Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   wypalanie xbox (https://forum.cdrinfo.pl/f104/wypalanie-xbox-62772/)

dziunda 24.02.2006 16:01

wypalanie xbox
 
Witam wszystkich
Mam pytanie odnoscie wypalania plyt na xboxa
Znajomy sprzeczal sie ze mna ze gre mozna bezproblemowo skopiowac alcoholem 120% poprzez kreator kopiowania .Zrobilem tak i niestety na 5 sztu dzialaja tylko 2 .
Czy mozecie mi podpowiedziec jakis podobny sposob ale w 100% skuteczny
Pozdrawiam

Berion 24.02.2006 16:54

Jeśli kopiujesz z oryginalnych nośników musisz spatchować *.xbe, inaczej xbox jej nie połknie.

dziunda 24.02.2006 17:01

dzieki ,ale kopiuje z nie za bardzo oryginalnych :) jesli tak to nie musze nic patchowac ,racja???w tej chwili probuje z dvd decryptera ,ale zobacze dopiero w domu jak dziala....

Berion 24.02.2006 17:36

Cytat:

Napisany przez dziunda
dzieki ,ale kopiuje z nie za bardzo oryginalnych :) jesli tak to nie musze nic patchowac ,racja??? w tej chwili probuje z dvd decryptera ,ale zobacze dopiero w domu jak dziala....

No to w takim razie X grymasi na płytę, na której wypaliłeś.

Program nie ma znaczenia. To może być dowolny, który umożliwia odczyt DVD. Tak samo jak w przypadku PS2.

dziunda 25.02.2006 08:58

Moze i grymasi choc po wczorajszych prubach wszystko dziala jak nalezy ,tylko przyjednej plytce pokazuje sie okno,ze dysk jest brudny ,albo uszkodzony .
Myslisz ,ze to wina plytki ??{Palilem ostatnia partie na tym samym nosniku i jak wyzej tylko z jedna jest problem
Pozdrawiam

Berion 25.02.2006 09:28

Taka byłaby moja diagnoza :)

Nie znam Twojej konsoli, nie wiem co to za płyta i nie wiem też co ją wypaliło [?].

szczuru 25.02.2006 15:40

Polecam palic na Verbatimie lub TDK z prędkością 2x lub 2,4x DVD Decrypterem (wiem że niby program nie ma znaczenie ale on mnie jeszcze nigdy nie zawiódł).

mesjasz 28.02.2006 19:22

Wystarczy poczytac tu na forum na forach strikte xboxowych i problem sie rozwiaze zamalo danych tu podales ani jaka plytka ani jaki naped w konsoli.
A wracajac do tematu dvd decrypter jak dla mnie najlepszy no i dobry nosnik a nie jakies wynalazki.

kurak 03.04.2006 16:59

Problem to ja mam. Nagrałem 3 gry na xboxa sciagnięte z neta w postaci .iso, za pomocą Dvd cryptera w sposob taki jak jest opisany na stronie i nie rusza. Kumpel mówi, że mu nie chodzi. powiedzcie mi czy piraty trzeba jakoś inaczej uruchamiać czy coś? Bo mi się nie chce wierzyć, że to wina leży w nagrywaniu bo nagrywałem Benq 1640 na płycie Verbatim 16x z predkością 4x. Piraty jakoś inaczej się odtwarza? Może jakąś kombinacje czy coś, ja tam nie wiem bo xboxa nie mam, a kumpel niedawno kupił to może coś źle robi...

Berion 03.04.2006 17:11

Cytat:

Napisany przez kurak
Nagrałem 3 gry na xboxa sciagnięte z neta w postaci .iso, za pomocą Dvd cryptera w sposob taki jak jest opisany na stronie i nie rusza. Kumpel mówi, że mu nie chodzi. powiedzcie mi czy piraty trzeba jakoś inaczej uruchamiać czy coś? [...]

Tak, kupić ze sklepu :>

Regulamin czytałeś?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.