Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Walentynki (https://forum.cdrinfo.pl/f5/walentynki-62341/)

mikas 14.02.2006 05:53

Walentynki
 
Nie zapomnijcie dzisiaj o swoich ukochanych. :serdusz: :serdusz:

Stanley 14.02.2006 07:31

oj nie zapomnimy raczej, niezapomnimy ;-)
chociaz walentynki IMO to nie jest jedyny dzien, kiedy powinnismy pokazywac swojej drugiej polowce, jak bardzo ja kochamy...

FatAlbert 14.02.2006 08:52

ja juz mam plan na dzisiaj prześpie go :) <lol2>

PS
powaga , nie chce go spędzać z nikim mi bliskim :( (poza babcią i mamą któe są w domu)

Ormianin 14.02.2006 09:24

ech... kolejne komercyjne swieto, trzeba wydac kase na prezent, a jak sie nie spodoba to kobieta bedzie miala "gonitwe zlych emocji" i z czego sie tutaj cieszyc?

Kris 14.02.2006 09:37

Cytat:

Napisany przez Ormianin
ech... kolejne komercyjne swieto, trzeba wydac kase na prezent, a jak sie nie spodoba to kobieta bedzie miala "gonitwe zlych emocji" i z czego sie tutaj cieszyc?

eee... to i tak ma co jakiś czas... ;) :piwo:

Ormianin 14.02.2006 09:48

Cytat:

Napisany przez Kristoferros
eee... to i tak ma co jakiś czas... ;) :piwo:

Fakt, ale tak dzis moze je wywolac jakis nieodpowiedni prezent (bo skad o mozna wiedziec co jej tego dnia pasuje?)

Najlepiej to kupic dobre wino, dodac srodkow na przeczyszczenie i ... telewizor twoj a w tv olimpiada :)
Albo dodac srodkow na sen (wersja hardcore)... i miec swiety spokoj :)

andrzejj9 14.02.2006 09:51

Cytat:

Napisany przez Ormianin
Fakt, ale tak dzis moze je wywolac jakis nieodpowiedni prezent (bo skad o mozna wiedziec co jej tego dnia pasuje?)

Najlepiej to kupic dobre wino, dodac srodkow na przeczyszczenie i ... telewizor twoj a w tv olimpiada :)
Albo dodac srodkow na sen (wersja hardcore)... i miec swiety spokoj :)

Co wy aż takie negatywne podejście do tego święta.. Rozumiem, że jest to pewnego rodzaju przymus, ale - i wiem, że być może idealizuję, ale taki już jestem - jak jest się naprawdę blisko z drugą osobą, to dzisiejszy dzień niczym nie różni się od każdego innego, a może być co najwyżej dobrą okazją do spędzenia razem trochę czasu, wyjścia gdzieś i pobycia ze sobą sam na sam.. A nie jakimś zmuszaniem do zastanawiania się, co kupić drugiej osobie, żeby się nie obraziła.. Nie, to zdecydowanie nie na tym polega..

FatAlbert 14.02.2006 09:52

popieram ormianina :) albo troche troche po baraszkować (hiszpańska mucha [czy jakos tak]) albo po prostu iść sie zjarać ziołem

EDIT
fajna ta dyskusja taka filozoficzna , wymieniamy włąsne pogląday na temat walentynek (szczeególnie podoba mi sie wypowiedź kolegi andrzejj-a)

EDIT 2
filozofie mam w szkole

B@rtek 14.02.2006 10:29

Ja to dzisiaj się wybieram do klubu (jest wieczór z tańcami latyno-amerykańskymi :D :)), ale wcześniej do kwiaciarni :taktak:

Zetoxa 14.02.2006 11:34

precz z walentynkami :banned:
precz z coca-Colą :banned:
precz z jeansami :banned:
precz z tą całą zachodnią zgnilizną moralną :banned: :banned: :banned:

Kris 14.02.2006 11:43

Co do walentynek, to wypowiadałem się w poprzednim temacie... i powtórzę: Dla mnie każdy dzień z moją Ukochaną to dla mnie święto. I tak coś ode mnie dostanie. :D To z babską chandrą był żart, ale widzę, że nie wszyscy zaskoczyli ;)

Mam propozycję... niech wszyscy Ci, którzy tak się obruszają na tę całą amerykanizację, zmienią sobie wszystkie opisy i podpisy na język polski... potem niech się wypowiadają...

Zetoxa - :spoko: ;)

ksviper 14.02.2006 11:48

co do walentynków to uważam, że to wielka komercja:
słucham radia - Walentynki
oglądam tv - Walentynki
przeglądam strony www - Walentynki
w pracy - Walentynki
w domu - Walentynki
boję się iść do ubikacji ;)

Ale uważam że jest to dobry moment na to, aby w wyjątkowy sposób wyrazić swoje gorące uczucia ukochanej osobie. Tylko nie możemy zapominać aby przez cały rok wyrażać te uczucia :D:D:D:D:D:D:D

Burt 14.02.2006 13:54

Cytat:

Napisany przez Zetoxa
precz z walentynkami :banned:
precz z coca-Colą :banned:
precz z jeansami :banned:
precz z tą całą zachodnią zgnilizną moralną :banned: :banned: :banned:

Niech ,żyje 1 Maja i Lenin. :piwo:

Zetoxa 14.02.2006 14:46

... i moja teściowa :serdusz: :* :)

grzeniu 14.02.2020 11:21

Uwaga gieje i dziewczynki
dziś są walentynki!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.