Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   Interface Prince of Persia (https://forum.cdrinfo.pl/f36/interface-prince-persia-61254/)

freezz 19.01.2006 16:12

Interface Prince of Persia
 
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam do Was wielka prosbe. Bardzo prosze o opisanie interface PoPa Sands of Time. Kupilem gre ale mam francuska ksiazeczke i nie wiem co oznaczaja poszczegolnie wskazniki w grze np te kolo klepsydry lub nad nia.

Z góry dziekuje za pomoc!

Do wiadomości dołączam screena z gry. Co oznacza to koło pod życiem i te księżyce koło klepsydry z piaskiem?

http://redshark.w.interia.pl/pop.jpg

Berion 19.01.2006 17:35

Ooo oo, to tak dawno było, że już prawie nie pamiętam :)

No dobra:

"Niebieski pasek" na samej górze to life bar (po naszemu: pasek z życiami). Można go zwiekszać odwiedzając poukrywane tu i ówdzie fontanny.

"Żółte kulki" to, jak ja to nazywam, "sand bar-y". Każdy zapełniony oznacza jedno "cofnięcie czasu" sztyletem. Napełniasz je po save'ie, po zwiększeniu ich ilości i zbierając piach zostawiony z martwych przeciwników.

"Białe półksiężyce" przy "kulkach" to ... nie pamiętam :)

"Koło" pod life bar-em - również nie pamiętam :)

"Koło pod "kulkami"" - wraz z "wkładaniem miecza w "fontanny piachu"" będzie się powiększać. Zebranie bodajrze ośmiu procentuje nową "kulką z piaskiem czasu".


A tak offtopik:
Wspaniała i cudowna gra - tak powinny wyglądać "remake'owe sequel-e" wszystkich oldschoolowych tytułów.

Gdybyś miał jakiś problem to śmiało możesz zapytać. Prawdopodobnie jeszcze pamiętam każdą "zagadkę" :)

freezz 19.01.2006 17:55

No tak naprawde to najbardzeij jestem zainteresowany co oznaczają te półksięzyce i to koło to paskiem zyciem. Masz ksiazeczke lub jakis poradnik gdzie to jest opisane?

Berion 19.01.2006 18:21

Cytat:

Napisany przez freezz
No tak naprawde to najbardzeij jestem zainteresowany co oznaczają te półksięzyce i to koło to paskiem zyciem. Masz ksiazeczke lub jakis poradnik gdzie to jest opisane?

Po francuzku :D

Jeśli kupuję oryginały, to najczęściej są to importy, ewentualnie giełda. Taniej... Niestety szwaby czy francuzi lubią lokalizować opakowania :(

BTW: mogę dać skana z "Les Sables Du Temps" :D

Mam! jestem genialny... ;) "uncercle complet represente 10 secondes"... pewnie reprezentuje zmęczenie księcia perwersji (bieg po ścianie etc...), regeneruje się w 10 sekund :D

A półksiężyce są chyba odpowiedzialne za zdolności specjalne typu time stop.

ziomal16 19.01.2006 18:26

ja nie gralem, ale brat gral. to kolko pod paskiem zycia pokazuje 10 sekund o ile mozesz cofnac czas. przy cofaniu go to kolko sie zmniejsza az wogole znika przy cofnieciu czasu o 10 sekund :P mam nadzieje ze w miare wyjasnilem. polkiezycy niestety nie pamietam, bo gre widzialem z 1,5 roku temu.cos mi sie kojarzy ze za kazdym razem jak piasek zbierasz z pokonanych wrogow to w tym polkiezycu troche przybywa tego czegos. po 8 tych cos ^^ dostajesz 1 dodatkowy sand tank (O_o czolg piasku?? ). czyli to male cos powiekszajace sie pod pelnymi tankami jest powiazane z polksiezycami. poprawcie mnie jesli sie myle.

edit: time stop zuzywa pelne tanki :P kazde cofniecie to 1 tank mniej. za kazdego tanka mozesz cofnac o 10 sekund gre. ale cos chyba bylo ze specjalnymi umiejetnosciami. nie wiem czy tego sie nie uzywalo do zamrozenia wszystkich przeciwnikow w jakims tam obrebie :P slicznie sie ich potem kosilo. te polksiezyce to do kombosow byly. kombosy typu calkowite zatrzymanie czasu. mialo sie wtedy fajnego speeda i wszystkich sie prawie na 1 ciecie mieczem mialo :D

Berion 19.01.2006 18:28

Cytat:

Napisany przez ziomal16
[...] to kolko pod paskiem zycia pokazuje 10 sekund o ile mozesz cofnac czas. przy cofaniu go to kolko sie zmniejsza az wogole znika przy cofnieciu czasu o 10 sekund [...]

Łeee, nie trafiłem XD

Cytat:

[...] cos mi sie kojarzy ze za kazdym razem jak piasek zbierasz z pokonanych wrogow to w tym polkiezycu troche przybywa tego czegos. po 8 tych cos ^^ dostajesz 1 dodatkowy sand tank [...]
Niet, to o czym mówisz to "kółko pod kółkami" :)

freezz 19.01.2006 18:33

A jak spowolnicz czas? bo wiem ze to robi sie tym samym przyciskiem co cofanie czasu i nie wiem jak sie spowalnia. Czy czas mozna tylko spowalniac podczas walki?

ziomal16 19.01.2006 18:39

tego sie chyba w po jakims czasie uczylo. jak odpowiednio daleko zaszedles w grze to ksiaze posiadal ta umiejetnosc. ale mnie sie o szczegoly nie pytaj. ja w to nie gralem

Berion 19.01.2006 21:14

Cytat:

Napisany przez freezz
A jak spowolnicz czas? bo wiem ze to robi sie tym samym przyciskiem co cofanie czasu i nie wiem jak sie spowalnia. Czy czas mozna tylko spowalniac podczas walki?

Wraz z postępem w grze będziesz dostawać coraz to nowe umiejętności, dużo ich nie ma i wg. mnie są bezużyteczne...

freezz 20.01.2006 15:21

OK, wielkie dzieki za pomoc. Moze jak wiecej pogram to w koncu zrozumiem ta gre :\ hehe ;)

izabellaaleksan 27.01.2006 16:36

Witam :)
Częściowo mogę Ci pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na Twoje pytania. Mój syn mówi, że koło pod paskiem z życiem oznacza, o ile możesz się cofnąć w grze, im dalej się cofasz, tym wypełnienia koła ubywa. Półksięzyce oznaczają możliwość zamieniania wrogów w kamień i spowalniania czasu. Półksiężyce dostajesz za zabicie wroga sztyletem. Spowalnianie otrzymujesz naciskając klawisz L1, cofanie klawisz R1. Zamienianie w kamień otrzymujesz wciskając trójkąt. Czas można spowalniać nie tylko podczas walki. I to by było na tyle, jeśli czegoś jeszcze nie wiesz, pisz śmiało, mój syn Ci udzieli rady :D

Berion 27.01.2006 17:08

Iza, myślałem że umarłaś ;)

izabellaaleksan 27.01.2006 18:24

Ooo, nic z tego, Berion, tak łatwo się mnie nie pozbędziesz :D
Twarda kobita ze mnie, jeszcze dycham ;)
Troszkę mnie nie było, musiałam nadrobić zaległości w pracy, ale już spowrotem tu straszę :jupi:
Pozdrawiam serdecznie :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.