![]() |
Pytalem sie dzisiaj w komisie, ile kosztuje przerobka,
Koles krzyknol mi 200zl za Rippera 3:wow: To ja juz wole sie meczyc ze SM, Chyba ze jakims cudem, uda mi sie dostac na giede do Wrocka:ysz: |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Nie polecam nie oryginalnych kart kiedyś kopiując z nie oryginalnej na orginał straciłem wszystkie savy.
Oryginalna karta SONY 8MB pasuje do każdego PS2 |
Owszem posiadam SM 3.6 ale ten program nie zapisuje zadnych ustawien na MC (chyba) A tak osobiscie to SM to jeden wielki shit, drugi raz bym w niego nie zainwestowal. Przymiezam sie do jakiegos moda. Moze R 3.2 jeszcze nie wiem, ale to zalezy od funduszy jakie bede musial wybulic:) ;)
|
Corrupted Data - save, kt***243;rego nie jest w stanie rozpozna***263; PS2.
A jak wygl***261;da save i jak go konsola rozpoznaje? Save to folder z r***243;***380;nymi plikami. Je***347;li w ***347;r***243;d nich nieznajdzie si***281; *.sys/*.ico (lub *.icn) to PS2 Browser nie rozpozna tego i wy***347;wietli w***322;a***347;nie jako C.D. Mo***380;e te***380; tak by***263; je***347;li przydzielisz jaki***347; "dziki" atrybut folderowi. Same z siebie si***281; nie tworz***261;, tylko program/gra. Je***347;li masz modowana/exploitowan***261; konsol***281;, tudzie***380; jesli u***380;ywasz jakiego***347; bootcd to mo***380;esz ***322;atwo sprawdiz***263; to o czym pisz***281;. C.D. mog***261; si***281; tworzy***263; poprzez b***322;***261;d programu, lub jest to problem z zapisem danych na karcie (wina karty lub np. slotu, ewentualnie g***322;upoty usera :D). |
Raczej oryginalna. Mysle tak poniewaz kupilem ja jakies 2 lata temu w sklepie sieci "AWANS" i zaplacilem cos okolo 100 zl. Co to jest to Corruped data? I w jaki sposob ("MOGLO") to sie znalezc na MC?
|
Nie wiem czy akurat takie głupie. Obecnie podróbki są bardzo dobrze wykonane, sam bym miał problem z rozpoznaniem :|
Nawet opakowania są 1:1 (przynajmniej na pierwszy rzut oka ;) ) |
to ja zadam 2. g***322;upie pytanie: czy ta karta jest na 100% oryginalna? :D
bo z podr***243;bami to norma. |
He he no głupie było, wiem, ale jak trafia się czasem pytanie kalibru: "czy można przerobić grę z PC na PS2" to wybacz, ubezpieczam się i zaczynam od najbanalniejszych spraw.
CrData, sam z siebie? Podejrzewam, że problem z memorką lub slotem. A mogłeś go usunąć? Wirusów na PS2 nie ma (odpukać :D). Wogóle na konsole ich jeszcze nie ma (pomijając dwa incydenty z NDS/PSP, ale to już przeszłość). |
No to pytanie raczej jest glupie (z calym szacunkiem). Ale jako ze jestem w miare doswiadczonym graczem, ( moj staz grania na PS i PS2 to prawie 10 lat). Ale nigdy nie mialem podobnych problemow. I jeszcze jedna informacja zwiazana z powyzszym problemem, wiec zauwazylem ze na karcie byl save (lub cos podobnego) o nazwie, Corupped data, czy jakos tak. Nie mam pojecia skad on sie tam znalazl. Mam pewna sugestie ale nie jest ona wiarygodna, a mianowicie jest to moze jakis wirus ??? ;)
|
Mo***380;e zadam g***322;upie pytanie, ale czy przypadkiem nie wy***322;***261;czasz konsoli/nie wyjmujesz karty kiedy PS2 pracuje na MC? (checking/save/load itd...).
|
Ja mam problem z moja oryginalna karta, a moze to jest zwiazane z gra??? Nie mam pojecia. Wiec jezeli zapisuje stan gry Tekken 5 to ten save jakis czas sie trzyma, to znaczy odblokoje wszystkie postacie i inne *******y. Lecz po jakims czasie gdy wlaczam gre na poczatku wyskakuje komunikat ze stan gry nie moze sie wczytac, i konsolka chce sformatowac mi tego sava, (nie cala memorke). Oczywiscie gra jest ORYGINALNA. Co moze byc przyczyna ?
|
Ja się z taką jeszcze nie spotkałem M@X.
A co do tego czy będzie czy nie... Kiedyś widziałem memorki do PSXa, czarne z napisem PS2 :D |
no wlasnie ps2 a pstwo to tez roznica:)
|
Tak? A moze wlasnie tu lezy przyczyna znikania save'ow? Jesli na nieoryginalnych jest napisane do jakeigo modelu konsoli pasuja to byc moze tylko w tym powinismy ich uzywac?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.