Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Reputation power... (https://forum.cdrinfo.pl/f10/reputation-power-60730/)

joujoujou 06.01.2006 15:12

Reputation power...
 
Na kilku forach opartych na VB dopatrzyłem się dodatkowego elementu przy każdym poście, jakim jest "reputation power", czy i u nas coś takiego dałoby się włączyć? :hmm:

BTW dzięki @Mac, za przypomnienie o tym (mimowolne) :piwo: :D
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=12

Bartez 06.01.2006 15:19

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Na kilku forach opartych na VB dopatrzyłem się dodatkowego elementu przy każdym poście, jakim jest "reputation power", czy i u nas coś takiego dałoby się włączyć? :hmm:

BTW dzięki @Mac, za przypomnienie o tym (mimowolne) :piwo: :D
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=12

Dać to by się dało, tylko po co? :) Wtedy istnieje ryzyko, że reputki będą dawane bardzo często osobom, które mają wysoki reputation power, w nadziei, że się "odwdzięczą". A tak w ogóle to trzeba chyba powoli pomysłeć o jakiejś denominacji reputkowej ;) Bo się skala skończyła i powoli przestaje to mieć sens, jak niektórzy użytkownicy mają reputation power grubo powyżej 100.

joujoujou 06.01.2006 15:21

Fakt, w obu przypadkach masz rację, BTW denominacja by się przydała, tylko jak? :hmm:

Piterniel 06.01.2006 15:21

Może po prostu globalny reset ?

FatAlbert 06.01.2006 15:24

Cytat:

Napisany przez joujoujou
"reputation power"

a co to jest moja reputa razcej nie ma jakiegoś specjalnego powera

łatwo wam mówić bo macie po 2000 i więcej a ja raptem 319 pkt

---edit---

troszke więcej sie zrobiło :respect: for joujoujou

MacGyver 06.01.2006 15:54

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Może po prostu globalny reset ?

ooo, to jest dobra myśl :spoko:
imho reputacja powinna być przyznawana dobrowolnie bez żadnych sugestii ze strony innych użytkowników.

icemac 06.01.2006 16:04

a co teraz ktos komus cos sugeruje ?

jak ktos chce to daje, jak nie to nie ;)

i jak ktos juz kiedys wspomnial reputki nie sa juz wyznacznikiem wiedzy danego uzytkownika :nie:, tylko wyznacznikiem sympatii ze strony innych :taktak:

Calme 06.01.2006 20:43

ja szczerze mowiac jestem wogole za wycofaniem systemu reputacyjnego - na co to komu - trzeba w koncu podjac meskie decyzje :)

DreamCrusher 06.01.2006 20:47

moznaby np zrobic reset, zmienic kolor kwadracikow i zwiekszych ilosc pkt potrzebnych do zdobycia kolejnego

FatAlbert 06.01.2006 20:51

ale ten reset to posty też kasuje

M@X 06.01.2006 20:57

Ja bym zabral bogatym i dal biednym ;-)!

MacGyver 06.01.2006 21:01

Cytat:

Napisany przez FatAlbert
ale ten reset to posty też kasuje

Nie, posty zostają.

Calme 06.01.2006 21:03

Cytat:

Napisany przez MacGyver
Nie, posty zostają.

Ogolnie przydaloby sie na Nowy Rok takie odswiezenie - to co moze mala sonda i ogolna dyskusja ? Nad obecnoscia reputek wogole - takze.
PS. skasowalbym tez topic komu reputke.....

Czołgista 06.01.2006 21:21

Cytat:

Napisany przez M@X
Ja bym zabral bogatym i dal biednym ;-)!

:piwo:

A może tak:
raz w roku np. 1 kwietnia (dobra data) ciąć do poziomu pięciu ( czterech , trzech ?) zielonych kółek?
Nowi forumowicze któży w pocie i trudzie zbierają reputki nie byli by pokrzywdzeni.

Oraz może żeby tylko w działach tematycznych można było dawać reputy ???

M@X 06.01.2006 21:26

Propozycja 1 jest dyskusyjna, ale po lekkim doracowaniu moglaby sie przyjac, natomiast propozycja numer 2 jest RE-WE-LA-CYJ-NA!

Calme 06.01.2006 21:27

Cytat:

Napisany przez M@X
Propozycja 1 jest dyskusyjna, ale po lekkim doracowaniu moglaby sie przyjac, natomiast propozycja numer 2 jest RE-WE-LA-CYJ-NA!

