem się do Zasadniczej Szkoły Zawodowej Elektronicznej z 3 letnim Technikum uzypełniającym z profilem technik teleinformatyk :]

W wakacje nigdzie nie jade bo wole sobie uzbierać pieniążki i kupić coś konkretnego...w dodatku trzeba spłacić remont ;]

Kocham swojego LG GSA-4163 ;]

Mam AXP 1700+ B0 bo ukruszyłem AXP-M 2500+ (Barton)... :( ale i tak jestem zadowolony bo ładnie się kręci ||

Ale chętnie bym go zamienił na Pentium 3 ~933MHz ale z 512kb cache jeśli takie są... albo może być P4 1,4 ;]

Najchętniej to bym zmienił komputer na laptopa ;]

@ed - zapomniałes w podpisie o Early Days ;], The Essential Of Iron Maiden, i jeszcze fajnie bylo by single pododawać :D....
A TNOB jest z Limited 98, a NPFTD jest z 90 :P

http://images.google.pl/imgres?imgur...ial_s%26sa%3DG


No i niedługo premiera Death On The Tour, oraz EdGuY'a - Superheros ;)

TORQUE 28.07.2005 12:59

a ja czekam na cud, który przedłuży wakacje a tak na serio to nudzę się komputerem a czasami gram z kumplami w piłkę

ed hunter 28.07.2005 13:01

Cytat:

Napisany przez _bakupl_
[...]

@ed - zapomniałes w podpisie o Early Days ;], The Essential Of Iron Maiden, i jeszcze fajnie bylo by single pododawać :D....
A TNOB jest z Limited 98, a NPFTD jest z 90 :P

No i niedługo premiera Death On The Tour, oraz EdGuY'a - Superheros ;)

Wiesz o której ja to robiłem??? bo ja sam nie wiem :D

prometeusz 28.07.2005 13:02

widzę że upał robi swoje.
A adres też można zamieścić. ;)
@demek a to może mi odpowiesz na kilka pytań z lcyklu założenie nowego licznika - ale tak poważnie jaj sobie nie robię

Burak_PL 28.07.2005 13:09

a ja jestem uczniem 2 klasy LO nr 1 w Wodzisławiu Śl. za rok 18 :D

Berion 28.07.2005 13:12

Cytat:

Napisany przez czechoj
[...] co aktualnie robi, czym się zajmuje itp.
Co wy na to?

Bąki zbijam :)
Jestem zapracowanym bezrobotnym, zarobionym nierobem itp... :) I jak dotąd dobrze mi z tym (do czasu :D)... ...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.