![]() |
Jak przegrać film, żeby odczytał stacjonarny odtwarzacz?
Mam problem, bo nie wiem jak się przegrywa filmy, żeby można było je oglądać na stacjonarnym DVD. Jak zrzyce film ma dysk Dvd shrinkiem, a potem wypalę w Nero to na kompie wszystko chodzi, ale stacjonarny wyświetla "no disc". Proszę o podpowiedź co robię nie tak lub o czym zapomniałem>
|
Może o sprawdzeniu, czy stacjonarka czyta płyty nagrywalne?
|
Na tej stronce możesz sprawdzić jakie płyty czyta twój odtwarzacz, oczywiście jeżeli jest on w bazie danych :
http://www.videohelp.com/dvdplayers Pozdrowienia Salem |
Czyta nagrywane płyty + i - MP3, JPGI - wszystkie w zasadzie oprócz Divix ALE NAGRANE PRZEZ MOICH KOLEGÓW. Mam NEC 3540, DVD Shrink, Nero 6, Windows XP.
|
Cytat:
|
Witam,
"Chińczyk" wypal sobie filmik od razu w Shrinku (musisz miec nero ponieważ Shrink korzysta z tego programu, ale wszystko podajesz w Shrinku - to tak na marginesie) Jeśli chcesz nagrać tylko i wyłącznie sam film, to opcja "Re-author" Ci w tym pomoże. Pzdr :) |
Wypaliłem w Shrinku, bez rezultatu. Skopiowałem Alcocholem, ale nie dokońca o to mi chodziło - chciałbym wyrzucić reklamy. Mam NEC 3540. Nagrywam na TDK, VERBATIM i HP zarówno plus i minus.
|
clonedvd2 i anydvd i po klopocie i jak chcesz to ustaw bitsetting na DVD-ROM na "plusie"
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:51. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.