![]() |
@Diabolique
żebyś wiedział moge potwierdzić, "rozdają" nówki sztuki nie śmigane :rotfl: |
widac cos sie zmienilo i rozdaja nowki(?) no way :P
|
Cytat:
|
@tomek.xp wypala***322;em na razie tylko p***322;ytk***281; CD Benq z pr***281;dko***347;ci***261; x32. ***346;rednia ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w C1 wynosi***322;a 0.44.
Tutaj jest post w kt***243;rym pokaza***322;em screena. Wypali***322;em te***380; etykiet***281; LS. Wysz***322;a bardzo ***322;adnie :D |
Ilość załączników: 1
@@ndy
napisz lepiej jak tam wypala ta wymieniona i nie przejmuj się bzdetami, mi by było szkoda swojej oddawać właśnie walcze żeby zaczeła nagrywać poprawnie CD-R bo na DVD pali elegancko, ta zmniejszona prędkość mogła być spowodowana gorszymi Verbami ale już mam pare na których wypaliła x16 i wynik mnie zaskoczył, pozytywnie oczywiście: Załącznik 32711 no na DVD pali elegancko |
Cytat:
Je***380;eli kto***347; posiada od***347;wie***380;on***261; spawark***281; to niech zrobi fote i zaznaczy gdzie to jest napisane. B***281;d***281; bardzo wdzi***281;czny. |
Ilość załączników: 2
No ja już mam dosyć tego BenQ, napędu nie używam dłużej jak 24 godziny a juz znalazłem dwie wady:
1. Już na samym początku uaktualniłem BIOS'a do BCHB, i wypaliłem plik testowy w nero CD-DVD Speedzie (Verba DVD+R x16) i zdziwienie nagrywarka mimo ustawionej prędkości x16 wypala rzeczywiście x12 i to bez względu na ustawienia w QSuite tzn. WOPC: ON czy OFF bez znaczenia zawsze jest max. x12 tak jak na załączonym obrazku: Załącznik 32707 Przymrużył bym na to oko zwłaszcza że jakość nagrania jest dobra ale dziś pojawił się problem nr dwa :( 2. Sprzęt pracuje nie stabilnie przy wypalaniu CD-R tzn. zdarzyło się że mimo ustawionej prędkości x24 na Verbatim Crystal 52x płyta została wypalona w czasie dłuższym niż 7min. co wskazuje na prędkość rzeczywistą x12. Kilka płyt udało się nagrać, chociaż niestabilność się objawiała w jakości nagrania na Sony Supremax 48x wyskoczyły błędy C1 powyżej 500 Załącznik 32708 Kilka Verbabim Crystal'i wypaliła nawet przyzwoicie i przestała nagrywać tzn. teraz wyskakuje przy prubie nagrywania CD-R'ów komunikat z NERO: "Burn process failed at x(tu prędkość)" Najlepsze że wypala pliki testowe w Nero tylko odzytać się ich nie da (nie dokończona sesja), płyty nie widać w napędzie. Może to te upały, ale co jak jest lato to mam nie wypalać :) ale bez przesady teraz sprawdzam i na procku 51 a na płycie 41 stopni. Jak już pisałem nagrywarka po wymianie wyglądała na nową, jest z lutego 2006, nie wiem co w tym servisie robią ale pewnie sprzętu nie sprawdzili przed wysyłką, do wysyłki była nie najlepiej zabezpieczona, styropian który ma unieruchomić napęd i zamortyzować wstrząsy był tylko z przodu, na przednim panelu z tyłu napęd sobie "majtał" (całość w kartonowym pudełku) co było słychać nawet jak podawał mi go PanKurier, jutro sobie pewnie znowu z nimi porozmawiam, jak im się wydaje że znudzi mi się odsyłanie napędu to się pomylili... |
Cytat:
|
@tomek.xp dok***322;adnie tak samo jak u mnie. Nigdzie nie widzia***322;am napisu aby to by***322; "od***347;wie***380;ony" nap***281;d. Prawdopodobnie dosta***322;em n***243;wk***281; :)
|
Witam ponownie,
dzisiaj wreszcie dotarła do mnie paczka z servisu benka, jej zawartość to nowe (nie zauważyłem śladów używania) DW 1655, oddawałem OEM'a i takiego też dostałem, chociaż wcześniej czytałem wszędzie że "rozdają" box'y Narazie jestem zadowolony, choć jak dokładnie potestuje to będę mógł powiedzieć coś konkretnego. Od dostarczenia reklamowanego Benka do wysyłki przez nich nowego napędu mineło 18-cie dni, to jedyna wada jaką widze w działaniu servisu BenQ, jak narazie... |
Cytat:
:D |
No a ja sie zastanawialem czy nie zmieni***263; mojego leciwego NEC 3520A na BenQ i widze ***380;e dobrze ***380;em nie zmieni***322;....
NEC 3520A jaki jest taki jest ale ani razu jeszcze w servisie nie by***322; i nagrywa super :D |
@ndy
ja tez odda***322;em do nich DW 1655, jest zaksi***281;gowany u nich w serwisie jako przyj***281;ty 2006-06-19, jak dzwoni***322;em to mnie uspokajali ***380;e b***281;dzie wymieniany na n***243;wke sztuke z Holandii, tak***380;e wszystkim m***243;wi***261; to samo i pewnie te***380; dostaniemy u***380;ywane (odnowione), zawsze jak b***281;dzie co***347; nie tak to mo***380;na go odes***322;a***263;, ciekawi mnie tylko do ilu razy sztuka :) tzn. po ilu awariach moge ***380;***261;da***263; zwrotu kasy? Lepiej ***380;ebym nie musia***322; studiowa***263; praw konsumenta... |
Cytat:
Ale teraz jest wszystko ok:spoko: |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.