Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   dwie DVD5 na DVD9 (https://forum.cdrinfo.pl/f13/dwie-dvd5-dvd9-59302/)

Reetou 01.12.2005 16:30

Nie napisałeś, czym łączysz te płyty (TMPGEnc DVD Author? ;)) - ale podejrzewam, że brak napisów wynika właśnie z ograniczeń zastosowanego oprogramowania.

Szybko i bezboleśnie połączysz 2 płyty opcją Merge DVD w programie DVDRemake Pro.

MetalXP 01.12.2005 12:45

dwie DVD5 na DVD9
 
Witam

mam problem z upakowaniem dwóch filmów dvd na jednym krążku dvd dl. Trudność polega na tym , że muszę dorobić na początku menu wyboru filmu. Oczywiście nie stanowi to problemu i jest mnogośc softu , za pomocą którego można to wykonać , ale ... no własnie , gdyby nie to "ale" to nie zawracałbym głowy.
Sęk w tym , że są to filmy z napisami i po całym procesie łączenia i dorabiania menu nie ma napisów. Dźwięk i obraz jest ok , zostaje nawet na nośniku trochę miejsca , ale "subtitles" gdzieś mi wcieło po drodze. Nie jest to objaw odosobniony , różnych programów używałem i cały czas mam to samo.

Może wogóle źle się za to zabieram ? Może najpierw połączyć a dopiero potem dorabiać menu ? Przerabiał już to ktoś ? Jakieś sugestie odnośnie toku postępowania lub softu ? Za wszelkie wskazówki z góry dziekuję.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:41.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.