Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Jaki net na zadupiu...? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/jaki-net-zadupiu-68669/)

czero 18.11.2006 14:25

Jaki net na zadupiu...?
 
Witam!

Za jakis miesiac wyprowadzam sie poza obszary miejskie mojego miasta, czyt. na wioche :sciana:

Pytanie moje dotyczy neta.
Co moge wziac do takiego domku jednorodzinnego za miastem. Od razu mowie, ze linii tel nie bedzie, bo na razie za malo tam mieszkancow, zeby linie ciagnac.
Telewizja to bedzie jakas platforma, prawdopodobnie cyfra+ - jest w niej jakis net?

Jak to jest z netem poza miastem?
Z jakich firm?
Po ile?
i przede wszystkim jak to jest z jakoscia, tez nie chce zeby mi co chwile polaczenie zrywalo.

Generalnie, co polecacie :) :help: .

Od razu mowie, ze modem odpada :P

Z gory dzieki za odpowiedz :piwo:

rycho 18.11.2006 14:34

Cytat:

Napisany przez czero (Post 705775)
Witam!

Za jakis miesiac wyprowadzam sie poza obszary miejskie mojego miasta, czyt. na wioche :sciana:

Pytanie moje dotyczy neta.
Co moge wziac do takiego domku jednorodzinnego za miastem. Od razu mowie, ze linii tel nie bedzie, bo na razie za malo tam mieszkancow, zeby linie ciagnac.
Telewizja to bedzie jakas platforma, prawdopodobnie cyfra+ - jest w niej jakis net?

Jak to jest z netem poza miastem?
Z jakich firm?
Po ile?
i przede wszystkim jak to jest z jakoscia, tez nie chce zeby mi co chwile polaczenie zrywalo.

Generalnie, co polecacie :) :help: .

Od razu mowie, ze modem odpada :P

Z gory dzieki za odpowiedz :piwo:

Go internet.
Coś takiego jest.
Brzuszki miały ten problem kiedyś.
Czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...949#post389949

IceManSpy 18.11.2006 14:41

Zale***380;y czy b***281;dziesz ***347;ci***261;ga***263; pliki czy nie. Bo je***380;eli nie, lub ma***322;o to co***347; w rodzaju BlueConnect?

czero 18.11.2006 14:45

@rycho, dzieki, poczytam

@Ice, no wlasnie o to chodzi ze pewnie bym sciagal i to duzo.

Generalnie chcialbym zeby bylo tak jak na neostradzie, ale nie wiem czy cokolwiek oferuje taka opcje bez linii tel czy kablowki :(

joujoujou 18.11.2006 17:46

Radi***243;wka? :idea:

Smartek 18.11.2006 19:05

No to masz czape :-(.
Na zadupiu i bez neostrady bedzie napraaawde ciezko, a na dodatek chcesz sciagac dane liczone w kilkudziesieciu GB..

Jak cos znajdziesz to daj znac, bo sam jestem ciekaw czy cos sie uda.

Pzdr.

Zelea 18.11.2006 21:25

nie ma nic... chyba ze akurat u niego cos sie trafi ale ogolnie nie ma nic ogolno polskiego... niestety... ale o tym to przecie wszyscy wiedza...

RiT2 18.11.2006 21:48

W Cyfrze+ netu nie ma. Nadaje do Ciebie z zadupia w gorach po Orange Biznes Evry.....(zbyt skomplikowana nazwa). Jezeli to tylko noclegownia a pracujesz w miescie i masz dostep do szybkiego netu problem rozwiaza sieci komorkowe. Na wieczor do kontaktow miedzyludzkich, poczytania czegos wystarcza. W pracy zasysam pliki.

czero 22.11.2006 18:02

Oj, ciezko z tym netem.... :(

Chyba bede zmuszony na radiowke, przynajmniej puki nie pociagniety zostanie telefon :|.

Ehhh, jak mniej wiecej stoja ceny radiowki za dane predkosci?

IceManSpy 22.11.2006 18:09

Ale do radi***243;wki tez musi by***263; jaki***347; dostawca :> ot tak nic si***281; nie bierze.

Mich@ł 22.11.2006 18:21

Cytat:

Napisany przez czero (Post 707690)
Ehhh, jak mniej wiecej stoja ceny radiowki za dane predkosci?

Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym :taktak:

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych ||

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę.. :|

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać... :(

ed hunter 22.11.2006 18:38

Cytat:

Napisany przez Mich@ł (Post 707704)
Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym :taktak:

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych ||

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę.. :|

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać... :(

[OT] ale za to w jakim pięknym miejscu mieszkasz!!! :) [/OT]

Dudi 22.11.2006 20:35

Cytat:

Napisany przez Mich@ł (Post 707704)
Wiesz, w przypadku połączenia radiowego z internetem pojęcie PRĘDKOŚĆ jest pojęciem bardzo względnym :taktak:

Zależy od nastroju, warunków atmosferycznych, grubości i kąta padania kabla, warunków atmosferycznych, odpowiedniego 'nacelowania' anteny w nadajnik... Zapomniałem o czymś? A tak, zależy od warunków atmosferycznych ||

Przykładowo u mnie: Za miesiąc płacę 40zł. Zdarza się, że plik 700MB mam w godzinę, a zdarza się, że w godzinę 10MB ściągnąć nie mogę.. :|

Często też jestem zmuszony korzystać z serwerów proxy, pobnieważ bez nich nie mogę żadnych stron przeglądać... :(

Jeżeli masz słaby sygnał to rzeczywiście tak będzie... a jeżeli masz normalny (z małym zapasem właśnie na te warunki atmosferyczne, które też strasznie dużego znaczenia nie mają) to nie będziesz widział różnicy czy net leci po kablu czy nie.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.