Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Napisz coś pozytywnego! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/napisz-cos-pozytywnego-59572/)

andrzejj9 08.12.2005 08:04

Napisz coś pozytywnego!
 
Topic założony ostatnio przez Czołgistę skłonił mnie do kilku refleksji - ale między innymi zwrócił uwagę na codzienną papkę negatywnych informacji i bodźców, którymi czy tego chcemy czy nie, jesteśmy zalewani.

Proponuję więc pewne, może nie od razu antidotum, ale chociaż lekkie zrównoważenie tego, czyli informacje pozytywne. Nie wiem, czy taki pomysł się przyjmie, ale proponuję takie założenie - piszmy tutaj o wszystkim, co albo przytrafiło się nam, albo jest ogólnopolską (bądź regionalną) informacją, którą ocenić można pozytywnie i generalnie wszystko to, co pozwala spojrzeć na ten świat odrobinę bardziej przychylnie. Ale bez dowcipów, czy żartów rysunkowych (chociaż jakieś pozytywnie kojarzące się grafiki jak najbardziej), na to mamy na forum inne miejsca.

Spróbujmy :)


ps: I jeszcze jedno - nie chciałbym, żeby pojawiły się wypowiedzi osób, które postanowią jednak i tutaj dorzucić porcję swego niezadowolenia, dlatego pozwolę sobie takie ewentualne odpowiedzi usuwać.


No ale żeby dać dobry przykład, zacznę od siebie. Co prawda akurat trudno mi myśleć o czymś tak pozywytnym w moim życiu, żeby się tym chwalić, ale (i to w sumie też jest dobre - chęć napisania czegoś skłoniła mnie do chwili zastanowienia nad pozytywnymi aspektami w moim życiu - to diametralna odmiana od nieustannego myślenia o negatywach) niech to będą nawet drobiazgi. Tak więc:

1) Wczoraj miałem seminarium (prezentację) z E-bisnesu, w przygotowanie do którego włożyłem dużo pracy i zaangażowania i wyszło mi ono naprawdę bardzo dobrze i jestem z niego zadowolony (taki poczucie spełnienia) :)

2) A dzisiaj w ramach relaksu, po jednym kolokwium, które muszę jeszcze napisać (ale jestem dobrej myśli), idę po południu z Pagerusem na kręgle. A to zawsze poprawia mi humor :)

joujoujou 08.12.2005 08:30

Coś pozytywnego: dziś mam wypłatę! :jupi:

A bardziej poważnie: mam pracę, mam z czego żyć, jestem zdrowy, mam rodzinę i dach nad głową. :D

@Andrzej, bardzo fajny temat. :tak!:

Pagerus 08.12.2005 09:11

Pomysł rewelacyjny :) Więc może i ja coś od siebie :)
Dzisiaj jest ósmy, co zawsze przynosi mi radość - i nic mnie dzisiaj nie będzie w stanie wyprowadzić z równowagi. Również dzisiaj mam wypad na kręgle po pracy (m.in. z Andrew), planowałem to od ponad tygodnia i jestem pewien, że wszystko pójdzie gładko :D

esem 08.12.2005 09:19

Idą Święta... 8 )

Arcadio 08.12.2005 09:35

Idę z kumplem na bronka i będę go nawracał na Linuksa :D
Wieczorkiem mały zlot na forum Ktomaczas i spamowanie na całego :)

Poza tym Guild Wars chodzi płynnie na moim kompie.

