Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Jak skopiować zabespieczony film DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f11/jak-skopiowac-zabespieczony-film-dvd-57038/)

Blade-mrn 26.09.2005 19:44

Jak skopiować zabespieczony film DVD
 
Mam problem ze skopiowaniem filmu Karol Człowiek który stał się papierzem na DVD tago który był w gazecie wyborczej, jest zabespieczony przed kopiowaniem a ja jestem początkujący co robić. Proszę o szybką pomoc

grudziadz1 26.09.2005 19:56

Cytat:

Napisany przez Blade-mrn
Mam problem ze skopiowaniem filmu Karol Człowiek który stał się papierzem na DVD tago który był w gazecie wyborczej, jest zabespieczony przed kopiowaniem a ja jestem początkujący co robić. Proszę o szybką pomoc

Polecam CloneDVD , DVD Decrypter i wiele innych programow

M@X 26.09.2005 20:00

Jesli CloneDVD, to obowiazkowo razem z AnyDVD. Ja polecam DVD-RB + CCE : http://www.cdrinfo.pl/artykuly/duet-dvd/ :taktak: !

Blade-mrn 26.09.2005 20:25

DVD Decrypter nie dał rady

Blade-mrn 26.09.2005 20:50

sam AnyDVD też niedał rady a clonedvd niechce się nawet podjąc zadania ??? ???

ed hunter 26.09.2005 21:08

Cytat:

Napisany przez Blade-mrn
sam AnyDVD też niedał rady a clonedvd niechce się nawet podjąc zadania ??? ???

który AnyDVD nie dał rady 5.4.1.1? - nie wierzę.

DVDFab Decrypter za darmo powinien dać radę.

Yarozelsky 26.09.2005 21:18

Ja ten film skopiowałem Anydvd+Shrink bez problemu ,film chyba nawet nie jest jakos specjalnie zabespieczony ;)

Blade-mrn 27.09.2005 15:00

ja używam anydvd 5.4.4.1 a anydvd i DVD Shrink razem jeszcze nie prubowałe

Blade-mrn 27.09.2005 15:50

a jak miałeś ustawione te programy że ci się udało bo mi niechce działac jak zgrałem na dysk to DVD Shrink chce wypalić płytę a jak mu włożę płytę to wywala się zebym włożył płytę o większej pojemnosci a to co mam na dysku niechce działać ??? ??? ???

Yarozelsky 27.09.2005 18:34

anydvd właczone ->shrink ->reauthor->wybralem co chciałem i zripowalo na twardy ->wypaliłem w nero [dvdvideo] to wszystko,nigdy niewypalam filmow shrinkiem :)

alien666 29.09.2005 15:09

oprócz shrinka spróbuj dvd2one tylko pamiętaj aby w opcjach zaznaczyć płytę 4,7....albo oprócz tych wszystkich programów można spróbować nero recode, bo z doświadczenia wiem, że płyty z czasopism nie są specjalnie albo wogóle zabezpieczone

DATCOMP 29.09.2005 15:31

omija wszystko
 
jak nie wiesz czym skopiowac to sciagnij mały programik DVD FAB DECRYPTER kopiuje kazda plyte na dysk nawet te czerowne wydane przez sony i zabezpieczone zabezpieczeniem Sony Across , :bicz:

jakol 30.09.2005 10:53

Witam
Ten film składa się chyba z dwóch części. Czy jest możliwość nagrania każdej części na osobnej płycie tak aby było bez kompresji? Jak to zrobić? jakim programem. Czy np. 1 część filmu to są np. 3 pierwsze .vob a druga część następne .vob? Które pliki trzeba jeszcze skopiować na kadą płytę?
Może to są proste rzeczy ale ja jeszcze tego nie robiłem.
Bardzo proszę o pomoc
Jacek

alien666 30.09.2005 12:30

Cytat:

Napisany przez jakol
Witam
Ten film składa się chyba z dwóch części. Czy jest możliwość nagrania każdej części na osobnej płycie tak aby było bez kompresji? Jak to zrobić? jakim programem. Czy np. 1 część filmu to są np. 3 pierwsze .vob a druga część następne .vob? Które pliki trzeba jeszcze skopiować na kadą płytę?
Może to są proste rzeczy ale ja jeszcze tego nie robiłem.
Bardzo proszę o pomoc
Jacek


trochę niezrozumiale napisałeś... jaki to film na jakiej płycie(jednowarstwowa czy dwu) i ile miejsca zajmuje na tej płytce, napisz to ci odpowiem jak to zrobić bez kompresji...ale czy warto nagrywać film na dwóch płytach i potem bawić się zmienianiem owych płyt w napędzię?

jakol 30.09.2005 13:14

Cytat:

Napisany przez alien666
trochę niezrozumiale napisałeś... jaki to film na jakiej płycie(jednowarstwowa czy dwu) i ile miejsca zajmuje na tej płytce, napisz to ci odpowiem jak to zrobić bez kompresji...ale czy warto nagrywać film na dwóch płytach i potem bawić się zmienianiem owych płyt w napędzię?

Jak to jaki? przecież od początkutego postu chodzi o ten sam film - Karol Człowiek który stał się papieżem. Wiem, że jak był w wersji DIVX to były to 2 oddzielne części. Każda zaczynała się i kończyła napisami.
Płyta DVD jest napewno 2 warstwowa. Mój znajomy kupił ją w ubiegłym tygodniu z gazetą wyborczą za 50 zł i chce abym mu zrobił kopie bezp. ale ja się za bardzo na tym nie znam. Nagrywarkę DVD mam od niedawna.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.