![]() |
Cd-audio
Mam nagrywarke LG 8180. Otoz przy nagrywaniu cd-audio pomiedzy utworami pojawia sie trzask. Jest on dosc dokuczliwy. Napewno nie jest on zwiazany z nagrywanym materialem. Prosze o odpwowiedz skad on sie bierze. I co zrobic zeby jego nie bylo.
|
Zbyt duza predk. nagrywania zmniejsz do 4x - powinno pomoc :-)
|
watpie w to, raczej bylo nagrywane w tao zamiast w dao.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdro |
Z jakiego programu korzystasz. Z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku WinOnCd 3.8 trzaski na początku utworów pojawiają się przy korzystaniu z projektu CD Copy, Quick Copy. Rozwiązaniem jest kopiowanie CD-audio po bożemu czyli korzystanie z projektu CD Audio w trybie DAO z buforowaniem danych na dysku (w tym przypadku prędkość nie ma znaczenia, palę 8x). Spalam na TEAC 58E.
Ozdrawiam |
Ludziska! bo się zdenerwuję!!!
Jak widzę co chwilę to samo pytanie to mnie ch**era bierze! CZYTAJCIE POPRZEDNIE POSTY ALBO KORZYSTAJCIE Z _SEARCH_! Zgrywaj EACem, tylko go dobrze skonfiguruj. Trzaski to nie wina nagrywania tylko ZGRYWANIA jakimiś SHITOWYMI progsami typu Easy Cośtam, AGrabber, ACatalyst, CDEX czy sam już nie wiem jakie tam są. Jeśli liczy się jakość to _EAC_ NIE MA KONKURENTÓW!!!!!!!!!! |
EAC bardzo czesto robi bledy kopiowania w stosunku do Audiograbbera.
Pozdrowka!!!! Cytat:
|
Cytat:
|
Serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi!!! Jak na razie ustawienie dao, a nie tao :-)))) porzadany efekt dalo.
Jeszcze raz dziekuje bardzo!!!!!!! Cytat:
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.