Jasniej Panie jasniej :)

Czołgista 06.01.2006 22:39

Cytat:

Napisany przez Calme
Jasniej Panie jasniej :)

Przecież M@X wyraził się jasno !

REWELACJA !

;)

I teraz pewnie mnie zjedzą :smutny:

Predi 06.01.2006 22:48

ja powiem tak: robta co chceta, mi to wisi :D
reputka czesto sluzy np. za sms'a :D uzywana jest takze w innych celach (prokreacyjnych oraz towarzyskich jak rowniez, ale to rzadko w podziekowaniu i uznaniu racji drugiej osoby)
w przyrodzie wystepuja reputki puste, ze znaczeniem (pozytywnym, negatywnym podobno tez, ale trudno sie z nim spotkac) oraz reputki swiateczne, byc moze cos pominalem

niech sobie bedzie, nikomu nie przeszkadza, jezeli jednak przeszkadza to usuncie
jezeli nie podobaja sie zasady to zmienic,
mi to rybka ;) :D i tak mnie wszyscy szanuja, kochaja i znaja :hahaha:

Czołgista 06.01.2006 22:58

Cytat:

Napisany przez Predi
mi to rybka ;) :D i tak mnie wszyscy szanuja, kochaja i znaja :hahaha:

Że szanuję to fakt , ale z tym kochaniem to bym się nie zapędzał :nie:

Ja mam kilka reputek które są mi bardzo bliskie :serdusz:
dlatego zwolennikiem zerowania do zera nie jestem ,
a zerowanie do innej wartości niż zero jak najbardziej , też z przyczyny którą kilka postów wcześniej podałem.

Calme 06.01.2006 23:08

A tam albo do zera albo wylaczamy - jak by tak kazdemu zaczac zerowac do okreslonych poziomow to by nas ruski pazdziernik zastal.......ja nadal twardo za likwidacja

Czołgista 06.01.2006 23:14

Cytat:

Napisany przez Calme
jak by tak kazdemu zaczac zerowac do okreslonych poziomow to by nas ruski pazdziernik zastal.......

Może jest jakiś sposób ?
Bo do zera to może być pokrzywdzonych trochę osób co na reputy żetelnie pracują
i o innych "sposobach" nie wiedzą !

A reputki to fajna rzecz, i część klimatu tego forum :)

A chyba nie muszę pisać że klimat jest dobry :)

FatAlbert 06.01.2006 23:31

Cytat:

Napisany przez Czołgista
A chyba nie muszę pisać że klimat jest dobry :)

:respect: :respect: :respect: za***isty :respect: :respect: :respect: , co od reputek to tak nie bardzo jestem za tym żeby to opcje usunąć i wyzerować bo staram sie pracować na swoje opinie i cięzko mi to idzie ale jestem zadowolony ze swoich osiągnieć wy tutej w temacie to nie macie sie czego wstydzić :) jęzeli będzie ten "GLOBALNY RESET" to zaczniemy od nowa pracować :) zróbcie sonde która wszystko rozsztrzygnie i mała sugestia niech głosują ci bardzeij doświadczeni userowie bo młodziki to walnął żeby aby pościka nabić i żeby reputy zostały bo przypał mieć na szaro(próg głosowania reputa powyżej np.75 postów i powyżęj 49 ptk) oczywiście nie musicie brać w/w sugesti pod uwage aczkolwiek nie musicie mnie zbojkotować za nią

Ormianin 07.01.2006 00:13

Cytat:

Napisany przez Bartez
Dać to by się dało, tylko po co? :) Wtedy istnieje ryzyko, że reputki będą dawane bardzo często osobom, które mają wysoki reputation power, w nadziei, że się "odwdzięczą". A tak w ogóle to trzeba chyba powoli pomysłeć o jakiejś denominacji reputkowej ;) Bo się skala skończyła i powoli przestaje to mieć sens, jak niektórzy użytkownicy mają reputation power grubo powyżej 100.

e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

Czołgista 07.01.2006 00:39

Cytat:

Napisany przez Ormianin
e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

Chyba lepiej obciąć nam (powiedzmy styarym) ! a ocalić nowych ;)
Przy cięciu do zera tak naprawdę Starym (nie takim jak ja) użytkownikom to się oberwie,
i do tego nie słusznie !
Dla trego moja propozycja (wcześniejsza) jest "będzie w miarę sprawiedliwia :) "
Ja jestem za :) tego typu rozwiązaniem.
Byle by było sprawiedliwe dla wszystkich !

rycho 07.01.2006 07:37

Najlepsze są extremalne rozwiązania.
Albo wyłączyć za czy jestem, albo rozwiązanie proponowane przez Ormianina.
Cytat:

dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO !

