Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   Left 4 Dead. (https://forum.cdrinfo.pl/f25/left-4-dead-81006/)

DejaVu 03.01.2009 16:41

Left 4 Dead.
 
Ma ktoś tę grę?-jak dla mnie bomba! RE4 może się schować:taktak:

rycho 03.01.2009 16:43

Łojejku! Tam sie szczelajom na śmierć!

DejaVu 03.01.2009 17:06

I Tobie by przydał się malutki trening :taktak: jak znalazł na następną wigilię ;)

Diabolique 03.01.2009 17:46

ja mam. gra jest wysterowana. RE4 shit, ale to troche inna rozgrywka:) nick na steamie ... Diabolique :D chetnie dzois podgrzeje sztywnych!

DejaVu 03.01.2009 17:52

Ja na razie ''trenuję''w singlu :D za słabego mam neta żeby grać online-tnie się jak cholera,trochę grywam ale wcześnie rano.Mój nick tak jak tu.;)

Diabolique 03.01.2009 17:56

musisz przestac sciagac P na czas grania :P szkoda, warto grac tylko w multi

DejaVu 03.01.2009 18:20

W singlu też mi się podoba-przypomina mi trochę RE Outbrake(chyba tak się pisze?) tylko tam było nastawienie na zagadki a nie rozwałkę jak tu.Mogła by być dłuższa, ale teraz większość gier starcza na 5-6 godzin,chyba że jak w badziewnym Far Cry2-trzeba ''latać''z jednego końca mapy na drugi!
I w końcu to moja pierwsza gra w którą chodz trochę mogę pograć w sieci , w innych COD czy Crisis to mam za duży ping.W sumie krótka ale lepiej mi się gra jak chodżby w Dead Space.

Diabolique 03.01.2009 18:49

ta gra jest nastawiona na multi po prostu. nie wydaje mi sie abys przeszedl na ekspercie cala gre -4kampanie w 5-6 godzin. mi ostanio w multi zajelo to 2.5h, ale mowa o jednej kampanii :) do tego dochodzi tryp versus. to kolejne godziny gry. valve juz zapowiedzialo nowe kampanie, wiec mozemy sie ich spodziewac w zasadzie w kazdej chwili

nie moge cie znalezc na steamie :/

DejaVu 03.01.2009 20:30

Może i masz rację-ja nigdy wcześniej nie grywałem w sieci-jak wspomniałem za słaby net.Może z czasem to się zmieni.Na razie gram solo , przechodzę teraz na poziomie zaawansowanym-jest trudno,potem spróbuję na ekspercie(chociaż nigdy w żadną moją grę nie grałem na wyższych poziomach-lubię czerpać przyjemność z grania,a nie się denerwować)
Ja na steamie wpisałem twój nick i znalazło że ta osoba była online 250godzin temu. Ja ostatnio ''grałem''2h temu z jakimś Rosjaninem i 2gościami co w nicku mieli SAS..

sobrus 03.01.2009 20:31

Gra ma jedna wadę. Stanowczo za krótka :(

DejaVu 03.01.2009 20:51

Też prawda!ale co mi z na siłę rozciągniętym Far Cry2-jak po chwili się nudzi?Pierwsza część to był hicior-ja dla tej gry kupiłem kompa,wcześniej grałem na konsolach.W sumie to w ubiegłym już roku nie wyszło zbyt dużo fajnych gier.Dla mnie podoba się Rainbow SixVegas2 .COD 4, piątka trochę mniej.Napalony byłem na Turoka-zawiodłem się.Gersof War zbytnio też mi nie podeszła-zagrałem w nią tylko raz.Dead Space teżw sumie jest monotonna - ładna graficznie ale ''płytka''jak Crisis.
Wsumie to jest tylko parę gier które nigdy sięnie nudzą-acałareszta to produkt jedno razowego użytku.

Diabolique 03.01.2009 21:18

a tam marudzicie.
widac to nie byl moj nick, bo ja jestem online od moze 2och godzin. ale to sa uroki steama ;]

Wojtek Toruń 04.01.2009 15:37

Gierka spoko no i jako nieliczna z nowych chodzi na moim Bartonie :)

loki7777 04.01.2009 16:04

Ja wiem czy taka swietna - totalnie bez celu:) To juz wole Dead space:)A to ze ostatnio nie mam juz w co grac to inna sprawa - skonczylem PoP'a i Tomb Raidera

DejaVu 04.01.2009 17:24

Każdy ma swoje gusta- mi z kolei Dead Space zbytnio się nie podoba-mam ją ponad miesiąc a jestem dopiero na 4rozdział(muszę zniszczyć asteroidy)
W FarCry2 to wcale mi się nie chce grać! L4D podoba mi się-taka nie skomplikowana rozwałka-denerwuje mnie tylko że nawet grając w singlu muszę wpierw się zalogować na steam.???


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.