Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB (https://forum.cdrinfo.pl/f115/)
-   -   pendrive w dvd z usb (https://forum.cdrinfo.pl/f115/pendrive-dvd-usb-77150/)

fazi162 22.02.2008 18:19

pendrive w dvd z usb
 
Zakupiony przeze mnie pendrive nie działa w stacjonarnym odtwarzaczu dvd z wejściem usb
Odtwarzacz widz dysk oraz pliki mp3 i jpeg natomiast po nagraniu filmu avi odtwarzacz zachowuje się jak gdyby pendrive był pusty wyświetla się tylko komunikat slot 1 . Zastanawiam się czy jest to wina dvd czy pamięci

Misiek4 22.02.2008 18:53

Jaki system plik***243;w posiada pendrive ? FAT32 czy FAT32x ? Czasami sie zdarza, ze niektore urzadzenia sa wybredne i nie akceptuja jednego z powyzszych.

mensir67pl 22.02.2008 18:56

jak to odtwarzacz DVD[model]

dziwne mp3 ...rozpoznaje

a xxx.avi nie

fazi162 22.02.2008 19:04

system plik***243;w to FAT32 i dvd to LG LH-T360 faktycznie mp3 widzi a je***380;eli chodzi o avi to "NO DATA"

pele55 11.10.2008 17:25

ja mam taki problem z pendrive,przerobilem w winxp na ntfs z fat 32 na ntfs.
Mam pliki systemu ntfs,wsadzam do dvd i pisze unsupported usb nie wiem dlaczego?
Co sie dzieje ze w odtwaraczu pisze mi unsupported usb przerabiam go na fat 32 chodzi ladnie


dvd to dvd tevion

joujoujou 11.10.2008 21:52

Bo ten odtwarzacz nie obs***322;uguje NTFS. :nie!:

:glaszcze:

Zreszt***261;, zapewne pisz***261; o tym w instrukcji. :czytaj:

:mruga:

Tangram 03.12.2008 18:13

Mam takie ciekawe pytanie na które nikt ze sprzedawców sklepów rtv nie potrafił do tej pory odpowiedzieć: jak dużą pojemność pamięci usb (pendrive, dysk zewnętrzny) można zastosować w odtwarzaczach dvd? Czyli np czy do odtwarzacza typu wiwa, bellwood czy philips z wejściem usb (często deklarowane usb 2.0) można podłączyć pendriva 16 gb z nagranymi na nim filmami dvd, muzyką mp3 czy z fotkami??? Czy można podłączyć pod te urządzenia dysk zewnętrzny np 250 gb??? Mam na myśli oczywiście podłączenie ze skutkiem korzystania z zawartości tych nośników.

yahol 03.12.2008 18:53

Sprawdzalem na swoich odtwarzaczach DVD (2 szt):
-pen 16GB poszedl bez problemowo.
-dyk w obdowie zasilanej z USB - nie, prawdopodonie za male napiecie w gniezdzie USB (5V)
-dysk zasilany z zasilacza zewnetrznego -no z tym bylo roznie, dysk byl widoczny, zawartosc tez, ale juz z odtwarzaniem DVD byl problem, czesc avkow odpalala sie normalnie.
Sumujac - nie do konca jestem pewien dzialania zasilanego dysku USB na stacjonarce DVD.
I jakby nie jestem zainteresowany dalszymi eksperymentami :) nie mam takiej potrzeby.
(dysk mial 160GB, 2 1/2 ``, notebookowy)
Zeby nie bylo, dysk sformatowany pod Maciem do FAT32 (DOS Mode).