Desden 07.01.2006 09:27

Ja mam takie zdanie ze wszystko moze całkowicie zniknąć,ale zarazem pojawi się coś nowego skuteczniejszego wzamian.

FatAlbert 07.01.2006 09:56

Cytat:

Napisany przez Desden
Ja mam takie zdanie ze wszystko moze całkowicie zniknąć,ale zarazem pojawi się coś nowego skuteczniejszego wzamian.

tylko co ?? jakieś propozycje

malaczarna 07.01.2006 10:09

Cytat:

Napisany przez Ormianin
e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

ja jako osoba bedaca krtko na forum uwazam ze wykasowanie reputacji nie jest zbyt dobre. kasowanie reputacji ze wzgledu na nowych uzytkownikow nie ma sensu. kazdego dnia sa zakladane nowe konta.
ale mozna zmienic skale:)


ja dostalam kilka zielonych na poczatku jak i czerwonych...i jakos zyje:)

rycho 07.01.2006 11:52

Cytat:

Napisany przez malaczarna
ja jako osoba bedaca krtko na forum uwazam ze wykasowanie reputacji nie jest zbyt dobre. kasowanie reputacji ze wzgledu na nowych uzytkownikow nie ma sensu. kazdego dnia sa zakladane nowe konta.
ale mozna zmienic skale:)


ja dostalam kilka zielonych na poczatku jak i czerwonych...i jakos zyje:)

Ooooo!!!
Zostawić same czerwone!
To jest ciekawe.:)

pablocoo 07.01.2006 11:53

Proponuje po prostu zmienic 'reputacje' na 'popularnosc'
Beda wtedy adekwatne do tego, czym sa teraz, i nikt nie powinien sie sugerowac 'popularnoscia' do okreslania poziomu wiedzy ;p

Atronic 07.01.2006 12:16

Cytat:

Napisany przez pablocoo
Proponuje po prostu zmienic 'reputacje' na 'popularnosc'
Beda wtedy adekwatne do tego, czym sa teraz, i nikt nie powinien sie sugerowac 'popularnoscia' do okreslania poziomu wiedzy ;p


Dobrze mówi . Polać Mu kolejkę :) :piwo:


A na poważnie to fakt zmiana nazwy na popularnośc czy sympatyczność , rozwiązała by chyba ten problem

nimal 07.01.2006 12:45

zielone wylaczyc, zostawic czerwone
albo wylaczyc wszystkie
zawsze bylem za wylaczeniem, choc udzielam sie w znaym wszytskim temacie ||
poki jest to sie bawie, jak nie bedzie i tak bede pisal :P musicie mnie zbanowac zebym przestal :P

malaczarna 07.01.2006 12:47

Cytat:

Napisany przez nimal
zielone wylaczyc, zostawic czerwone
albo wylaczyc wszystkie
zawsze bylem za wylaczeniem, choc udzielam sie w znaym wszytskim temacie ||
poki jest to sie bawie, jak nie bedzie i tak bede pisal :P musicie mnie zbanowac zebym przestal :P

sadze ze to by Ci koledzy zalatwili:) jesli prosisz:)

rycho 07.01.2006 12:51

Kiedyś jak miałem sześć, albo dwanaście lat to tow. Gomułka powiedział:
"Nie ma problemu granic, jest tylko problem pokoju".
Teraz wiem co miał na mysli.:D

Pies trącał reputy, albo ich brak.
To forum ma coś bez dopalaczy.:)

M@X 07.01.2006 12:56

Myslalem troche nad propozycja kolegi Czolgisty i doszedlem do pewnego mysle stosunkowo pokojowego rozwiazania (polaczylem obie sugestie) :

01. Kasujemy wszystkie reputacje (pozytywne i negatywne) dane w dzialach "nietematycznych" (smietnik, offtopic itp.).
02. Z chwila gdy tak sie stanie - dajemy mozliwosc dawania reputacji wylacznie w dzialach tematycznych.

