![]() |
Cytat:
Ale wielkie dzięki za pomoc :piwo: Reputka poleciała :D |
Coś takiego ;p
Moim zdaniem takie nie istanieją :) |
Cytat:
PS.Szukałem takich sterowników i nie spotkałem :( |
Ehh..
Przecież wszystko zależy od sterowników klawiatury, które są do niej dołączone. W nich są zaprogramowanie klawisze funkcyjne, ktoś napisał ten sterownik pod IE i widocznie zapomniał o FF ;). Tak samo napisałbym przeglądarke internetową i później burzy się ktoś, że mu z jego klawiaturą nie działa. IE a FF ma inny kod i inne odwołania funkcji więc nie ma prawa działać ;p |
hmm ja też u taty na laptopie sie bawilem(ma oddzielną klawiature) i taki sam mial problem tylko teraz nie moge sobie przypomniec jak to robiłem ???
edit: Właśnie zobaczyłem tą klawiature i :szczena: Może jakieś sterowniki albo coś :] |
Cytat:
|
|
Hinks ja też mam taki sam problem jak Ty, mam jeszcze ma klawie przycisk do Exela, kalkulatora i jak przypiszę do exela ten przycisk lub do kalkulatora to nie mogę napisać "ę" i "ć" w wordzie, bo mi otwiera się exel lub kalkulator. Więc proszę o pomoc dla Hinksa i dla mnie :)
|
Problem z klawiatrą
Witam.
Dzisiaj kupiłem nawą klawiaturę. Ma ona dodatkowe klawisze (bajery itp.) i ma też dodatkowe przyciski do obsługi przeglądarki (Wróć, Stop, Odśwież itp.) Lecz nie wszystkie te klawisze współgrają z FF ale tylko z IE :( I teraz pytanie: jak zrobić by współgrały z FF, a niekoniecznie z IE ??? Pozdrawiam :) PS.Jeżeli taki temat już był to przepraszam :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.