Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Stacjonarne DVD do słuchania mp3 (https://forum.cdrinfo.pl/f15/stacjonarne-dvd-sluchania-mp3-58936/)

mensir67pl 21.11.2005 17:17

Suma katalogow i sztuk MP3 i biezacy katalog i numer TRACKA MP3 na podstawowym wyswietlaczu to widac przynajmniej umnie i na paru sprztach widzialem podobnie wrecz identycznie ;)

jesli bym mial kupowac kupil bym Panasonic s295

EDIT:
cytat z pewnej recenzji ale to by trzeba potwierdzic

Druga sprawa, to MP3 na DVD+/-R. Nistety na razie jakos nie udało się odpalić

ratat 21.11.2005 17:02

Stacjonarne DVD do słuchania mp3
 
Witam i proszę o radę...
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś stacjonarnego odtwarzacza DVD do słuchania mp3 z płyt DVD. I tu pojawia się problem - niby wszystkie nowe odtwarzacze czytają mp3, ale nigdzie nie podają, czy np. możliwe jest odtwarzanie osobno katalogów i czy na wyświetlaczu są podawane informacje o numerze katalogu/kawałka (nie będę miał dostępu do telewizora).
Czy ktoś zna takie cudo, które:
1. obsługiwałoby katalogi i pozwalało je osobno odtwarzać bez cudowania programowaniem itp.
2. ma dobrą jakość dźwięku
3. czyta ''wszystko'' (choć nagrywam na lepszych płytach)
4. wyswietla te dane, o ktore pytalem (nr katalogu/kawalka)
5. cudownie by było, gdyby czytało też ogg

[i wiem, że tak to mi tylko w E..e zrobnią:)]

Wpadly mi w oko: Manta Emperor 3, Yamaha s520, s530 i s540, Panasonic RV-32, Panasonic s295, Pioneer DV380 - może ktoś używa akurat tych i coś podpowie

Z góry dzięki:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:43.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.