Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Forum a seriale i cracki (https://forum.cdrinfo.pl/f10/forum-seriale-cracki-8632/)

TeacMan 02.07.2002 00:47

Forum a seriale i cracki
 
Mam pomysł, ponieważ już chyba nigdzie nieidzie się zapytać o jakiś serial czy *****. Może dodać taki OFtopic - Seriale & Cracki. Mi osobiście brak tej możliwości już nie przeszkadza, ale dzisiaj zauważyłem kłutkę na poście gościa co poprosił o keya do Clona, ruszyło mnie to trochę bo przecież z 1/2 roku temu wszyscy wymienialiśmy się tymi numerami ile wlezie (dobrymi i złymi :) ).
Przecież jeśli ktoś nie zna nawet Astalavisty to jest pogrzebany, a pomagać żecz ludzka. :cool:

Mam jeszcze jedną myśl związaną z forum, do wstawiania w wiadomościach mogło by być więcej tych NEW mordek, złotych oczywiście (na początek te z ikon wiadomości) Są niezłe nie to co te kolorowe które można spotkać na każdym forum. :cool: :cool: :cool:

Pozdrawiam ..:::DemieN:::..

Laser 02.07.2002 08:14

Witam !

Oficjalnie seriale & cracki są zakazane ale pisanie linków do stron z dobrodziejstwami i dodawanie dodatków ulepszających z tychże stron w załacznikach na OT jeszcze nie umarło ! / poprostu trzeba szybko działać !

Yahol 02.07.2002 08:17

Może nie koniecznie kraki i seriale od razu, ale linki do stron albo nazwa pogarmiku, dlaczego nie. Dzisejsz zablokowanie postu o serial dla Clona to dla mnie szok.!!!!! Czemu: podaje się link i niech szuka, przynajmniej wie gdzie i co ma znaleść. Każdy kiedyś zaczynał.I super moderatorzy też. Nie badzmy świętsi od papieża.

Druss 02.07.2002 11:28

Same forum moglo by wzbudzic podejrzenia :) Ale przeciez jak na innych ktos wyskoczy z takim pytaniem to odpowiedz sie znajdzie, a czy nowy dzial dodac na forum to nie wiem, to przeciez administrator powinien sie wypowiedziec na ten temat.

Taz40 02.07.2002 15:26

Jesli powstałby taki dział to napewno w znacznym stoniu skonczyłoby się śmiecenie na CDRForum. A zaglądali by tam ci których to interesuje.

Laser 02.07.2002 17:28

Cytat:

Taz40 napisa***322;(a)
Jesli powstałby taki dział to napewno w znacznym stoniu skonczyłoby się śmiecenie na CDRForum. A zaglądali by tam ci których to interesuje.
Witam !

Postawmy sie na miejscu tych którzy tworzą tę stronę niech odbije komuś i zrobi kontrolę treśći poszczególnych serwisów informacyjnych .. i taki wałek wchodzi sobie na www.cdrinfo.pl patrzy forum poświęcone nagrywaniu płyt a powyżej widnieje sobie link Cracki & seriale ! Z miejsca kłóda na wszystko i podejrzewam że Ci którzy podpisują się jako moderatorzy mieli by problemy za nauszanie praw autorskich i pewnie jeszcze by się coś znalazło / wierzcie mi jak ktoś chce kogoś lub coś ujajić to znajdzie byle pretekst.

Ja osobiście sądzę że wszystko może przejść ale bez przesady!

W ostateczności można zrobić tak że umieszczamy posta z informacją że potrzebujemy " dodatków ulepszajacych " do danego programu w celu sprawdzenia jego pełnej funkcjonalności lub coś w tym stylu - a osoba posiadająca takowy dodadek wysyła zainteresowanemu go na maila lub poprzez prywatną wiadomość !;)

Misiek4 02.07.2002 18:32

Zeby bylo all jasne: na forum zabrania sie umieszczania seriali i crackow (jako zalaczniki). Nie jest zabronione podawanie linków do innych stron.

Pozdrawiam
Misiek4

woitas 05.07.2002 23:11

Cytat:

Misiek4 napisa***322;(a)
Zeby bylo all jasne: na forum zabrania sie umieszczania seriali i crackow (jako zalaczniki). Nie jest zabronione podawanie linków do innych stron.

Pozdrawiam
Misiek4

czyli wilk syty i owca cala... :-D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.