![]() |
Cytat:
|
no tak rozumie tak myślałem ,po prostu ścieżka dts musi być robiona od podstaw ,no ale po co te wszystkie programy jak np:surcode dvd dts ?????? ???
|
Fachowe to może nie, ale uzasadnienie - proszę bardzo.
Na pewno nie chcesz kodować do DTS z uwagi na ograniczenia sprzętu, bo urządzenia które obsługują DTS znakomicie radzą sobie z AC3. Zostaje więc taka możliwość: "chcę przerobić do DTS, bo DTS jest lepszy" ;) No to ja mówię nie ma sensu. Zwóć uwagę, że chcesz to zrobić z posiadanej ścieżki AC3 o określonej jakości, a konwersja na pewno tej jakości nie poprawi, a wręcz przeciwnie. Z tym, że oczywiście jest to tylko moje, prywatne zdanie, co zaznaczyłem wyżej ;) |
A mógłbym prosić o bardziej fachowe wyjaśnienie, dzięki. :niepow:
|
IMO nie ma to najmniejszego sensu.
|
AC-3 przeróbka do DTS.
mam takie zapytanie do forumowiczów ,ponieważ jestem w tym temacie zielony posiadam plik ac-3 i chciałbym go przerobić do dts-u niebardzo wiem czym chodzi o program itd,i ogólnie chciałbym zapytać czy to ma wogóle sens taka przeróbka plik ac-3 jest dobrej jakości ???
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:44. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.