Nie widze sensu zmiany nazwy na "popularnosc", bo to nie glosowanie BRAVO GiRL (choc nie przecze ze na rycha by zapewne wszystkie -nastki glosowaly ;););)) tylko system mierzenia poziomu wiedzy na forum... Problem i tak zostanie, bo ludzie beda dawac sobie reputki w dzialach tematycznych za byle co, ale sam fakt ze reputy z reguly daje sie "na goraco" ("O, ktos fajny kawal opowiedzial - trzeba mu dac repute!") powodowalby ze czlowiek zanim odszukalby czyjs post w innym dziale (zakladajac ze zostawi te czynnosc na koniec) to do konca przejrzenia wszystkich nieprzeczytanych postow/tematow prawdopodobnie juz by o tym zapomnial. To tylko moja sugestia - napiszcie, jak Wam sie to widzi.

rycho 07.01.2006 13:01

Cytat:

Napisany przez M@X
Myslalem troche nad propozycja kolegi Czolgisty i doszedlem do pewnego mysle stosunkowo pokojowego rozwiazania (polaczylem obie sugestie) :

01. Kasujemy wszystkie reputacje (pozytywne i negatywne) dane w dzialach "nietematycznych" (smietnik, offtopic itp.).
02. Z chwila gdy tak sie stanie - dajemy mozliwosc dawania reputacji wylacznie w dzialach tematycznych.

Nie widze sensu zmiany nazwy na "popularnosc", bo to nie glosowanie BRAVO GiRL (choc nie przecze ze na rycha by zapewne wszystkie -nastki glosowaly ;););)) tylko system mierzenia poziomu wiedzy na forum... Problem i tak zostanie, bo ludzie beda dawac sobie reputki w dzialach tematycznych za byle co, ale sam fakt ze reputy z reguly daje sie "na goraco" ("O, ktos fajny kawal opowiedzial - trzeba mu dac repute!") powodowalby ze czlowiek zanim odszukalby czyjs post w innym dziale (zakladajac ze zostawi te czynnosc na koniec) to do konca przejrzenia wszystkich nieprzeczytanych postow/tematow prawdopodobnie juz by o tym zapomnial. To tylko moja sugestia - napiszcie, jak Wam sie to widzi.

Mi się to widzi.
Jestem za.
Każdy inny system poza obowiazującym.
No może nie każdy.
Bo cos widzę jeszcze gorsze w swojej wyobraźni....

Calme 07.01.2006 13:02

Ja mimo wszystko jestem nadal za calkowitym skasowaniem - dokladnie tak jak to ujales - w dzialach tematycznych rowniez beda dawane - ot tak - wiec gdzie tu jest sens i logika - naprawde zobaczcie ile jest roznych innych gdzie nie ma systemu reputacji a mimo to ludzie znaja sie juz na tyle, iz wiedza na kogo mozna liczyc i kto jest pomocny i posiada pewna wiedze w danym temacie - dla mnie system reputek wydaje sie byc chybiony z samego zalozenia - forum jest w jakims sensie forma pomocy bezprosredniej - pomagamy bo chcemy, pomagamy bo lubimy, bo moze komus ulatwi to rozwiazanie probelmu, to jest po prostu naturalny odruch kogos - kto potrafi dzielic sie z innymi - sadze, ze dla takiej osoby jako forma podziekowania wystarczy kilka milych slow, jak ktos chce niech umowi sie na piwo :) Ale te reputki ?
Sadzicie, ze jezeli ktos pisze jakis artykul robi to dla reputek ? Zastanowmy sie nad tym powaznie bo temat wraca jak bumerang - a nowy rok jest dobra okazaj do podjecia ostatecznych decyzji.

M@X 07.01.2006 13:06

Na forum.wmasg.pl nie ma reputacji (oskinowane phpBB), ale pare razy spotkalem sie z sytuacja gdzie facet udzieli wyczerpujacecj wypowiedzi na temat danej repliki lub jej modyfikacji (post taki, jak u nas srednio 10) i ludzie zapytali na jaki adres wyslac... kulki! Wysylaja sobie paczke 500 kulek typu BB (amunicja do replik ASG) i wszyscy sa zadowoleni. No, ale to naprawde trzeba wykazac sie wiedza. To jest dopiero "system reputacji" ;-)!

rycho 07.01.2006 13:07

Cytat:

