![]() |
"Nie było plusku"
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
Śmietnik albo kasacja... :fiu: :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy pomogło ?
|
Cytat:
Jak na dziś to zupełnie nastarczy :taktak: Cytat:
Poza tym nie ma to jak potraktować sprzęt dobrym hakiem Zresztą kapitan Hak coś wie na ten temat :taktak: :czar: |
Nie szukaj żadnego haka. Wejdź w menu albo display nie pamiętam nie mam tego sprzętu pod ręką, jest opcja ustawienia fabryczne czy coś takiego i sprzęt wróci do regionu 2.
Edit: To sie chyba nazywa DV-SV90SB |
Cytat:
na lekcjach uważałem jak nauczycielka była sexi. w ciemię jak byłem bity to mocno, bo nic nie pamiętam. a gadać to ja gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, gadam, starczy? :> |
Cytat:
Widać, że nie w ciemię bity A i na lekcjach musiał uważać... :uczen: :mruga: |
najpierw to trzeba wiedzie***263; co to za model.
tu trzeba szuka***263; hacka http://www.videohelp.com/dvdhacks |
DVD Sharp
Witam mam pytanie posiadam dvd firmy Sharp niestety ostatnio jakiś czas temu zauważyłewm że na filmach dvd-videło po wsadzeniu płyty pokazujzuje mi sie informacja BŁĄD REGIONU i nie idzie uruchomić filmu ale wcześniej płyty te działałyt w tym odtwarzaczu czy może mi ktos powiedziec jak odblokować region lub jak go znaleść!Dziekuje z góry i prosze o szybka odpowiedz!
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.