Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Płyty CD czyta DVD nie... (https://forum.cdrinfo.pl/f15/plyty-cd-czyta-dvd-nie-68164/)

ofconcern 24.10.2006 18:26

Płyty CD czyta DVD nie...
 
Witam!
Mam jeden problem ktory mam nadzieje ze mi pomożecie rozwiązać! A wiec tak:
Kupilem 3 miesiące temu kompa. Wszysko bylo Ok az do czasu kiedy chcialem odczytać plyte DVD. Na płycie (DVD-R) jest nagrana gra. Niestety Gdy ją wkładam do czytnika jej poprostu nie czyta... Sprawdzalem z innymi płytami i było to samo... Jak wkładam to sie poprostu muli i pojawia sie "brak odpowiedzi"... Mam nagrywarke AOPEN DUW1616/ARR i nie wiem co moze byc przyczyną tego ze nie działa... Płyty CD czyta normalnie... I nie chodzi tu o zle nagrana plyte bo sprawdzalem na innych i tez nie dzialalo. Nie czyta plyt DVD-R itp...

Jeszcze jedno myslalem ze to moze sterowniki ale tych z koleji nie moge odpowiednich znalesc... Jakby ktos mi znalazl odpowiednie bylbym naprawde wdzieczny! Może to sterowniki bo mam "domyslne" z roku 2001...:/

TORQUE 24.10.2006 19:42

Cytat:

Napisany przez ofconcern
Witam!
Mam jeden problem ktory mam nadzieje ze mi pomożecie rozwiązać! A wiec tak:
Kupilem 3 miesiące temu kompa. Wszysko bylo Ok az do czasu kiedy chcialem odczytać plyte DVD. Na płycie (DVD-R) jest nagrana gra. Niestety Gdy ją wkładam do czytnika jej poprostu nie czyta... Sprawdzalem z innymi płytami i było to samo... Jak wkładam to sie poprostu muli i pojawia sie "brak odpowiedzi"... Mam nagrywarke AOPEN DUW1616/ARR i nie wiem co moze byc przyczyną tego ze nie działa... Płyty CD czyta normalnie... I nie chodzi tu o zle nagrana plyte bo sprawdzalem na innych i tez nie dzialalo. Nie czyta plyt DVD-R itp...

Jeszcze jedno myslalem ze to moze sterowniki ale tych z koleji nie moge odpowiednich znalesc... Jakby ktos mi znalazl odpowiednie bylbym naprawde wdzieczny! Może to sterowniki bo mam "domyslne" z roku 2001...:/

jako że jesteś nowym użytkownikiem to musisz się nauczyć szukać :czytaj:
na forum dziesiątki razy było wałkowane
najpierw sprawdź czy ktoś miał taki sam problem jaki Ty masz, a jeśli nie znajdziesz to dopiero pisz

jak znajdziesz odpowiedni temat to możesz napisać tutaj czy rozwiązałeś problem :haha:
(nie mogłem się powstrzymać :rotfl: )

mgit 24.10.2006 19:48

Na tw***243;j problem jest jedna rada, oddaj kompado servisu :D

W nagrywarce pad***322; laser odpowiedzialny za DVD :D

Naprawi***263; si***281; nie da :D

Albo w servisie ci naprawi***261; (czyt. dadz***261; now***261; nagrywarke) albo sk***322;adaj na now***261; :D

Reetou 24.10.2006 21:53

Dejavu (data posta!)? O so chodzi?

Nowy komp z tą samą nagrywarką i tym samym problemem?

Serwis!

ed hunter 24.10.2006 22:05

kiedy***347; pod sklepem sta***322; przez p***243;***322; roku taki co 3 dni temu ze szpitala wyszed***322;. :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.