Napisany przez Calme
Ja mimo wszystko jestem nadal za calkowitym skasowaniem - dokladnie tak jak to ujales - w dzialach tematycznych rowniez beda dawane - ot tak - wiec gdzie tu jest sens i logika - naprawde zobaczcie ile jest roznych innych gdzie nie ma systemu reputacji a mimo to ludzie znaja sie juz na tyle, iz wiedza na kogo mozna liczyc i kto jest pomocny i posiada pewna wiedze w danym temacie - dla mnie system reputek wydaje sie byc chybiony z samego zalozenia - forum jest w jakims sensie forma pomocy bezprosredniej - pomagamy bo chcemy, pomagamy bo lubimy, bo moze komus ulatwi to rozwiazanie probelmu, to jest po prostu naturalny odruch kogos - kto potrafi dzielic sie z innymi - sadze, ze dla takiej osoby jako forma podziekowania wystarczy kilka milych slow, jak ktos chce niech umowi sie na piwo :) Ale te reputki ?
Sadzicie, ze jezeli ktos pisze jakis artykul robi to dla reputek ? Zastanowmy sie nad tym powaznie bo temat wraca jak bumerang - a nowy rok jest dobra okazaj do podjecia ostatecznych decyzji.

No kur....a
Ale o tym to plumkamy nie od dziś
Kiedyś ja.
Zawsze Yahol.
A jak już komuś brakuje dowartościownia to niech ma to tylko w profilu.
Koniec, kropka.
Bez dyskusji.
Proste jak pier..



..klasa podstawówki.

malaczarna 07.01.2006 13:17

Cytat:

Napisany przez rycho
No kur....a
Ale o tym to plumkamy nie od dziś
Kiedyś ja.
Zawsze Yahol.
A jak już komuś brakuje dowartościownia to niech ma to tylko w profilu.
Koniec, kropka.
Bez dyskusji.
Proste jak pier..



..klasa podstawówki.

chyba sie zdenerwowales

Calme 07.01.2006 13:18

Proste ale........decyzja jest odwlekana caly czas :( nie wiem dlaczego to tak ciezko przychodzi administracji .......

joujoujou 07.01.2006 13:19

Kurczę, ale burzę rozpętałem. :niepow:

rycho 07.01.2006 13:21

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Kurczę, ale burzę rozpętałem. :niepow:

O kurna...
Ale wstałes dziś raniutko.:D

malaczarna 07.01.2006 13:24

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Kurczę, ale burzę rozpętałem. :niepow:

Ty to potrafis:)
ale sadze ze nie o to Ci chodzilo

joujoujou 07.01.2006 13:26

Cytat:

Napisany przez rycho
O kurna...
Ale wstałes dziś raniutko.:D

4 godziny temu, ale tematy przeglądam od końca. :P

A w tzw. miedzyczasie jeszcze robiłem to i owo. :>

@malaczarna, nie, nie o to. :nie:

rycho 07.01.2006 13:43

Cytat:

Napisany przez joujoujou
4 godziny temu, ale tematy przeglądam od końca. :P

A w tzw. miedzyczasie to jeszcze robiłem i owo. :>

He, he, he....
Też byłem po piwo...
Ale z czytaniem to jakoś słabieńko...
A może to już z rozumieniem?
No to po :piwko2:

Desden 07.01.2006 13:45

Cytat:

Napisany przez FatAlbert
tylko co ?? jakieś propozycje

Ja sie zastanawiałem nad ocenami tematów załozonych przez userów gdzie powiedzmy dany temat jakby sie spodobał byłby oceniany i w efekcie jego autor dostał by repute. Ale zdrugiej strony reputki(oceny) omineły by wszystkich co własciwe by pomogli w tym temacie i włozyli jakis wkład. Dlatego rozdawanie reput moze tez byc przez grupy uprzywilejowane bądź tez nie.
To wszystko jest do rozpracowania,pomocne w tym są własnie mody do Vbulletina.

demek 07.01.2006 13:56

ja widze dwie opcje
a) zostawic tak jak jest
- ktos nowy jak przychodzi nie patrzy kto mu odpisuje czy ma 10 czy 100 tys pkt reputacji
b) wylaczyc calkowicie
- nie bedzie tylko zielonych kropek pod iloscia postow

Cytat:

