Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   fifa 06 (https://forum.cdrinfo.pl/f11/fifa-06-a-57195/)

kubsson 30.09.2005 22:34

fifa 06
 
witam,
mam oryginał fify 06 ale chciałbym zrobić sobie kopię zapasową. A ray scanner wykrył mi zabezbieczenie safedisk 3.1. Jak wszyscy wiedzą fifa 06 jest na dvd, a w alkoholu nie ma profili dla tego rodzaju płyt. a wiec wchodze w ustawienia --> profile, wybieram odpowiedni rodzaj zabezpieczenia, i pokazuje mi w opcjach odczytu zaznaczone jest miedzy innymi "odczyt danych subkanałowych". A wiec ja wielce uradowany odpalam kreator odczytu, patrze, a tam nie ma takiej opcji. jest tylko "ignoruj błędy odczytu" i "DPM".

a oto moje pytanie: Skąd mam wytrzasnąć opcję żeby odczytywało mi dane subkanałowe z płyty dvd? a może coś źle robie? zawsze robilem tak, ze majac gre na dvd i wiedzac ze w alkoholu nie ma dla dvd odpowiednich profili patrzylem w ustawieniach jakie opcje sa zaznaczone przy odpowiednim zabezpieczeniu i je recznie wybieram w kreatorze odczytu. ale co robic gdy nie ma w kreatorze tej opcji?

jezeli nikt z was nie zna odpowiedzi na te pytanie to prosze napisac chociaz o jakims innym sposobie skopiowania fify 06, bo musze miec kopie zapasowa.

z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)

sight 01.10.2005 17:10

poszukaj mini image 8 )

Versegv 04.10.2005 19:38

Dołączam się do prośby o informacje na temat kopiowania FIFY 06. Mam obraz płyty na dysku i nie wiem jak mam go poprawnie wypalić.

gallus 06.10.2005 18:26

czy naprawde nie ma jeszcze sposobu na wypalenie kopii zapasowej tej gry? :)

demek 06.10.2005 18:29

jest i nie trzeba wcale mini image

gallus 06.10.2005 18:36

Cytat:

Napisany przez demek
jest i nie trzeba wcale mini image

To moze uchyl nam rabka tajemnicy i napisz jak to poprawnie wypalic na dvd :) :respect:

siwymariusz 06.10.2005 18:55

Cytat:

Napisany przez demek
jest i nie trzeba wcale mini image

Jezeli inaczej to odpisz kolega , ja zrzuciłem normalnie nero po plikach i mi działa a wypaliłem tez w alcoholu z profilem safedisk 2.9 i tez działa bez słodzików i mini image

demek 07.10.2005 01:52

powiem tak - gra wyszla w net jako clone dvd - ale nie pytajcie na jakich ustawieniach bo nie wiem - wiem ze chodzi bez cukierka na d-tools 3,47?

Versegv 07.10.2005 07:10

Cytat:

Napisany przez siwymariusz
Jezeli inaczej to odpisz kolega , ja zrzuciłem normalnie nero po plikach i mi działa a wypaliłem tez w alcoholu z profilem safedisk 2.9 i tez działa bez słodzików i mini image

Tak, na pewno.. Zauważ tylko, że w Alcoholu przy wypalaniu obrazów DVD nie ma możliwości wyboru profilu..

M@X 07.10.2005 09:44

Jesli angrywacie na DVD, to obecnie jedyny sposob to Mini Image. Dzialaja oba (23 Mb i 3 Mb - sprawdzalem)!

nowygiena 07.10.2005 10:26

Jeżeli dvd płyta i SD 3 lub 4 to można bardzo łatwo zrobić obraz i podpiąć w wirtualu.
Wczoraj zrobiłem kopię Prince of Wersja WW(dvd) .
Wystarczył mi stary clony xxl i GJ 4.
Zrobiłem to tak.
Clony xxl wykrył zabezpieczenie sd 2.9 (wiem,że blondynki z Macrovision dały tam 4.0),a następnie otworzył GJ 4.( GJ 4 przypisałem jako 1 narzędzie)
Zrzuciłem POP WW na dysk z profilem clony xxl.
Zamontowałem w wirtualu i poszło bez problemu.
Więc po co jakieś sracki-cracki,mini imidże i inne takie tam,jak to można pyknąć bez wysiłku.
Obraz zgrałem na płytę dvd ,lecz działa płyta dvd tylko w napędzie dvd a nie działa w nagrywarce.
Nagrywarka 832 S.

bigbluee 08.10.2005 10:37

Jak zwykle temat się rozmył a odpowiedzi na główne pytanie trzeba się domyślać, jesli taka w ogóle padła. Pytanie brzmiało: JAK NAGRAĆ POPRAWNIE OBRAZ PŁYTY NA PŁYTE DVD

Czy to pytanie jest aż tak bardzo skomplikowane, że przez 10 postów nikt nie potrafi na nie KONKRETNIE I TREŚCIWIE odpowiedzieć?
Uruchamiasz program XYZ, ustawiasz opcje XYZ, naciskasz guzik XYZ i wypalasz.
Czy taka odpowiedż nie może paść od razu??????????
Piszecie o jakichś emulacjach obrazu, a czy ktoś w ogóle o to pytał???

ed hunter 08.10.2005 10:45

bardzo proszę :D

uruchom program xyz, ustaw opcję xyz, naciśnij guzik xyz.....

i co? :idea: i guzik :szczerb:

konkretnie i treściwie to się nie da nie mając tej (dokładnie tej) płyty.

na pewno mini image jest najlepszą odpowiedzią. :taktak:

dynek 10.10.2005 13:11

no i co z tym mini image ?
Nie znam sie ale wydaje mi sie ,ze jak bede chcial nagrac mini image
to nagram tylko 3 MB na plyte, a mam nagrac 2,54 GB.
Wogole nie wiedzialem ,ze trzeba jakies zabezpiecznie ustawiac.
Dodalem sobie w UltraISO seriala do obrazu i zapisalem, a potem
wypalam Alcoholem, a tu jakis blad w pliku log i dupa.
DLatego teraz wole miec sytuacje czrano na bialym za nim bede znow nagrywal.

michalw111 10.10.2005 17:46

czyli jak to mam zrobic??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.