Tangram 03.12.2008 19:04

DZIĘKI ZA TEST :)

jabolki 15.12.2008 09:17

pendrive a pendrive
 
Witam.
Mam taki oto problem. Posiadam dwa pendrive kingston 4GB, XP mam ustawionego na FAT 32. Wrzuciłem film na jednego i podpiąłem go do DVD i chodzi ok, DVD czyta film. Natomiast podłączam drugiego i... UNSUPPORTED, DVD niczego nie widzi, nie czyta PENA. Jeżeli ktoś wie jak to zmienić czekam na POMOC.
pozdrawiam
:help:jabolki

yahol 15.12.2008 10:06

Najprawdopodobniej:
-ten drugi pen wymaga wiekszego napiecia z gniazda USB.
Gniazdo podaje 5V z pewna tolerancja.
Mam 2 Kingstony 2GB, ktore podlaczam do huba, jeden Traweler II chodzi bez problemow, drugi Data traweler (black) podaje komunikat o zbyt slabym napieciu. Byc moze to jest wlasnie to. (jezeli w kompie bezposrednio z gniazda, oba dzialaja prawidlowo).

jabolki 15.12.2008 11:11

... więc jest mozliwość zrobienia czegoś by on działał czy nie. Z jednym mam problemy czy da się go rozwiązać????

AUGER 23.12.2012 15:20

TESTOWANIE DYSKU 60GB NA DVD-USB
 
PANOWIE I PANIE SPOSOBEM TAKOWYM BY USB W DVD WIDZIAŁO GO W CAŁOŚCI JEST :

PRZEROBIENIE (FORMATOWANIE) NA SYSTEM FAT32 + PODZIELENIE GO NA KILKA PARTYCJI CO KAŻDA JEST (FAT32) NA KAŻDĄ DLA SPRAWDZENIA DOGRYWAMY FILM (DIVX) ZDJĘCIA (JPG) MUZYKĘ (MP3) I TERAZ MAMY KILKA PARTYCJI CO MOŻEMY WYKORZYSTAĆ I TO W FAJNY SPOSÓB BO NA KAŻDEJ MOŻEMY MIEĆ INNY MATERIAŁ MEDIALNY :) TYLKO SKACZEMY PO PARTYCJACH I ODTWARZAMY TO CO TAM JEST :)

PRZETESTOWAŁEM I DZIAŁA A TEŻ MIAŁEM TEN SAM PROBLEM GDZIE DVD USB POKAZYWAŁO (NO DATA) I NIE WIDZIAŁO DYSKU A PRZECIEŻ SZKODA ZMARNOWAĆ 60GB BY LEŻAŁO ODŁOGIEM A TAK TO NAGRYWAM FILMIKI I INNE MEDIA BY DZIAŁAŁY W KINIE DOMOWYM

yahol 23.12.2012 15:32

Cytat:

Napisany przez AUGER (Post 1235380)
PANOWIE I PANIE SPOSOBEM TAKOWYM BY USB W DVD WIDZIAŁO GO W CAŁOŚCI JEST :

PRZEROBIENIE (FORMATOWANIE) NA SYSTEM FAT32 + PODZIELENIE GO NA KILKA PARTYCJI CO KAŻDA JEST (FAT32) NA KAŻDĄ DLA SPRAWDZENIA DOGRYWAMY FILM (DIVX) ZDJĘCIA (JPG) MUZYKĘ (MP3) I TERAZ MAMY KILKA PARTYCJI CO MOŻEMY WYKORZYSTAĆ I TO W FAJNY SPOSÓB BO NA KAŻDEJ MOŻEMY MIEĆ INNY MATERIAŁ MEDIALNY :) TYLKO SKACZEMY PO PARTYCJACH I ODTWARZAMY TO CO TAM JEST :)

PRZETESTOWAŁEM I DZIAŁA A TEŻ MIAŁEM TEN SAM PROBLEM GDZIE DVD USB POKAZYWAŁO (NO DATA) I NIE WIDZIAŁO DYSKU A PRZECIEŻ SZKODA ZMARNOWAĆ 60GB BY LEŻAŁO ODŁOGIEM A TAK TO NAGRYWAM FILMIKI I INNE MEDIA BY DZIAŁAŁY W KINIE DOMOWYM

Po pierwsze - nie krzycz! to nieładnie i niegrzecznie przychodzić do kogoś i wrzeszczeć!

Po drugie - opowiadasz bzdury!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.