Napisany przez M@X
Na forum.wmasg.pl nie ma reputacji (oskinowane phpBB), ale pare razy spotkalem sie z sytuacja gdzie facet udzieli wyczerpujacecj wypowiedzi na temat danej repliki lub jej modyfikacji (post taki, jak u nas srednio 10) i ludzie zapytali na jaki adres wyslac... kulki! Wysylaja sobie paczke 500 kulek typu BB (amunicja do replik ASG) i wszyscy sa zadowoleni. No, ale to naprawde trzeba wykazac sie wiedza. To jest dopiero "system reputacji" ;-)!

fajnie....pomozesz komus z problemem z konsola, napiszesz artykul o niej wyslemy ci konsole :P globalna zbiorka :P

kulki do pistoletozabawek to nieco inny koszt niz chocby nawet 100 sztuk plyt cd/dvd jesli chcielibysmy kogos obdarowac za pomoc

nie mniej jednak na tamtym forum jest to ok ale na tym juz nie ze wzgledu na koszty

Calme 07.01.2006 14:03

Panowie i Panie na naszym kanale IRC jest akurat Bartez proponuje wejsc i sprawe w koncu raz a dobrze przedyskutowac

rycho 07.01.2006 14:06

Cytat:

Napisany przez Calme
Panowie i Panie na naszym kanale IRC jest akurat Bartez proponuje wejsc i sprawe w koncu raz a dobrze przedyskutowac

Można wejść .
Tylko po co?
Z Bartezem miałem chwilke sposobność osobiście wymienić poglądy.
A może wejdę?

Calme 07.01.2006 14:10

Ok ja wypadam z tematu nic nie zmienie

joujoujou 07.01.2006 15:01

To już chyba lepiej skasować...






...ten temat. :taktak:

rycho 07.01.2006 15:05

Cytat:

Napisany przez joujoujou
To już chyba lepiej skasować...






...ten temat. :taktak:

ojejkujejku!
właź mirca

joujoujou 07.01.2006 15:11

Cytat:

Napisany przez rycho
ojejkujejku!
właź mirca

Cytat:

[15:11] Unable to connect : java.net.ConnectException : Connection timed out: connect
:'(

Predi 07.01.2006 15:39

Cytat:

Napisany przez Czołgista
Że szanuję to fakt , ale z tym kochaniem to bym się nie zapędzał :nie:

gdybym to bral na serio to bym sie obrazil :buu:

rycho 07.01.2006 15:42

Cytat:

Napisany przez Predi
gdybym to bral na serio to bym sie obrazil :buu:

No i za to masz od administracji śmietnika perłową reputę.
Jesteś pierwszy odznaczony.:)
Gratulacje!

MacGyver 07.01.2006 18:33

Cytat:

Napisany przez joujoujou
:'(

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...8&postcount=31

rycho 07.01.2006 18:36

[QUOTE=MacGyver]http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...8&postcount=31[/QUOTE
To jest pornografia.

joujoujou 07.01.2006 19:25

Cytat:

[19:25] Error : Closing Link: joujoujou[unknown@87.232.36.14] (Unauthorized connection)
[19:25] Disconnected from warszawa.irc.pl
Któregokolwiek bym nie probował. :P

rycho 07.01.2006 19:28

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Któregokolwiek bym nie probował. :P

Lublin
Tylko Lublin

Bartez 07.01.2006 19:29

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Któregokolwiek bym nie probował. :P

Hmm, te serwery obsługują tylko połączenia z polskich adresów IP. Zaraz poszukam serwera, który umożliwia połączenie sie zza granicy.

Calme 07.01.2006 19:29

Cytat:

Napisany przez rycho
Lublin
Tylko Lublin

Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

malaczarna 07.01.2006 19:35

Cytat:

Napisany przez Calme
Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

wow wlasnie zauwazylam ze Ty tez jestes z lublina

joujoujou 07.01.2006 19:48

Cytat:

Napisany przez Calme
Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

Dzięki, pomogło na tyle, że wiem dlaczego, nadzieja w Bartezie, może znajdzie jakieś wyjście. :D
Cytat:

Napisany przez http://www.irc.pl/problemy
[...]Unauthorized connection

Twój komputer nie został dopisany do listy komputerów mających wstęp na serwery IRC (tzw. I:line). Jeśli jest to polska sieć (i adresy IP), napisz maila na adres iline at irc dot pl z prośbą o dodanie do listy.[...]


