Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   xbox podstepny sposob na zmiane dasha (https://forum.cdrinfo.pl/f106/xbox-podstepny-sposob-zmiane-dasha-83309/)

Berion 03.09.2009 20:39

Nie dasz rady bo nie uruchomisz tej konsoli z innym dyskiem ponieważ ma inny lub nie ma wcale założonego ATA Password. Auto-Installer nic Ci nie da bo się nie uruchomi, a żeby zrobić hotswapa musisz mieć sprawny stary i koło się zamyka.

Tylko chip Cie ratuje, albo odczytanie hasła z eepromu i zablokowanie nowego dysku (po uprzednim sformatowaniu na innej konsoli, samodzielnym wgraniu na niego fantów) tym hasłem.

Dlatego soft mod to gówno bo jest potem problem po awarii dysku jeśli nie masz dostępu do innego Xbox'a i już nie daj Boże obrazu tej kości.

---

PS: naucz się, że nie mówi i nie pisze się "włanczać" tylko "włączać". Już mnie to wk*ć zaczyna. Który raz zwracam Ci na to uwagę? :P

slayergt 03.09.2009 13:44

xbox podstepny sposob na zmiane dasha
 
Witam mam 2 konsole xbox obydwie przerobione bezchipowo,niestety w jednej padl dysk wiec mam taki zapasowy ( 1gb:( ) i teraz mysloe tak zrobic wlonczyc konsole z dobrym dyskiem uruchomic instaler deluxe odpiac dysk (niewylanczajac konsoli) wpiac dysk 1gb wgrac soft-mod da rade tak zrobic nieuszkodze przy tym drugiej konsoli??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:16.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.