Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Wycieczka do Czernobyla (https://forum.cdrinfo.pl/f5/wycieczka-czernobyla-57809/)

Berion 18.10.2005 20:18

Wycieczka do Czernobyla
 
Cytat:

Mam na imię Elena [...] Dużo podróżuję i jedna z moich ulubionych tras wiedzie przez tak zwaną "martwą strefę" Czarnobyla, która znajduje się 130 km od mojego domu. Dlaczego ta trasa jest moją ulubioną? Ponieważ można przejechać calutką strefę i nie zobaczyć ani jednego samochodu, ani żywej duszy.[...]
http://tania.neostrada.pl/strony/gho.../chapter1.html

:O

Burak_PL 18.10.2005 20:45

FAJNIE też bym tak chciał :) No ale tam pusto fajnie tak :) na pełnym gazie jechać można :)

pops 18.10.2005 21:32

wlasnie przeczytalem cale, to ghost town jest przerazajace, to jak jakas gra komputerowa, poprostu nie do wiary.
szkoda ze nie ma tam zdjec swiecacych drzew...

Berion 18.10.2005 21:39

Na mnie największe wrażenie zrobiło przedszkole i pomnik prometeusza (który notabene, idelnie harmonizuje się z otaczającą go rzeczywistością).

Tak wygląda obraz ludzkiej głupoty :|

demek 18.10.2005 21:41

bylo to juz tutaj walkowane:)
ale trasa dobra to fakt :D

Berion 18.10.2005 21:49

Cytat:

Napisany przez demek
bylo to juz tutaj walkowane:)
ale trasa dobra to fakt :D

hmm... szukałem :/ Myślałem, że jednak jeszcze nie było.

REi 18.10.2005 22:05

Boze! Jak ja jej zazdroszcze!

pops 18.10.2005 22:12

ciekawe jakie sie czlowiek czuje w samym srodku takiego wyludnionego miasta, sam, kawal drogi od najblizszej cywilizacji, brrr.

B@rtek 18.10.2005 22:22

Akurat też dzisiaj na tą stronkę wpadłem jak szukałem kumpeli zdjęć na referat o Czarnobylu :taktak:

Miasto jest przerażające :|

Berion 18.10.2005 22:27

Cytat:

Napisany przez REi
Boze! Jak ja jej zazdroszcze!

Hmm... tylko czego?

pops 18.10.2005 22:37

Cytat:

Napisany przez Berion
Hmm... tylko czego?


jak to czego ??
wszedzie pusto, radioaktywnie, dzikie zwierzeta w budynkach, twoje istnienie zalezne od sprawnosci twojego motocykla, to jak fallout !! prawdziwy a nie w komputerze !! az sie dziwie, ze nie ma jeszcze jakiejs biura specjalizujacego sie w wycieczkach tam.

andy 18.10.2005 22:44

Przegladajac tą stronke przechodziły mnie ciarki po całym ciele...Ale przeczytałem całość.
W przeciągu kilku chwil tamtym ludziom zawalił się cały świat. Stracili cały swój dobytek, rodzine przyjaciół...ehhh Ten rejon będzie wielkim cmentarzem przez wiele wiele lat po tej katastrofie.


.

Berion 18.10.2005 22:51

Cytat:

Napisany przez mp666
jak to czego ??
wszedzie pusto, radioaktywnie, dzikie zwierzeta w budynkach, twoje istnienie zalezne od sprawnosci twojego motocykla, to jak fallout !! prawdziwy a nie w komputerze !! az sie dziwie, ze nie ma jeszcze jakiejs biura specjalizujacego sie w wycieczkach tam.

Zaczynam się zastanawiać nad telewizyjna debatą: "Warto rozmawiać" ("wtajemniczeni" wiedzą o co chodzi) ;p

pops 18.10.2005 23:09

Cytat:

Napisany przez Berion
Zaczynam się zastanawiać nad telewizyjna debatą: "Warto rozmawiać" ("wtajemniczeni" wiedzą o co chodzi) ;p

a co powiesz o ludziach ktorzy nurkuja ? albo wspinaja sie w himalajach lub na kalkazie ? a ci co skacza ze spadochronem ? albo na bungie ? albo wlaza do ciasnych jaskin ? myslisz ze to jest bezpieczniejsze ? myslisz, ze jak Ciebie to nie interesuje, to juz ludzie ktorzy to robia sa chorzy ? lubisz siedziec przed komputerem i gnic w domu to ja nie robie z tego problemu i sie z tego nie nabijam, ja osobiscie wole wziac rower i pozjezdzac przez lasek wolski z duza predkoscia miedzy drzewami, narazie na jakies wieksze eskapady nie mam kasy, ale bardzo chetnie bym zwiedzil obszar opisany w tym artykule ktory podales, to musi byc niesamowite uczucie.

demek 18.10.2005 23:12

ale rowerem to by byla glupota - motorem owszem:)
mozemy zorganizowac wycieczke w przyszlym roku:P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.