Bartez 07.01.2006 19:54

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Dzięki, pomogło na tyle, że wiem dlaczego, nadzieja w Bartezie, może znajdzie jakieś wyjście. :D

Spróbuj tego: /server irc.stealth.net, a jak dalej nie pójdzie, to poszukaj jakiegoś lokalnego serwera IRC (bo rozumiem, że nie możesz się połączyć z Irlandii?)

FatAlbert 07.01.2006 22:27

zobaczćie jeden dzień i prosze 2.5 str przybyło może chyba zostanie tak jak jest bo widze że nawet największe "umysły" tego forum nie mogą tego rozwiązać prawdziwy węzeł gordyjski mam pewien pmysł ale musze pomyśleć ze 3 razy nad nim za nim go opublikuje wcześniejsze posty mi go nasunęły :)

Atronic 08.01.2006 12:00

Cytat:

Napisany przez FatAlbert
zobaczćie jeden dzień i prosze 2.5 str przybyło może chyba zostanie tak jak jest bo widze że nawet największe "umysły" tego forum nie mogą tego rozwiązać prawdziwy węzeł gordyjski mam pewien pmysł ale musze pomyśleć ze 3 razy nad nim za nim go opublikuje wcześniejsze posty mi go nasunęły :)

Przemyślałeś już ? Napewno wszyscy są ciekawi tego pomysłu . :)

epol 08.01.2006 19:57

Cytat:

Napisany przez Desden
...
Dlatego rozdawanie reput moze tez byc przez grupy uprzywilejowane bądź tez nie.
...

Cos podobnego bylo omawiane przy poprzednich dyskusjach. Rezultat? Nie da rady, aby GTW przegladalo wszystkie posty itd. Wiecej o tym w poprzednich odcinkach "Awantury o Reputki" ;)

FatAlbert 08.01.2006 20:33

Cytat:

Napisany przez Atronic
Przemyślałeś już ? Napewno wszyscy są ciekawi tego pomysłu . :)

wypadł mi z głowy ale jak sie przypomni i dyskusji nie zamkną to napewno napsize

mgit 08.01.2006 22:11

Znowu reputek się czepiają, ile można ... co rok to samo, zlikwidować reputki, zostawić reputki, a weźcie się wkońcu zdecydujcie, dajcie sąde, i niech albo większość userów zdecydóje, albo niech głosuja tylko osoby typu mod/admin w danej sądzie czy zostawić czy wywalić, czy zresetować, itd. ;)

yahol 08.01.2006 22:21

Mgit - sonda, sonda sluzy do sondowania nastrojow.
Sąd - do czego innego.
Sąda - hmmmm, musze sie zastanowic do czego.

Ogol userow, wg. sądy - żąda:
reputki - won!

Czołgista 08.01.2006 23:44

Cytat:

Napisany przez yahol
reputki - won![/b]

NIE !
reputki są milutkie !
Miło dostać reputkę !

Jak zlikwidujecie reputki to zablokuję Zakopiankę na znak protestu !
Mam 200 metrów od domu, i co !?
Zero wyjazdów do Zakopanego !
Będzie blokada dróg w obronie reputek :)
Tego jeszcze nie było :)
;)

M@X 09.01.2006 01:07

Ogloszenie moderatorskie :

Z dniem 01.02.2006 r. system przyznawania reputacji na forum CDRinfo zostanie zlikwidowany. Wszystkie uzyskane do tej pory reputacje zostana wykasowane. Decyzja GTW nie podlega dyskusji.

...no, to chyba co poniektorym cisnienie zdrowo podnioslem ;-). To byl tylko zart, ale przygotujcie swoje serducha rowniez i na taka ewentualnosc :-(...

demek 09.01.2006 01:46

e tam
ja mam zdanie, ze albo zostaja w obecnej formie albo je likwidujemy calkiem

Desden 09.01.2006 12:51

Cytat:

Napisany przez demek
e tam
ja mam zdanie, ze albo zostaja w obecnej formie albo je likwidujemy calkiem

Teraz jest tak,że staje się to monotonne to rozdawabie reputek od tak sobie.
Ten system się nie sprawdził i wszyscy o tym wiedzą.

