Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   Tworzenie filmu DVD-Video z pliku AVI (https://forum.cdrinfo.pl/f13/tworzenie-filmu-dvd-video-pliku-avi-58438/)

szymongo 05.11.2005 12:50

Tworzenie filmu DVD-Video z pliku AVI
 
Mam probelm! Mam film z wakacji na dysku, w formacie AVI, o rozmiarze ok. 1,3 GB. Chcę go nagrać jako film DVD (mam nagrywarkę DVD i
program Nero 6). Jednak Nero przy tworzeniu DVD-Video akcteptuje tylko pliki VOB, BUP i IFO.
Za pomocą jakiego programu z AVI mogę zrobić pliki VOB (strukturę DVD)???
Poszę o odpowiedź na forum i e-mailem.

PIOTR34 05.11.2005 13:03

Cytat:

Napisany przez szymongo
Mam probelm! Mam film z wakacji na dysku, w formacie AVI, o rozmiarze ok. 1,3 GB. Chcę go nagrać jako film DVD (mam nagrywarkę DVD i
program Nero 6). Jednak Nero przy tworzeniu DVD-Video akcteptuje tylko pliki VOB, BUP i IFO.
Za pomocą jakiego programu z AVI mogę zrobić pliki VOB (strukturę DVD)???
Poszę o odpowiedź na forum i e-mailem.

Format AVI/DIVX tak mi się wydaje, Canopus Procoder program nie jest darmowy, ale bez problemu przerobi materiał.

Arepo 05.11.2005 13:23

Cytat:

Napisany przez szymongo
Mam probelm! Mam film z wakacji na dysku, w formacie AVI, o rozmiarze ok. 1,3 GB. Chcę go nagrać jako film DVD (mam nagrywarkę DVD i
program Nero 6). Jednak Nero przy tworzeniu DVD-Video akcteptuje tylko pliki VOB, BUP i IFO.
Za pomocą jakiego programu z AVI mogę zrobić pliki VOB (strukturę DVD)???
Poszę o odpowiedź na forum i e-mailem.

Witam na forum.

Popadników jest cała masa, choćby :
TU i TU no i TU, dalej nie chce mi się wypisywać, trochę własnej inicjatywy ;).

pozdrawiam

Karol1970 07.11.2005 10:22

Cytat:

Napisany przez szymongo
Mam probelm! Mam film z wakacji na dysku, w formacie AVI, o rozmiarze ok. 1,3 GB. Chcę go nagrać jako film DVD (mam nagrywarkę DVD i
program Nero 6). Jednak Nero przy tworzeniu DVD-Video akcteptuje tylko pliki VOB, BUP i IFO.
Za pomocą jakiego programu z AVI mogę zrobić pliki VOB (strukturę DVD)???
Poszę o odpowiedź na forum i e-mailem.


Bardzo prosto poradzi sobie z tym program WinAVI Wideo Converter, wersja np. 6.3

Jak go przerobisz do formaty DVD, to potem programem DVD shrink 3.2 go wypalasz i gotowe.....

Nero nie przerobisz bo sa potrzebne odpowiednie plug-iny.

Powodzenia w zabawie.

szymongo 07.11.2005 15:22

1) WinAVI Wideo Converter dodaje napis na filmie (reklamę) :(
2) Żaden z pomysłów Arepo nie działa, albo się program tanie, albo to nie jest to o co mi chodziło :(

POMOCY!!!!

PIOTR34 07.11.2005 15:39

Cytat:

Napisany przez szymongo
1) WinAVI Wideo Converter dodaje napis na filmie (reklamę) :(
2) Żaden z pomysłów Arepo nie działa, albo się program tanie, albo to nie jest to o co mi chodziło :(

POMOCY!!!!

1) soft nie jest darmowy @Karol1970 zapomniał dopisać
2) Wszystkie poradniki które podał @Arepo działają i są to aplikacje darmowe tylko niektóre encodery są komercyjne coś musisz źle robić, albo wogóle nic nie robiłeś.

Hit-man 07.11.2005 17:14

Skoro masz Nero to użyj Visiona. A jak chcesz z napisami to VSO DivxToDVD lub DVD2SVCD

michael555voyag 11.07.2010 17:49

Mam problem przy konwersji i zapisie plików filmowych avi na dvd-video przy pomocy nero. Niema synchronizacji video i audio po nagraniu płyty (dzwięk idzie normalnie a film powoli-jakoś drobnie skacze) i jeszcze muszę czekać 2 godziny przy kodowaniu. Nero nie zgłasza żadnych błędów a filmy nie są uszkodzone, może mam zasłaby komputer (Celeron 2.2 Ghz 2 GB Ram)?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.