Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   usuwanie komentarzy (https://forum.cdrinfo.pl/f10/usuwanie-komentarzy-55421/)

Tipros 13.08.2005 12:35

usuwanie komentarzy
 
Czy ktoś prócz mnie i użytkownika Seth zauważył, że na stronie głównej usuwane są komentarze ?

nie chodzi tylko o takie, które są obraźliwe, ale o takie, które nie do końca pasują koncepcji świata modaratora.

MacGyver 13.08.2005 12:45

Ja rzadko je czytam i rzadko coś dodaje/komentuje.
Co do ich moderowania to moderuje je administracja serwisu.

Bartez 13.08.2005 13:19

Cytat:

Napisany przez Tipros
Czy ktoś prócz mnie i użytkownika Seth zauważył, że na stronie głównej usuwane są komentarze ?

nie chodzi tylko o takie, które są obraźliwe, ale o takie, które nie do końca pasują koncepcji świata modaratora.

Zadałem pytanie w komentarzach, zadam i tutaj. JAKIE komentarze zostały usunięte? Bo coś mi się wydaje, że komuś zależy na jakiejś zadymie. Prawa do usuwania komentarzy mają poza mną jeszcze 3 osoby i na pewno nic nie zostało usunięte, bo komuś się komentarz nie spodobał...

Mich@ł 13.08.2005 13:36

Ja niczego nie zauważyłem ;P

A jakiego typu komentarze znikły ??? Kiedy to się stało ?? Może macie kłopoty z przeglądarką ?? Opróżnijcie ciasteczka ;)

Pozdrawiam :)

Bartez 13.08.2005 13:40

Chodzi o wieczną wojnę LiteOn kontra reszta świata i komentarze typu liteon to shit, ścierwo itd. Jeżeli będą to komentarze na poziomie, to nie ma problemu, nikt ich nie będzie usuwał. Ale jeżeli to będzie typowy flame, prowokujący do kłótni, to takie coś poleci.

Oktawian89 14.08.2005 08:50

o LooL :| co Tam sie dzieje,,, http://www.cdrinfo.pl/news/8585 :wow: :podbite:

ed hunter 14.08.2005 08:55

Cytat:

Napisany przez Bartez
Chodzi o wieczną wojnę LiteOn kontra reszta świata i komentarze typu liteon to shit, ścierwo itd. Jeżeli będą to komentarze na poziomie, to nie ma problemu, nikt ich nie będzie usuwał. Ale jeżeli to będzie typowy flame, prowokujący do kłótni, to takie coś poleci.

moim zdaniem za mało poleciało.

znalezienie sensownej wypowiedzi sprawia trudności, bo po przeczytaniu kilku pierwszych dochodzi się do wniosku, że takich nie ma. :|

pykson 14.08.2005 22:03

Cytat:

Napisany przez Tipros
Czy ktoś prócz mnie i użytkownika Seth zauważył, że na stronie głównej usuwane są komentarze ?

nie chodzi tylko o takie, które są obraźliwe, ale o takie, które nie do końca pasują koncepcji świata modaratora.


Tipros, podaj co zniknelo albo nie rob awantury
bo jezeli rzeczywiscie cos "niezakazanego" ginie to byloby rzeczywiscie niemilo

poczytalem sobie te Wasze komentarze o litkach itp.

ehh, scigacie sie na liczbe komentarzy, ale malo ktory niesie w sobie jakas glebsza tresc

moze warto by bylo pojsc w jakosc, a nie w ilosc

ponoc w nastepnym miesiacu liteon znowu bedzie w modzie, ciekawie rowniez bedzie sie mowic o toshibie, natomiast narzekac bedziemy na plextora

top trendy - be cool!

Patrix 14.08.2005 22:15

trzeba kliknąć "reload" o bedzie OK
Miałem tak pare razy, ale doszedłem do tego, że to Opera trzyma w pamięci starą stronę :)

AssasinX 14.08.2005 22:40

ja również nic nie zauważyłem ???
Może i coś usunięto ale raczej nie ;)

Loczek 14.08.2005 23:13

No i Tipros poskarżył się władzy.

Tipros 26.08.2005 12:17

Zniknęły chyba 3 komentarze. Dotyczące karty dźwiękowej, litka i jeszcze jakiegoś duperela. Ogólnie nie były to pochlebne komentarze, ale nie były obraźliwe i nie były te prowokujące ...

@pykson
ilośc dla mnie się już od daaaawna nie liczy. Jak nazwa wskazuje jest to komentarz ... a tam wpisuje się komentarze.

Może by tak wprowadzić zasadę, że komentarz może tylko i wyłącznie dotyczyć treści newsa, a nie wypowiedzi kogoś innego ?

Berion 26.08.2005 13:34

Cytat:

Napisany przez Tipros
[...] Może by tak wprowadzić zasadę, że komentarz może tylko i wyłącznie dotyczyć treści newsa, a nie wypowiedzi kogoś innego ?

Bezsens, co prawda ukruciłoby to flame, ALE... ...

Loczek 26.08.2005 14:38

Cytat:

Napisany przez Tipros
ilośc dla mnie się już od daaaawna nie liczy. Jak nazwa wskazuje jest to komentarz ... a tam wpisuje się komentarze.

Tipros nie płacz. Masz napisanych 1381 komentarzy. Liczba z godziny 15.33, zniknęły 3. Świat się chyba nie zawali.

Widocznie te 3, które zniknęły były najgorszymi jakie zostały przez Ciebie napisane.

Powinieneś jeszcze podziękować redakcji serwisu, że pozwoliła sobie na ich usunięcie. Tak zachowałeś twarz. I... 1381 komentarzy, chociaż teraz byłoby 1384.

Cytat:

Napisany przez Tipros
Może by tak wprowadzić zasadę, że komentarz może tylko i wyłącznie dotyczyć treści newsa, a nie wypowiedzi kogoś innego ?

Trudno mi pojąć to co chciałeś ująć w swej myśli. Kim jest ten "ktoś inny" ?

Czy tym "kimś innym" może być ktoś kto posiada np. kartę muzyczna serii I, a temat dotyczy serii II. Czy taka osoba mogłaby wyrazić swoją opinie ?

Tipros 26.08.2005 18:57

@Loczek
Płakać ?????????????? <rotfl>
Naprawde tak myślisz czy tylko udajesz ? Mam nadzieje, że udajesz ...
Nie interesują mnie te cyferki. Jeśli chodzi o mnie to może to całkowicie zniknąć. Jeśli Cie tak to kuje w oczy to poproś admina, żeby usunął ilość moich komentarzy. Masz kompleksy na tym punkcie ? Osobiście mnie to je**** ile tam tego jest.
Biore odpowiedzialność za to co pisze, a jeśli to tobie przeszkadza to już nie mój problem. To co dla mnie jest zachowaniem twarzy dla kogoś innego może znaczyć coś zupełnie innego.

wypowiedzi kogoś innego to znaczy, że komentarz dotyczy tylko newsa a nie odpowiedzi na komentarz kogoś innego, bo w ten sposób nakręcana jest dyskusja, której nie jednokrotnie byłem uczestnikiem. A co kto ma to chyba nie ma znaczenia, wiedza lub zdanie zazwyczaj dotyczy czegoś czego osobiscie nie mamy.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.