Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Ad Muncher (https://forum.cdrinfo.pl/f113/ad-muncher-78696/)

yahol 13.06.2008 22:33

Ad Muncher
 
Strona producenta
Ad Muncher to malenka aplikacja, która pozwala na blokowanie reklam na stronach web.

Program znakomicie blokuje wyskakujące okienka na wszystkich witrynach internetowych, potrafi również usunąć reklamy z tak popularnych programów jak: ICQ, Opera, posiada wtyczke do FireFoxa, pozwalajaca wpisac w okienku zlikwidowanej reklamy, tekst wpisany przez uzytkownika.

Program działa jak serwer proxy, wszystkie wychodzące polecenia z PC przechodzą przez Ad Muncher-a i to właśnie ten program decyduje co ma pokazywać na stronach www oraz w komunikatorach. Już zaraz po zainstalowaniu maleje ilość wyświetlanych reklam na stronach internetowych.

Program posiada również możliwość blokowania różnych czynności takich jak np.: dodawanie automatyczne bez naszej wiedzy strony do Ulubionych, pojawień się posłańca w systemach NT, oraz przed zmianą koloru pasków przewijania i ładowaniu się muzyki w tle podczas ładowaniu strony.

Ad Muncher również posiada opcje blokowania określonych przez użytkownika treści znajdujących się na stronach internetowych, oraz w niektórych aplikacjach.

- blokuje wyświetlanie reklam (we wszystkich przeglądarkach)
- blokuje wyskakujące okienka reklamowe
- blokuje wyświetlanie reklam w komunikatorach (ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire itp - zdecydowanie jednak odradzam stosowanie wymienionych komunikatorow, z GG na czele :) )

Program rezyduje sobie w traju, jako mordka sympatycznej krowki, poruszajacej pyskiem przy zjadaniu reklam.
Uzywam od kilku dni i powiem szczerze - program jest rewelacyjny! nie spotkalem tak skutecznego i dokladnego programu blokujacego reklamy.

Ps: wydawalo mi sie, ze bylo o tym programie na forum, ale nie moglem odnalesc, wiec.........

Pedros 13.06.2008 22:59

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 938318)
Strona producenta
Ad Muncher...
Uzywam od kilku dni i powiem szczerze - program jest rewelacyjny! nie spotkalem tak skutecznego i dokladnego programu blokujacego reklamy.

Dzięki, akurat się za czymś rozglądałem. To sobie potestuję :)

Burt 13.06.2008 22:59

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 938318)
- blokuje wy***347;wietlanie reklam w komunikatorach (ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire itp - zdecydowanie jednak odradzam stosowanie wymienionych komunikatorow, z GG na czele :) )

iMesh, to si***281; zgodz***281; bo to jedno wielkie AddWare.

Ale co kolega ma do BearShare i LimeWire?.

BearShare u***380;ywam od.......odk***261;d mam internet i nigdy nie wyskoczy***322;a mi reklama(v5.2.4 Pro).A LimeWire te***380; nie posiada modu***322;u AddWare.:nie:Tylko ta biedna podstawowa wersja ma AddWare.Wersja Lite i Pro jest jej pozbawiona.
Do IE to na pewno sie ten programik przyda, ale do FF(je***347;li tylko tego si***281; u***380;ywa)?
Poza tym w autostarcie i tak mam ju***380; du***380;o...

pops 13.06.2008 23:06

Mi wystarcza filtr kt***243;ry jest wbudowany w oper***281;.

yahol 13.06.2008 23:10

Cytat:

Napisany przez pops (Post 938334)
Mi wystarcza filtr który jest wbudowany w operę.

Po prostu sprawdz!
:)

Bartez 13.06.2008 23:22

Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.

zene_k 13.06.2008 23:35

Cytat:

Napisany przez Bartez (Post 938336)
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.

Dobrze, że tylko dygresja, bo szczerze mnie rozbawiłeś swoim stwierdzeniem:haha:

P.S. Teraz się zacznie:P

Pedros 13.06.2008 23:37

Cytat:

Napisany przez Bartez (Post 938336)
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.

Bartez miej litość. Np. ktoś musi używać IE na jakimś kompie i każde otwarcie jakiejś podstrony/linka na ... no nie wiem wp.pl skutkuje flashem na pół ekranu. KAŻDE.

