Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Hardware (https://forum.cdrinfo.pl/f105/)
-   -   ...3sek. intra, 30sek. skomlenia laser o litość... (czyli jak nie zwariować) (https://forum.cdrinfo.pl/f105/3sek-intra-30sek-skomlenia-laser-o-litosc-czyli-jak-nie-zwariowac-59239/)

PS2MM 29.11.2005 14:53

...3sek. intra, 30sek. skomlenia laser o litość... (czyli jak nie zwariować)
 
???
od jakiegoś czasu mam swapa (u normalna kolej rzeczy po ripperze2). I wszystko by było dobrze gdyby nie fakt iż od samego początku mam jakieś problemy!!!! (( Nieszczęsny ripper- gry trzeba było próbować uruchamiać po 10 razy aż zaskoczyły- ale (powiedziałem sobie trudno) olej:). No, a teraz swap magic i pare nowych backupów. 2 dniowa zabaza w szerloka cholmsa :boks: (z ang.) i już jestem pewien że problem to nie swapmagic(dorwałem starego backupa od brata i jego działa :blee: ). No dobra,<wyjaśnie w czym tkwi problem :smutny: > spotkał się ktoś z krzaczeniem <nowych> gierek na potęgę tzn. 3sek. intro lub gra, 30sek. skomlenia lasera o litość!!!!!!!! :spie:
a..... tak sama sytuacaj już na 3 rodzajach nośników :wow: !!!!????????!!!! :spie:



<~~~<|\\~/PS2MM\;o~|:|~o;/PS2MM\~//|>~~~>

Berion 29.11.2005 16:39

Cytat:

Napisany przez PS2MM
???
od jakiegoś czasu mam swapa (u normalna kolej rzeczy po ripperze2) [...]

Polemizowałbym 8 )

Cytat:

[...] No dobra,<wyjaśnie w czym tkwi problem :smutny: > spotkał się ktoś z krzaczeniem <nowych> gierek na potęgę tzn. 3sek. intro lub gra, 30sek. skomlenia lasera o litość!!!!!!!! :spie:
a..... tak sama sytuacaj już na 3 rodzajach nośników [...]
Twój problem to nie Ripper 2 tylko słaby laser - czyli standard. Dlaczego na Swapie nie wchodzą nowe gry? Pojecia nie mam. Może potrzeba patchy? Nie wiem - Desden wie.

Wracając do nośników:
Nie napisałeś czy te "nowe gry", które "nie chodzą" i te które "chodzą" były na tym samym nośniku. Nie napisałeś też na jakim były pozostałe. Pozostaje nam tylko się domyslać co jest trochę irytujące.

Mała dygresja:
Sam mam R2 w V6 i po dziś dzień nie mam z konsolą większych problemów.
Warto też pamiętać, aby co jakiś czas (np. co dwa/trzy lata) przeczyścić oko i nasmarować prowadnice, które mogą nas zmylić, kierując podejrzenia na laser.

zene_k 29.11.2005 17:13

@Berion
Ty jesteś niesamowity, Ty to zrozumiałeś. :O
Jestem pod wrażeniem ;) :piwo:

PS2MM 29.11.2005 17:33

Laser i prowadnice git, jak nówki 8 )
a co do backupów to ostatni raz pozwoliłem sobie na tdk'a x3 i wylądowały w koszu. Za to od brata na esperanziaku śmiga aż miło :blee: Ej z czym to się je ??? zienić sposób archiwizacji??? (hmmm, nie głupi pomysł :uczen:). No tak ale na jaki???? Jakieś pomysły co do niezawodnego, niezacinającego się, i nie popsutego backupa ??? H E L P
-a (tego jestem pewien :idea: ) swap shit 3.6- reklamowany jest 1 bezpachowy (z ang.) swap :cool:

Berion 29.11.2005 17:39

@PS2MM
To może nagrywarka? Może "+"/"-"?

@zene_k
:D

Desden 29.11.2005 17:50

@PS2MM

Mogłes trafic na kiepską partię płytek co się tez przeciez zdarza,nawet tych markowych.Mógl się źle obraz nagrać z różnych przyczyn.Oczywiście z nowymi grami nie ma tak wielu problemów,jeśli się dotego odpowiednio podejdzie...
np. jesli masz już ta ps2 spróbuj kilku sztuczek jak Berion radził,postaw tez konsole pionowo i zobacz czy łyknie.Jest naprawde tyle mozliwowsci gdzie lezy wina.Równie dobrze możesz napisac co za gry wypaliłeś i czy to były DVD czy CD?
Więcej konkretów...;)

spit 29.11.2005 20:00

No i zależy jaki to swap, jak 3.6 to raczej przyczyna w sprzęcie, jak 3.3 i starsze, to raczej swapa wina..

PS2MM 30.11.2005 09:38

dięki za wskazówki:)))
 
chyba sobie daruję(kupa roboty taki backup rip :wsciekly: ) ..............................w tym miesiącu!!!!!!!: ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.