Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Błagam o wsparcie dla mojego syna (https://forum.cdrinfo.pl/f5/blagam-o-wsparcie-dla-mojego-syna-60735/)

ilona-lackowska 06.01.2006 16:13

Błagam o wsparcie dla mojego syna
 
Ilona Lackowska
Ul. Długa 77
89-652 Łag
Tel. (052)398-6994
www.pomozdamianowi.friko.pl

gg 2988897

Email; ilona-lackowska@wp.pl

Witam i pozdrawiam.


Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji, wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Dotychczas w miarę moich możliwości finansowych staram się korzystać ze wszelkich możliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitację są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z możliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.
Po każdym pobycie można było zauważyæ dużą poprawę. Obecnie Damian zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowałam znaczna poprawę stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczenia i walki z własną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opiekę, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawić stan własnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczęśliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian ćwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam się z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to największy cel w moim życiu, dlatego proszę o pomoc.
Damian ma duże szansę na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansę na normalne życie.
NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDAŻYĆ Z POMOCA"
UL. ŁOMIANSKA 5
01-685 WARSZAWA


NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA
50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248
(Z DOPISKIEM) NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIAN LACKOWSKI



SWIFT ; BPKOPLPW

P.S. Istnieje możliwośc wpłaty bezpośrednio na konto ośrodka rehabilitacji w Polańczyku .

andrzejj9 06.01.2006 19:10

Teoretycznie regulamin zabrania tego typu postów, jednak nie czuję się uprawniony do podejmowania decyzji o zamknięciu lub skasowaniu tej dyskusji.

Pozostawiam decyzję użytkownikom - jeżeli stwierdzicie, że na takie rzeczy nie ma tutaj miejsca, skasuję dyskusję.



*** DO AUTORA

Przykro mi, że podważam prawdziwość tej prośby, ale codziennie każdy z nas spotyka się z wieloma naciągaczami i oszustami. Jeżeli rzeczywiście potrzebna jest pomoc, to mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zdecydują się jej udzielić (również tutaj). Powodzenia.

ed hunter 06.01.2006 19:46

http://www.google.pl/search?q=Ilona+...=&start=0&sa=N ... coś tego sporo i praktycznie wszystko do polonii.... :hmm:

FatAlbert 06.01.2006 20:14

Cytat:

Napisany przez ed hunter
http://www.google.pl/search?q=Ilona+...=&start=0&sa=N ... coś tego sporo i praktycznie wszystko do polonii.... :hmm:

faktycznie coś dużo tego

DreamCrusher 06.01.2006 20:33

adres i numer konta zgadza sie z: http://www.dzieciom.pl <- stronie fundacji dzieciom 'zdazyc z pomoca'

M@X 06.01.2006 20:45

Ja jak tylko dostane przelew za ostatnie tlumaczenie z pewnoscia cos przeleje. Gdyby nie wsparcie finansowe ludzi podczas mojego dziecinstwa, bardzo prawdopodobne ze nie byloby mnie tu dzisiaj z Wami. Dlatego chetnie przeznaczam pieniadze na tego typu akcje!

demek 06.01.2006 21:24

Cytat:

Napisany przez M@X
Ja jak tylko dostane przelew za ostatnie tlumaczenie z pewnoscia cos przeleje. Gdyby nie wsparcie finansowe ludzi podczas mojego dziecinstwa, bardzo prawdopodobne ze nie byloby mnie tu dzisiaj z Wami. Dlatego chetnie przeznaczam pieniadze na tego typu akcje!

nigdy o tym nie wspominales...

M@X 06.01.2006 21:25

Nie pytales... Z reszta to nielubiany przeze mnie temat...

czero 06.01.2006 21:37

Cytat:

Napisany przez M@X
Ja jak tylko dostane przelew za ostatnie tlumaczenie z pewnoscia cos przeleje.

A co tlumaczysz, jezeli mozna oczywiscie wiedziec?? ;)

Smartek 06.01.2006 21:44

Cytat:

Napisany przez czero
A co tlumaczysz, jezeli mozna oczywiscie wiedziec?? ;)

znajac zycie cos MGS :D

ilona-lackowska 06.01.2006 21:47

Jako mama Damianka chciała bym podziekować wszystkim którzy nie potępiaja mojej walki o syna . Ja walczę o syna i będę to robiła dopuki starczy mi sił. I będę wdzięczna za wszelką pomoc czy rade .
Zapewniam że wszystkie informacje sa prawdziwe i mogie a nawet hętnie odpowiem na wszystkie pytania i watpliwosci. A jeśli znajdzie sie ktos kto zechce odwiedzić nas w domu to serdecznie zapraszam.
Mogie tez podac adres osrodka do którego mały jedzie na turnus można tam zasiegnać informacji a nawet wpłacić bezposrednio na konto osrodka rehabilitacji.
Jeszcze raz dziekuje ża zrozumienie

M@X 06.01.2006 21:50

Cytat:

Napisany przez Smartek
znajac zycie cos MGS :D

Mylisz sie, to akurat zamowienie odplatne... Niestety tresc oraz charakter tlumaczenia jestem zmuszony przemilczec dla wlasnego (oraz zleceniodawcy) dobra...

NeoFighter 06.01.2006 22:00

Cytat:

Napisany przez ilona-lackowska
...będę wdzięczna za wszelką pomoc czy rade...

nie wiem do kogo mozna by sie o to zwrocic, ale mysle ze dobrym pomyslem byloby wplacanie przez wysylanie sms-a

przelewy bankowe moga sprawiac niektorym klopot, a tak moznaby pomoc nie wychodzac z domu

ed hunter 06.01.2006 22:09

jak często są te turnusy?

ryba120 06.01.2006 22:25

Cytat:

Napisany przez ilona-lackowska
Jako mama Damianka chciała bym podziekować wszystkim którzy nie potępiaja mojej walki o syna .

W dzisiejszych czasach napotykamy się prawie co dziennie na próbach wyłudzenia pieniędzy pod różnym powodem. Proszę się nie dziwić Pani Ilono, że wiele osób podchodzi bardzo ostrożnie do takich ogłoszeń. Ja Pani wierzę, współczuję a zarazem podziwiam za determinację w dążeniu pomocy dla synka. Zaraz jak tylko będę miał jakieś pieniążki to na pewno wesprę Panią i Damianka. Pozdrawiam i życzę aby Damianek mógł uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych jak najczęściej.
W takich sytuacjach należy pomagać innym nawet symboliczną złotówką - my nie zubożejemy a dla kogoś jest to naprawdę bardzo ważne !!!!!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.