Ja rozumiem, że pewne rzeczy kosztują "a wszystko co oryginalne jest lepsze - dżinsy, kompakty, dolary" ale na litość boską - na cholerę komuś oglądać reklamy o d.pie Maryny co chwila?
Prawda?
A darmowego na świecie (szczególnie w przestrzeni www i zero-jedynkowej) jest na szczęście wiele.
Niech żyje open surce ||:>

ed hunter 13.06.2008 23:37

Ale za to program nie jest darmowy :rotfl:

Zainstalowa***322;em z ciekawo***347;ci...

Jarson 14.06.2008 00:16

Ano w***322;a***347;nie, 30-dniowy trial :P

A co do reklam, to fakt, ***380;e w du***380;ej mierze dzi***281;ki nim mamy darmowe serwisy, skrzynki pocztowe na portalach internetowych itp. Gdyby nie by***322;o w internecie reklam, w miejscach, gdzie je widzimy, widnia***322;yby zapewne cenniki...

Burt 14.06.2008 02:25

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 938340)
Ale za to program nie jest darmowy :rotfl:

Zainstalowałem z ciekawości...

A tam, czepiasz się.:D

A reklamy jak to reklamy, jeśli lubię daną stronę jestem tam zarejestrowany to wyłączam na niej NoScript'a i AdBlock'a i jak mi tam coś od czasu do czasu wyskoczy to nawet mogę w to kliknąć.:taktak:
Ale jak wypierniczy mi flasha na cały ekran i to co chwilę jak na WP czy Interii to nie ma zlituj się.:nie:Takim reklamom mówimy nie.
Małe reklamy mi nigdy nie przeszkadzały.

yahol 14.06.2008 08:35

Cytat:

Napisany przez Bartez (Post 938336)
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.

Bartez - sa granice zdrowego rozsadku!
Jezeli nie moge popatrzec na strone, bo otwiera mi sie 100 reklam, z ukrytymi buttonami - to moje dzialanie jest jedno - zlikwidowac!

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 938340)
Ale za to program nie jest darmowy :rotfl:

Zainstalowałem z ciekawości...

Cytat:

Napisany przez Jarson (Post 938341)
Ano właśnie, 30-dniowy trial :P

A co do reklam, to fakt, że w dużej mierze dzięki nim mamy darmowe serwisy, skrzynki pocztowe na portalach internetowych itp. Gdyby nie było w internecie reklam, w miejscach, gdzie je widzimy, widniałyby zapewne cenniki...

Nie przesadzajcie - mozna sprawdzic i kupic, mozna inaczej.
Nie podam przeciez linka do full wersji :)
Ludzie sie narobili, wiec niech tez zarobia :)


Rozumiem potrzebe reklam, jako zrodlo zarobkow, ale nie akceptuje reklamy nachalnej, agresywnej i przeszkadzajacej w normalnym uzywaniu internetu.
A i pojawianie sie dzwiekow na stronach, wtedy gdy to mi przeszkadza.
Ogolnie - jestem za takimi programami.
Projektanci stron maja czas i pieniadze - nie reklamuja w inny mniej nachalny sposob.
Strony web to nie Polsat :) A zreszta jak kto chce - sa strony platne, niech zrobia strony z reklamami, dla maniakow :)

Jarson 15.06.2008 01:37

***321;obuz blokowa***322; mi wykonywanie niekt***243;rych skrypt***243;w w przegl***261;darce :> Poza tym dzia***322;a***322; dobrze, by***322; spok***243;j z reklamami na p***243;***322; ekranu (z uciekaj***261;cymi pch***322;ami-krzy***380;ykami do zamykania)...

Reetou 15.06.2008 03:15

A Opera na to - no problemos...

Sunna 15.06.2008 09:46

Tworcy stron mogliby ostrzegac ze umieszczaja reklamy, jesli nie to niech spadaja.
Dobrze ze nie jest tak jak w filmach za ktore sie placi w sklepach i nie mozna przewinac denerwujacego poczatku.
Firmy fono od lat mowia ze jeszcze chwila i przez piractwo beda cierpiec artysci no i od lat nic sie nie dzieje strasznego.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.