![]() |
Cytat:
Chodzil na tym Pioneer 112, jak i pare dyskow na SATA (2.5" i 3.5"). |
Zależy jaki palnik posiadasz i jaki chipset jest w tej przejściówce. Jak ktoś posiada jeszcze na stanie desktopa to lepeij kupić przejsciówkę sata na pci i po klopocie.
|
A posiada ktoś takie cudeńko :http://www.komputronik.pl/Akcesoria_...elny,id,29172/
Jak to się sprawuje? W szczególe chodziłoby mi o współpracę z palnikami na IDE/ATA. |
Dzieki za zainteresowanie, znalazłem taką kieszeń Welland ME-340U2FL jest oparta o chip Prolific PL-3507 i z tego wynika że działa ale trza dalej doczytać by nie stracić. Jest też jakiś chipset alladin, ali co tu wybrać. Fajnie jakby miał usb i firewire.
|
Nie wszystkie przejściówki pójdą z benkami (odczułem na własnej skórze).
O ile dobrze pamiętam, to pójdą na chipsecie ALI (ale powtarzam - niezbyt dobrze to pamiętam). Wiem, że ktoś na forum też to już testował, może potwierdzi. :idea: |
Dobra nagrywarka w laptopie?
Witam
Mam takie małe pytania, a mianowicie montowane w notebookach nagrywarki wiadomo są do niczego, kiepskie i takie tam. Niby mam LiteOn'a Slimtype DVDRW SSM-8515S, ale wiadomo cennych danych bym temu nie powierzył. Mam starą i dobrą nagrywarkę 5,25 Benq 1640. I tu nasuwa się moje pytanie jak to podłączyć do laptopa, a no nic trudnego przecież są przejściówki na usb. Przejrzalem forum i okazało się, że najlepszym wyborem byłaby ta przejściowka usb LOGILINK AU0006C o ile się to niezmieniło a było to tutaj Czy są już jakieś lepsze modele przejściówek z lepszą kompatybilnoś itp. Czy to jest na to chwilę najlepszy wybór. Jak tak podłączona nagrywarka radzi sobie z płytami cd, dvd, dvd-dl, jakością zapisu, prędkość zapisu jest uzależniona od interfejsu usb więc płytkę walniej będzie palić tak. Pozdrawiam i dziękuję za opinie, odpowiędzi itp. |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:35. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.