Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Stancja - czyli moherowe ZOMO (https://forum.cdrinfo.pl/f5/stancja-czyli-moherowe-zomo-62445/)

bravo00 17.02.2006 08:30

Stancja - czyli moherowe ZOMO
 
Sami zobaczcie jak dziala Armia Rydza..... ;)



http://media.putfile.com/Stancja-u-babci

Kris 17.02.2006 08:49

Ja pier...le! :wow:

:piwo: dobre!

tom-as 17.02.2006 08:55

Niezłe teksty babcie mają ||

pops 17.02.2006 09:25

:rotfl:

adixo 17.02.2006 09:40

He he niezłe babcie :)

chris2k1 17.02.2006 09:45

Babcie daja czadu :) Moherowe berety rzadza ;)

ed hunter 17.02.2006 10:13

o ła....****a pani Marysiu ^_^

ale co to ma do rydza i moheru to nie wiem :|

wiek babć??? bo pani Krysia zamiast mówić niech będzie pochwalony...to mówi jak ta chuda dupa tyle wytrzymuje ;)

gdzie oni będą mieli ****a lepiej pani Marysiu, *******nik dobry dla nich? dobry. :haha:

ale tekst na miarę Misia jest o pizzy:

...ale i taka żmija, pani Marysiu to tam ****, człowiek nie leci na jej, bo tam sobie pójdzie kupi ****a, ale pani Marysiu, chociaż żeby zjadła przy pani... :hahaha:

dawno się tak nie ubawiłem :spoko:

zapisane na dysku, będę nie raz jeszcze oglądał :D

ksviper 17.02.2006 10:16

oj jakby to Ojciec Dyrektor widział to rozgrzeszenia by nie dał ;)

babcie są debeściary :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

bravo00 17.02.2006 10:24

Cytat:

Napisany przez ed hunter
o ła....****a pani Marysiu ^_^

ale co to ma do rydza i moheru to nie wiem :|



a takie pierwsze mialem skojarzenie :D

Kris 17.02.2006 10:26

Cytat:

Napisany przez bravo00
a takie pierwsze mialem skojarzenie :D

No bo tak jest - później takie babcie klęczą w kościele, śpiewają na całe gardło i pokazują jakie to one pobożne są... obłuda i tyle...

PS. Nie twierdzę, że wszystkie, ale część z pewnością... :)

ed hunter 17.02.2006 10:34

Cytat:

Napisany przez Kristoferros
No bo tak jest - później takie babcie klęczą w kościele, śpiewają na całe gardło i pokazują jakie to one pobożne są... obłuda i tyle...

PS. Nie twierdzę, że wszystkie, ale część z pewnością... :)

ja bym im dał pokutę.... :bicz: suki wredne nie mają własnego życia to grzebią w cudzym.
południowoamerykańskie seriale oglądać i Modę na sukces.

a że obłuda to się zgadzam - jak ktoś się strasznie afiszuje z wiarą to najczęściej ma coś na sumieniu.

jeśli się zatrudnia pracownika i prosi, aby powiedział coś o sobie, to jak zacznie od tego, że jest uczciwy - nie brać.

Kris 17.02.2006 10:38

Cytat:

Napisany przez ed hunter
ja bym im dał pokutę.... :bicz: suki wredne nie mają własnego życia to grzebią w cudzym.
południowoamerykańskie seriale oglądać i Modę na sukces.
(...)

ooooo dokładnie... ja nienawidzę ludzi, którzy się w czyjeś życie wpier...ją... płaci chłopak/dziewczyna babci - płaci i tyle ją powinno obchodzić. Od prywatnego życia - won! ((

"Super" tekst babcia powiedziała: "to oni kur..a powinni się do mnie dostosować" he he he... o tak: :wsciekly: ;)

demek 17.02.2006 10:44

Cytat:

Napisany przez ed hunter
o ła....****a pani Marysiu ^_^

ale co to ma do rydza i moheru to nie wiem :|

o to samo mialem spytac

ro29 17.02.2006 11:10

Witam !

