![]() |
Powolna praca dysku
Kupiłem dysk twardy samsung 500GB 20 m/s ! I gram sobie za pomoca usbadvence niestety strasznie wszystko powoli się wczytuje czy to normalne ?? Czy jest jakiś powód proszę o pomoc ;)
|
USB 1.1 w dodatku pseudo USB 1.1 więc na cuda to nie licz.
|
nie rozumiem :P
Ja mam w plastation 2 usb 2.0 i w dysku tez 2.0 |
Nie masz:)
http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_2 |
A czy mogę coś z tym zrobić Proszę o pomoc :) Kto rozwiąże mój problem dostanie konto na rapidzie ;) Także prosze o pomoc! *NIC ZA DARMO* :)
|
Z tym nic nie zrobisz. Masz USB 1.1 w PS2 i koniec. ;] Wszystkie PS2 takowe mają. Niektóre dodatkowo FireWire, ale ponoć czegoś w nim brakuje (prócz dokumentacji ;]) i prędkość jest jeszcze niższa.
|
Chcesz żeby mniej "cieło"? :] uruchamiaj gry przez SMB :P (Wymagany Network Adaptor przy FAT'ach).
|
Czyli ten HDD z grami podłączasz do PC i udostępniasz jego zasoby używając protokołu SMB. Wg. mnie to straszna kombinatoryka. Wolałbym już z płyty grać, no chyba że miałbym w chałupie jakiegoś NASa czy coś w ten deseń. :P
|
@Berion, może i to "kombinatorka" jest ale wg mnie znacznie lepszy jest to sposób niż granie z mass :]
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.