Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zdjęcia i wideo (https://forum.cdrinfo.pl/f88/)
-   -   Problem z Nero Vision Xtra w pakiecie Nero10 (https://forum.cdrinfo.pl/f88/problem-nero-vision-xtra-pakiecie-nero10-85980/)

kaminka1 26.05.2010 08:49

Problem z Nero Vision Xtra w pakiecie Nero10
 
Witam wszystkich.

Nie znalazłam na forum rozwiązania mojego problemu więc spróbuję go opisać i proszę o pomoc. To mój pierwszy post - wybaczcie niejasności.
Od wielu lat użytkuję pakiet Nero we wszystkich wersjach. Często korzystam z aplikacji Nero Vision do konwersji między formatami i kompresji w formacie zwłaszcza DVD Video. Zainstalowałan ostatnio pakiet Nero10 na Windows7 Ultimate 32bit ... i mam problem.

Dostarczony do Vision zewnętrzny materiał video w projekcie Nero zajmuje niemal 5 gb. Za dużo na zwykła płytkę więc (jak zwykle) postanowiłam go bardziej skompresować poprzez zmiany w ustawieniach jakości (wysoka jakość, odtwarzanie standardowe, długie itd). Niestety zmiany te nie przynoszą pożądanych rezultatów. Cały czas 5 gb. Zainstalowane mam wszystkie wtyczkki, smart encoding audio i video 100%.

Postępuję jak zawsze od kilku lat, interfejs czytelny - raczej nie można mówić o moim błędzie. A jednak problem jest. Może ktoś z Was miał taki problem i go rozwiązał.

???Proszę o pomoc.

dario4 06.08.2010 13:04

Cytat:

Napisany przez kaminka1 (Post 1099400)
Witam wszystkich.

Nie znalazłam na forum rozwiązania mojego problemu więc spróbuję go opisać i proszę o pomoc. To mój pierwszy post - wybaczcie niejasności.
Od wielu lat użytkuję pakiet Nero we wszystkich wersjach. Często korzystam z aplikacji Nero Vision do konwersji między formatami i kompresji w formacie zwłaszcza DVD Video. Zainstalowałan ostatnio pakiet Nero10 na Windows7 Ultimate 32bit ... i mam problem.

Dostarczony do Vision zewnętrzny materiał video w projekcie Nero zajmuje niemal 5 gb. Za dużo na zwykła płytkę więc (jak zwykle) postanowiłam go bardziej skompresować poprzez zmiany w ustawieniach jakości (wysoka jakość, odtwarzanie standardowe, długie itd). Niestety zmiany te nie przynoszą pożądanych rezultatów. Cały czas 5 gb. Zainstalowane mam wszystkie wtyczkki, smart encoding audio i video 100%.

Postępuję jak zawsze od kilku lat, interfejs czytelny - raczej nie można mówić o moim błędzie. A jednak problem jest. Może ktoś z Was miał taki problem i go rozwiązał.

???Proszę o pomoc.


Nie kompresuj tego materiału tylko kup płytę 8,5GB i zaznacz w nero zapis na takiej pojemności i normalnie wypal płytkę ,wszystkie materiały powyżej 4,7GB najlepiej zapisywać na 8,5GB płytach wtedy będziesz miala obraz B.dobrej jakości

mgit 06.08.2010 13:42

Cytat:

Napisany przez dario4 (Post 1110627)
Nie kompresuj tego materiału tylko kup płytę 8,5GB i zaznacz w nero zapis na takiej pojemności i normalnie wypal płytkę ,wszystkie materiały powyżej 4,7GB najlepiej zapisywać na 8,5GB płytach wtedy będziesz miala obraz B.dobrej jakości

To w żadnym razie nie rozwiązuje jego problemu, owszem jest to najprostsze wyjście co wcale nie znaczy że najlepsze.

Płytki 8,5 GB wcale dobre / trwałe nie są :czytaj:

Na początek proponował bym powiedzieć w jakim formacie masz materiał źródłowy a jaki ma powstać, za pewne DVD Video ?

Jeśli materiał źródłowy masz już w DVD Video może użyj programu Clone DVD który bez większych problemów przerobi tak by się zmieściło na płytkę 4,7 GB

sacd 06.08.2010 16:41

Zdaje się, że kaminka1 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy już się ze swoim problemem uporała.....

Stiwi 19.09.2010 19:12

Jestem tu nowy, POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM
Ja chciałbym wiedzieć jak należy wstawić przejście między filmami w nero vision xtra. Nie mogę tego zrobić i nie mogę znaleźć rozwiązania. Proszę o podpowiedź. Mile widziane fotki, i opis "krok po kroku"
System: Windows 7 Home Premium 64-bit
Aplikacja: Nero Multimedia Suite 10
Czekam na podpowiedźi


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.