Na wstępie - jak już ktoś zauważył - nie wiem co to ma mieć wspólnego z o. Rydzykiem i moherowymi beretami - wręcz raczej jest to w pewnym stopniu przeciwieństwo.
Jedynie w tytule to ZOMO pasuje - choć chyba bardziej jeśli było by to SB - bo oni zajmowali się podsłuchem, ingiwilacją itd. - a ZOMO to raczej działało na ulicach itd.

A co do filmiku - napewno jest ogólnie ... :wow: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Można go rozpatrywać - a bardziej zachowanie tych Pań - a szczególnie tej jednej - pod dwoma aspektami - samego faktu "grzebania" w pokoju oraz podejścia do lokatorów, a także ze względu na słownictwo :wow:
Co do faktu ingerencji - cóż ciekawość ludzka nie zna granic - sam znam osoby starsze - w wieku tych Pań, które może nie są aż tak wścibskie - ale nie mniej ciekawskie - i chciały by wszystko wiedzieć - co robią dzieci, gdzie wychodzą itd. Oczywiście sam fakt zaglądania do szaf itd. jest naganny - tylko z drugiej strony, studenci też nie zawsze zachowują się jak trzeba.
Natomiast kwestia słownictwa i wyrażonych poprzez nie poglądów ....upsss - prawdę mówiąc nie spodziewałem się od osób w takim wieku - wręcz znane mi są takie "babcie", które dalekie są od takiego słownictwa - część wyrazów nie przeszło by im przez gardło, a słysząc je robiło by im się niedobrze. Co oczywiście nie oznacza, że wszyscy tacy są - jak widać część starszego pokolenia przejmuje zwyczaje "młodzieży" - szkoda tylko, że te gorsze... Aczkolwiek może tak nie do końca przejmuje - przecież zawsze były osoby w "słusznym wieku" które potrafiły kląć itd.
Z tym, że w tym filmiku widać także podejście osób w takim wieku do spraw ...seksu. Z jednej strony bardzo liberalne - np. moja ciotka jak dowiedziała się, że syn ma dziewczynę z którą sypia (i to w jej mieszkaniu !!), to dawała na mszę, a jak do nas przyszła (było to chyba z 12 lat temu), to kazała mi się za mojego kuzyna ...modlić - w pierwszym momencie myślałem, że jest chory czy coś bardzo złego się stało.
Natomiast z drugiej strony, widać podejście do tych spraw - bardzo fizyczne, wręcz bezuczuciowe. Niestety spotkałem się już z takimi poglądami - co prawda ma je także część dzisiejszej młodzieży, ale jednak najbardziej cechuje to ludzi w wieku 40-60 lat - traktowanie tych spraw fizycznie, jako obowiązku - i ogólnie jak coś brzydkiego itd.

A jak ktoś napisał, że te Panie pójdą do kościoła i usiądą w pierwszym rzędzie - mają do tego prawo - natomiast wątpię, aby były zwolenniczkami RM - tolerowanie takich zachowań, takie słownictwo i podejście do tych spraw - stoi w ZDECYDOWANEJ sprzeczności z poglądami głoszonymi przez to radio i telewizję - znam osoby - fanów RM, które na widok romansu w serialu w telewizji się oburzają - a kiedy słyszą słowo ślub to pytają czy kościelny - więc takie podejście i zachowanie to byłby chyba wyjątek - bądźmy sobie szczerzy - nie każda Babcia to fanka tego radia ...

Ale ogólnie filmik fajny - a teksty ..... :wow:

Pozdrawiam
ro29

Prezesik 17.02.2006 11:19

Cytat:

Napisany przez bravo00
Sami zobaczcie jak dziala Armia Rydza..... ;)



http://media.putfile.com/Stancja-u-babci

mada faka, nie che mi sie otworzyc.. ja chce to zobaczyc!! :'(


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.