Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   Pytania których nie znalazlem w FAQ (https://forum.cdrinfo.pl/f11/pytania-ktorych-nie-znalazlem-faq-60165/)

Tiestooo 23.12.2005 22:45

ok,wielkie dzieki!
Teraz juz mam jasno przed oczami. :)

ed hunter 23.12.2005 22:41

1. TAK
2. NIE
3. nie wszystkie, a robic można wszystko innymi programami (choć DVDDecrypter też czasami ma miłe funkcje nie związane z łamaniem zabezpieczeń)

jak kolega zakupi już nagrywarkę DVD to polecam posty o trudnościach innych ze skopiowaniem filmu Madagascar - na dzień dzisiejszy to kończy (prawie)temat zabezpieczeń DVD.

czas pewnie przyniesie zmiany ;)

Tiestooo 23.12.2005 22:16

Pytania których nie znalazlem w FAQ
 
1-Rozumie,ze chcąc skopiowac zabezpieczony film DVD na HDD główną sprawą jest odpowiedni program np.DVD Decrypter ,a rodzaj/typ odtwarzacza/nagrywarki DVD jest malo istotny i nie przeszkodzi on nam w ominięciu zabezpieczeń ?

2-Rozumie,ze chcąc nagrać skopiowany uprzednio film DVD, z dysku na nośnik DVD oprócz
programów , podstawowym warunkiem,wręcz nie do obejścia jest posiadanie odpowiedniej nagrywarki,która wspiera np.SafeDisc ? ...i mając na stanie jakis pospolity sprzęt nie poradzimy sobie z tym ,a programy wspomniane jak DVD Decrypter tu również nic nie pomogą ?

3-Czy ten DVD Decrypter dekoduje zabezpieczone plyty DVD i po zripowaniu na HDD
mozemy juz robic co nam sie podoba ?


To moje trzy dylematy przed którymi stoje przed zakupem DVD REC... :(

dzieki z góry za pomoc
zycze Wesołych Świąt !

ps.powiedzmy,ze nagrywarką tą bedzie jedna ze stajni LG w cenie 200 zł


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:01.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.