Wczoraj miałem wykład z biznesu Europejskiego i babka też mówiła dużo na temat negatywnego nastawienia polaków do życia. Przytoczyła m. in. anegdotę że jadąc w polsce taksówką kierowca cały czas narzeka podczas gdy w takiej szwajcarii można z nim porozmawiać o sztuce itd. :)


:piwo:

Air 08.12.2005 09:46

W przyszłym tygodniu przeprowadzam się do mojego nowego mieszkania.

od wczoraj mam 8 rangę w PVP w World of Warcraft,

ogólnie wszystko ok :)

-edit-

Właśnie załatwiłem duży kontrakt dla mojej firmy, ale... no cóż zarobi na tym prezes a nie ja ;)

nimal 08.12.2005 09:55

mam corke
jest slodka
ma osiem miesiecy i tydzien :D
od wczoraj ma jednego zeba :D

rycho 08.12.2005 10:11

Cytat:

Napisany przez nimal
mam corke
jest slodka
ma osiem miesiecy i tydzien :D
od wczoraj ma jednego zeba :D

He, he...:D
Też mam córkę.
Ma dwieście dwadzieścia osiem miesięcy, trzy tygodnie i pięć dni.
Od października jest studentką pierwszego roku AR w Szczecinie.:)

Zetoxa 08.12.2005 11:04

mam córkę Julkę, wczoraj w przedszkolu walnęła w jajka pewnego Michała, który ją ciągnął za włosy, moja szkoła :*

Kris 08.12.2005 12:16

Dziś przyjeżdża do mnie moje Kochanie, którą kocham ponad życie, zamierzamy ze sobą żyć długo i szczęśliwie... :)

Jeszcze nie mamy córki ani synka, ale... coś się będzie planować... :D

ro29 08.12.2005 12:49

Cytat:

Napisany przez Zetoxa
mam córkę Julkę, wczoraj w przedszkolu walnęła w jajka pewnego Michała, który ją ciągnął za włosy, moja szkoła :*

Upsssss - oby tylko rodzice Michałka nie oskarżyli Ciebie o złe wychowanie córki ||

A coś pozytywnego - cóż ...jeszcze żyjem ;) , święta coraz bliżej, choć sam nie wiem jakie będą - ale liczę że jednak miłe - więc jak człowiek poszuka to ma jednak się z czego cieszyć :)
No i niedługo będzie rok jak po raz pierwszy odwiedziłem to Forum :respect:
I oprócz kilkumiesięcznej przerwy latem bywam tu dość regulanie - szczególnie ostatnio. A to mnie akurat cieszy !!

ro29

sayan 08.12.2005 14:31

... w niedziele na koncert :) koncerty to jedyne "miejsce" na świecie gdzie zapominam o problemach, bawiac sie i przeżywajac muzyke która lubie :)


i os sprawnie chodzi :) i hajs na browar jest :)


<napisał bym bardziej optymistycznie i wiecej ale dzisiejszy dzień mnie do tego nie nastraja .. >


i ŚWIETA IDĄ !!!!

MQs 08.12.2005 14:53

Bardzo pozytywnie nastrajający temat - aż zapodałem sobie...
<Gorillaz-Clint Eastwood>
"..I'm happy, I'm feelin' glad
I've got sunshine in a bag
I'm useless, but not for long
My future is comin' on..."

I kilka małych rzeczy, które ciesza:
- od wczoraj mam neo 512 (w końcu dostępne) - pierwsze bo najświeższe (a po "kulawej" radiówce jest podjar)
- kolosalne postępy w brydża przez ostatnie 2 miesiące
- załapałem darmowy serwer z Php i MySQL, który się świetnie sprawuje - tam założyłem i zmodyfikowałem forum (byPrzemo)
- namówiłem koleżankę z którą nie widziałem się od 3 lat na granie w MU Online (rekreacyjnie, nie wyczynowo, bo zżera czas) - czuje jakbyśmy się widzieli naprawdę
- do tej pory wymieniłem tylko rzeczy związane z internetem... i wystarczy reszta jest już troche zbyt banalna :P

Ps. Następny numer: <Dirty Vegas - Alive> :)

Predi 08.12.2005 15:21

mi wyglada jak zebranie jakiejs grupy u psychologa :D :D :D :D :D :D

Yarozelsky 08.12.2005 15:51

Ja dziś jadąc przez centrum Katowic stałem w korkach około 30 minut:jupi: zawsze przejazd zajmuje mi dużo wiecej ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.