Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Inne (https://forum.cdrinfo.pl/f36/)
-   -   PES 2008 użyty kod rejestracyjny (https://forum.cdrinfo.pl/f36/pes-2008-uzyty-kod-rejestracyjny-83156/)

!Pacior! 13.08.2009 11:23

PES 2008 użyty kod rejestracyjny
 
Witam mam taki problem, kupiłem używaną grę na ps3 PES 2008, kiedy chciałem się zarejestrować do gry Online wyskoczyło mi że "registration code is already in use" czy coś takiego. W sumie to mnie nie dziwiło. Tylko jest teraz problem z tym że nie kupiłem jej od prywatnej osoby tylko z sklepu który również zajmuje się używanymi grami, więc nie mam jak dostać informacji od osoby która się rejestrowała. Ma ktoś może jakieś pomysły?
Aha wysłałem także maila do KONAMI Support i dostałem odpowiedź, lecz nie jestem specem od angielskiego więc ktoś kto zna się mógłby mi mniej więcej czy z tego maila wynika coś co mógłbym zrobić, czy tak jak ja to zrozumiałem w mojej sytuacji nic nie mogę zrobić:
"Each copy of PES 2008 for the PC and the PLAYSTATION3 has a unique
registration code, which can be used to create an account for online play
once. As soon as the code has been activated and a user account created,
the
serial number will be flagged as "In Use" by our system.

If someone creates an account and then decides to sell the game, the
buyer
will not be able to use the Online Mode unless the seller also provides
the
necessary account information as well.

Due to technical as well as organisational reasons, it is not possible
-in
case of a second hand game- to reset the registry code, neither is it
possible
to give out a new registry code. It is also not possible for Konami
Digital
Entertainment to give out account details for a serial number which has
been
already flagged as "In Use". Please contact your vendor in order to get
all
the necessary information.

We thank you for your understanding."

andy 13.08.2009 11:32

W dużym skrócie i uproszczeniu: Na jeden numer seryjny można zarejestrować tylko jedno konto - jest ono przypisane do unikalnego numeru seryjnego i nie może zostać zresetowane.
Zostaje Ci kontakt ze sklepem gdzie tą grę nabyłeś i poproszenie ich o przekazanie danych do konta.

!Pacior! 13.08.2009 11:39

dzięki za szybką odpowiedź. Czyli tak jak się obawiałem aby pobawić się w online przyjdzie mi czekać na PES 2010 i kupić nową.

joujoujou 13.08.2009 12:34

Komunikat mówi (pisze) jasno:
Cytat:

[...] If someone creates an account and then decides to sell the game, the
buyer
will not be able to use the Online Mode unless the seller also provides
the
necessary account information as well. [...]
Czyli możesz pograć, jeśli sprzedawca dostarczy informacje, dzięki którym przejmiesz jego konto.

!Pacior! 13.08.2009 15:35

Tzn wiem o tym tylko jak wcześniej napisałem gra była kupiona ze sklepu i w jednej chwili o ile dobrze się orientowałem mieli ok 10 gier i nie wiem czy udało by im się trafić na tego który im mój egzemplarz sprzedał. Aczkolwiek mogę spróbować może akurat mi się uda.

Berion 13.08.2009 16:46

Nie chcę Ciebie martwić, ale sklepy same skupują gry od "zwykłych" użytkowników, często też prowadzą wymiany gier. Szansa, że trafisz na właściciela jest taka jak spotkanie niedźwiedzia polarnego na pustyni.

Ja bym na Twoim miejscu poszedł do sklepu i się wykłócił, a jak odmówią z tytułu kupna używanej gry to po prostu bym albo sobie to odpuścił, albo dopłacił za tzw. folię.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.