Najlepiej niech "system"(modyfikacja do vbulletina) sam przydzielał reputki/punkty na podstawie wypowiedzi,niech ma levele i poziom skill HP i MP i co tam jeszcze. XD
Tak bedzie najlpeiej,sa takie mody do innych for w php,więc napewno cos jest niz to obecne.
Kto ma inny pomysł?
Rozwiązać,w tedy nikt nie bedzie miał tego prestizu:" Oo jestem lepszy niz teb kolo" ,a o to chodzi.To sprawia pewną radoche osobom, które powiedzmy pracują nad swojimi mozliwosciami i wypadałoby je wynagrodzic za udział w życiu tu na forum.Taka opcja tyczyłaby sie kazdego bez wyjątku, ja tak to widze ;)

prometeusz 09.01.2006 13:06

to moze zablokujmy reputki, a te co sa niech juz zostana.
Reszte system sam bedzie rozdawal :)

czero 09.01.2006 13:13

Wg mnie powinno sie zlikwidowac reputki, nie sprawdzily sie wiec najwidoczniej jest to zla forma wyrozniania userow. Temat ten byl juz walkowany wieeele razy i poki nic nie zostanie z tym zrobione to bedzie dalej powracal jak boomerang.
Nie mam zadnego pomyslu na nowy system nagradzania, ale wiem ze taki stan rzeczy jaki jest w tym momencie nie moze pozostac, bo to nie ma juz sensu.

epol 09.01.2006 20:55

Cytat:

Napisany przez Czołgista
A reputki to fajna rzecz, i część klimatu tego forum :)

A chyba nie muszę pisać że klimat jest dobry :)

W takim razie trzeba wziac pod uwage zmiene klimatu jesli reputy znikna ;)

FatAlbert 09.01.2006 21:33

Cytat:

Napisany przez epol
W takim razie trzeba wziac pod uwage zmiene klimatu jesli reputy znikna ;)

czy ja wiem no może troche zubożeje ale nie dużo

prometeusz 10.01.2006 12:27

To skoro maja juz byc blokowane, mam propozycje:
a moze by tak dodatkowy pasek za fachowosc a nie jeden wspolny,
albo
najlepiejzablokowac rozdawanie zielonych i dac jakis tam czas na rozdzielanie sie czerownymi.
Ale byla by jazda i ten co ostatni zostanie z najwieksza iloscie bedzie mial przechlapane ||
Sami bysmy sie prosili o czerwone :)
Tak wiem tak tylko pisalem:D

DreamCrusher 10.01.2006 12:42

generalnie nie bedzie zadna tragedia jesli reputy znikna ale bedzie tak jakos szaro bez nich wiec moze cos zamiast nich?

M@X 10.01.2006 13:04

Dwa paski... Hmmm... Wtedy ten nowy trzeba by nazwac reputacja, a te ktore juz mam - rzeczona wczesniej "popularnoscia"... Aczkolwiek jestem przeciwnikiem tego typu akcji - nie chce byc "popularny" - to tak jakby lecialy na mnie czternastolatki...

FatAlbert 10.01.2006 14:12

Cytat:

Napisany przez M@X
nowy trzeba by nazwac reputacja, a te ktore juz mam - rzeczona wczesniej "popularnoscia"

ja do tej propozycji możę by tak pasek fachowości nazwać po prostu "Fachowość" a ten Reputacja też zostanie i będzie mieć nazwe "Reputacja"

Smartek 10.01.2006 14:27

mi sie "pomogl" podoba w phpbb, moze cos na wzor tego do vB istnieje?

ed hunter 10.01.2006 14:41

ja już raz składałem podanie o reset reputek (gdy wylądowałem na pierwszym miejscu razem z @nimalem), @Bartez skasował i co z tego? zmartwieni userzy zasypali nowymi :hahaha:

epol 11.01.2006 11:13

Cytat:

Napisany przez ed hunter
ja już raz składałem podanie o reset reputek (gdy wylądowałem na pierwszym miejscu razem z @nimalem), @Bartez skasował i co z tego? zmartwieni userzy zasypali nowymi :hahaha:

Rowniez to zrobilem. I jak widac znow jest zielony dywanik :szczerb:

pops 11.01.2006 22:32

a ja mam pytanie:
czy czerwone się zbierają tak jak zielone, czy dostaje się tylko jedną niezależnie od ilości negatywnych pkt ?
jeśli się zbierają to co mam zrobić żeby mieć tyle czerwonych co teraz mam zielonych ?:D
a co do reput, to jestem tu od niedawna, ale jak dla mnie mogą zniknąć, wg mnie są zbędne.

Blackegg 12.01.2006 12:53

Jak dla mnie tez moga zniknac choc bedzie szaro bez nich... A pomysl z paskiem fachowca popieram!!!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.