Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Fotografia (https://forum.cdrinfo.pl/f42/)
-   -   PORZĄDKOWY! (https://forum.cdrinfo.pl/f42/porzadkowy-55764/)

andrzejj9 22.08.2005 22:12

PORZĄDKOWY!
 
Forum jako całość ma poddział dotyczący uwag i propozycji zmian, postanowiłem więc utworzyć coś na kształt tego, ale dotyczący tylko działu Foto. Pomysł ten pojawił się przed chwilą, kiedy postanowiłem zrobić tu mały "porządek" ;) i poprzyklejać niektóre dyskusje (tych.. "stałych" jest tyle, że trudno wyłapać pojawiające się nowe..).

Tak też zrobiłem, ale wcale nie jestem przekonany, czy zmiany te są na lepsze. Dlatego najlepiej niech wypowiedzą się użytkownicy. Co przykleić, co odkleić, jak to najlepiej powinno wyglądać?


Druga uwaga odnośnie jednego tematu: Eksperymenty fotograficzne, przeróbki graficzne i, do tej pory, czarno białe, industrial. Utworzyłem osobny topic dotyczący fotografii czarno białej (i ewentualnie sepii), która, wydaje mi się, jest tak obszerną "dziedziną", że warto poświęcić jej osobny temat. Ale nie udało mi się przenieść tam ppostów ze zdjęciami B&W.

To pytanie głównie do moderatorów - ma ktoś pojęcie, jak to się robi. Ewentualnie Calme, czy Nimal (bo chyba oprócz mnie Wy tu moderujecie), moglibyście to zrobić? (jeżeli naturalnie taki podział ma sens).

nimal 23.08.2005 06:41

zeby posty przenienosci musisz rozdzielic dyskusje a potem wejsc tam gdzie sie maja znalesc i je polaczyc
jestem w robocie, ale w przerwie sniadaniowej poprzezucam
podzial imho ma sens
ta info jak przeczytasz to wywal, albo ja to zrobie po jakims czasie
hm, to... taka strefa 51 dla foto? :>

andrzejj9 23.08.2005 07:31

Cytat:

Napisany przez nimal
hm, to... taka strefa 51 dla foto? :>

something like this.. ;) ale bardziej jawne

thanks :)

CIAPEK 23.08.2005 08:19

ktoś z tymi przyklejonymi pojechał jak czołgiem po prostu:)
troche rażąca ta ilość sticky themes.
pzdr

MacGyver 23.08.2005 08:24

omg :ysz:
Zgadzam się z @Ciapkiem - za dużo przyklejonych tematów...
Może oddzielne subforum ???

andrzejj9 23.08.2005 08:30

Że dużo (czy za dużo..) to ja wiem i przyklejałem wczoraj ja. Pytanie, czy jednak mimo wszystko tak nie będzie przejrzyściej, bo jak te tematy były wśród innych, "zwykłych", to kompletnie nie było widać, kiedy ktoś zakładał nowy temat. Teraz jest dużo tych przyklejonych, ale dzięki temu przynajmniej widać, jeśli ktoś chce się o coś nowego zapytać i zakłada inny temat..

Inna alternatywa, to może przykleić tylko tematy dotyczące zdjęć (które też starałem się odpowiednio wyróżnić). Też kilka ich będzie, ale już trochę mnie.. Z tym, że wtedy te pozostałe też spadną i będą pomieszane z innymi..

I tak źle i tak niedobrze ;) Czekam na inne propozycje.

nimal 23.08.2005 08:38

spoko - idea mi sie podoba
nie zgadzam sie z tym, iz to zasmieca forum - mysle ze wlasnie je oczyszcza wprowadzajac jasny podzial na galerie zdjec (oznaczone i przyklejone), poradniki (tylko przyklejone) i tematy zywe ktore po wygasnieciu ich aktualnosci jak kazdy temat na forum znikna na kolejnych stronach...
idea dobra, przynajmniej na razie - kiedy foto jest w powijakach

CIAPEK 23.08.2005 08:44

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Że dużo (czy za dużo..) to ja wiem i przyklejałem wczoraj ja. Pytanie, czy jednak mimo wszystko tak nie będzie przejrzyściej, bo jak te tematy były wśród innych, "zwykłych", to kompletnie nie było widać(...)

otóż to!
ale kiedy ten dział stanie się ruchliwym tematem bo stosunkowo mało jest tu zakładanych nowych topiców i łatwo odnaleźć poszczególne tematy.
Nie no zostawmy tak.
Nie komentuje aby to likwidować bo jesto to jakiś sposób :)
P.S.
Chopoki w nocnych fotkach moje pierwsze zdjęcie :) w sumie drugie, ale pierwsze swoim aparatem :)

Berion 23.08.2005 12:48

Jak dla mnie to jest to mało estetyczne; razi w oczy... Zdecydowanie za dużo jest tematów przyklejonych.

Dział ten nie jest jakiś duży i jak dotąd mieści się na jednej/dwóch stronie/stronach.

Air 23.08.2005 13:04

Zawsze chciałem napisać post w temacie, gdzie więcej jest postów Mod'ów niż normalnych uzyszkodników

Marzenie się spełniło :D

Dzięki :piwo:

icemac 23.08.2005 13:27

@Air

dobre - poleci reputa :D

andrzejj9 23.08.2005 13:39

Na razie niech jeszcze kilka osób się wypowie i najwyżej, jeśli będą głosy i za i przeciw, to zrobimy jakąś ankietę. Wcale nie upieram się, że musi być tak, jak teraz. Jednak uważam, że poprzednio było wyjątkowo nieprzejrzyście..

Piterniel 23.08.2005 14:27

Fakt ilość przyklejonych tematów razi w oczy, ale postawiem siebie w sytuacji - szukam czegoś na temat aparatów, może jakiegoś zdjęcia i to pomogłoby bardzo. Fakt nr2 jest bardzo przejrzyście
Jestem za, a nawet przeciw ;p

icemac 23.08.2005 14:38

stwierdzam ze jest OK

ale prawda jest taka ze mozna sie wszystkiego przyczepic jak ktos sie uprze

Berion 23.08.2005 18:01

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Na razie niech jeszcze kilka osób się wypowie i najwyżej, jeśli będą głosy i za i przeciw, to zrobimy jakąś ankietę. Wcale nie upieram się, że musi być tak, jak teraz. Jednak uważam, że poprzednio było wyjątkowo nieprzejrzyście..

??? Temat ma jedną stronę. Jak można na jednej stronie czegoś nie znaleźć? ???
Wiecie... mnie to lotto. Wyraziłem tylko swoje zdanie :)

A może lepiej będzie jak się zrobi sub forum w Fotografii i tam będą tematy "do wklejania" zdjęć ???

Byłby wilk syty i owca cała :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.