Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   [Serial] Battlestar Galactica (https://forum.cdrinfo.pl/f26/serial-battlestar-galactica-60405/)

Jabba the Hutt 29.12.2005 21:56

[Serial] Battlestar Galactica
 
6 stycznia TVP 1 wyświetli 2 pierwsze odcinki serialu SF Battlestar Galactica. Jest to znakomity serial SF, bazujący na serialu z 1987 roku, jednakże bijący swojego poprzednika na głowę. Od czasu Babylon 5, trudno znależć serial SF, który tak jak BSG fascynował nie tylko sztafażem SF ale i stroną psychologiczną, portretami bohaterów i mroczną atmosferą. Zachęcam do spróbowania. W USA jest już na ekranach 2 seria BSG.

Jabba

_Neoo_ 02.01.2006 21:58

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt
bazujący na serialu z 1987 roku

1978 :) Ale pozatym wszystko się zgadza :)

Szkoda tylko, że odzew na tym Forum nie jest taki powalający :( A na prawdę warto to obejrzeć :)

PS. Swoją drogą Jabba siedziałem na tym Forum jakiś czas temu i pamiętam Ciebie, ale dopiero teraz dowiedziałem się, że Ty to Ty ;) (zakłądam, że wiesz o co chodzi :D ).

pops 02.01.2006 22:18

no prosze, tvp szaleje, najpierw lost a teraz battlestar, no nie poznaje tej telewizji, w końcu poczuli oddech prywatnych stacji na karku i zaczęli ściągać hity, a nie jakieś odgrzewane kupy.

Jabba the Hutt 03.01.2006 03:05

Hej _Neoo_ - wiem o co chodzi :) .

Mój post ma charakter informacyjny, szkoda,że tak mało ludzi go przeczytało. Ale może wystarczył im tytuł :) ? Zachęcam do oglądania.

TVP rzeczywiście zaczyna walczyć ale ma już pewne tradycje - na przykład serial Nowojorscy Gliniarze (stary ale jary), X-Files. Stacje zaczynają myśleć o "niszowych" widzach, których jest niemało. Szkoda,że pewne serie zaniedbują - na przykład długie oczekiwanie na kolejne serie Ostrego Dyżuru czy Rodziny Soprano.

mensir67pl 03.01.2006 04:47

A moze pomogl by ktos bijacy rekordy ogladalnosci w Usa nie wiem czy jeszcze ale nie znam tytulu >cos o ( dziewczynka aniol)


:)

_Neoo_ 03.01.2006 20:08

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
A moze pomogl by ktos bijacy rekordy ogladalnosci w Usa nie wiem czy jeszcze ale nie znam tytulu >cos o ( dziewczynka aniol)


:)

Zbuntowany Anioł? :> Ale to nie w USA ;)

A tak pozatym to BSG bije w stanach rekordy popularności. Fakt, że nie ma co mierzyć się z serialami nadawane przez ogólnokrajowa stacje, ale SciFi jest kablówką o bardzo ograniczonym zasięgu i na to co ma, Battlestar jest hitem.

Jabba the Hutt 03.01.2006 20:50

Może chodzi o serial Angel albo Buffy ? Ale one są u nas wyświetlane...

mensir67pl 03.01.2006 21:07

Nie Nie to jest o dziwczynce tragicznie zmarlej i ona jest aniolem podobno rewelacja

pops 07.01.2006 18:57

a co do battlestara, to pewnie wzrosnie popularność ogame jak się serial bardziej rozkręci.

joujoujou 07.01.2006 19:34

Skoda, że tylko końcówkę widziałem, ech ta praca... :mruga:

pops 07.01.2006 19:43

zawsze mozesz nabyc wersje torentowa.

joujoujou 07.01.2006 19:52

Cytat:

Napisany przez mp666
zawsze mozesz nabyc wersje torentowa.

Myślałem już o tym, ale pierwsze w kolejce są Stargate SG-1 i Stargate Atlantis. :D

pops 07.01.2006 22:59

http://serwisy.gazeta.pl/film/1,22530,3086177.html

jak komuś nie chce się czytać to zaprezentuję najistotniejszy fragment:
Cytat:

Niestety obecnie jeszcze nie wiadomo ile odcinków zostanie zaprezentowanych polskim widzom.
jak ktoś ma jakieś nowsze info, to niech zamieści, ja zamierzam wysłać kilka maili do naszej "ukochanej" tv. mam nadzieję, że na pilocie się nie skończy.

Burt 08.01.2006 01:16

Szczerze mówiąc zawiodłem się na tym filmie(serialu),mogę go ocenić jako przeciętny.Co 5 minut ''przeskakiwałem'' po innych kanałach bo wiało nudą.
Scenariusz jest porwany i chaotyczny aktorzy grają jak pod przymusem a efekty specjalne wyglądają jak z lat późnych 80-tych.Jedyne co zwróciło moją uwagę to dzwięki walki w kosmosie a własciwie ich brak(plus za fizykę).

pops 08.01.2006 11:19

no, na początku były straszne dłużyzny, ale jakoś w fabułę musieli wprowadzić, ja czekam na dalsze części i mam nadzieję, że puszczą całość.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.