![]() |
a tak suma sumarum to wlasciwie jakakolwiek kupisz nagryware (z najnowszych) to powinienes byc zadowolony - poziom sie wyrównał, wielu producentów daje 2 letnie gwarancje itd itp. Jedyne co stanowi najczesciej o dużych rożnicach między napedami to zdolnosc lub jej brak tworzenia kopii zabezpieczonych plyt.
|
Jest pewna logiczna sprzeczność: tanie i dobre. Mój dziadek miał na to bardzo dobre powiedzenie: tanie mięso jedzą psy.
Pytanie: ile chcesz oszczędzić? 5, 15, 25 czy 50zł a może 150? Pytanie: chcesz kupić jednorazówkę, sprzęt używany, z wyprzedaży (schodzący model) czy najnowszy model? Pytanie: ma to byc sprzęt profi czy hobby (majsterkowanie)? Odpowiedz sobie sam na te pytania. Dziadek też mówił: pomyśl 3x bo jak pomyślisz 1x to potem będziesz robił 3x. Miałem ten problem 2 tygodnie temu. Miałem w ręku LiteOn. Kupiłem Teac (najnowszy model). |
Cytat:
kolega chcial powiedziec, ze LG sa tanie a Plextory sa dobre :) pozdro dla Dragala ;) |
za ile tego teac 20
|
moze chcesz kupic teaca 524e 24/10/40
|
Cytat:
|
Cytat:
|
JA mam nagrywarkę LG 40/12/40 i no problems wszystko wypala nawet papier ścierny :))
|
Dokladnie. W tej chwili w kategorii power/cena najlepsza relacja jest u liteona. Nie dosc ze stosunkowo tani to w dodatku ma 2 lata gwarancji, radzi sobie z praktycznie kazdym zabezpieczeniem (oprocz Tages) w testach wydajnosciowych tez najczesciej na pierwszym miejscu lub niewiele nizej. Moim zdaniem najlepszy wybor. Lepszy od np Teaca i Plextora czy LG bo tanszy i najczesciej wydajniejszy, poza tym pozwala skopiowac wiekszosc plyt zabezpieczonych co jest pieta achillesowa i Teaca i Plexa ktora w sumie tez sa bardzo dobrymi firmami.
|
Kup sobie Lite-ona jest bardzo dobry.
|
jezeli trzeba cos wlaczac to znaczy ze nie kopiuje i tyle
twoja nagrywarka na pewno nie poradzi sobie z sd 2.51 |
Cytat:
|
caly taki jest ryzawy i humbrawy i do tego SD2 nie chce kopiowac :)
|
Mogę wiedzieć co jest nie tak z LG 24x? Pytam z czystej ciekawości.
|
tak te Pletroxy :) chyba jednak lepiej nie ryzykowac w jakas nowosc :)
bierz LG16x 32x 40x w zaleznosci od kasy |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.