Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   Ingerencja w obrazy gier na PSXa (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ingerencja-obrazy-gier-psxa-8706/)

SpideR 05.07.2002 00:30

Ingerencja w obrazy gier na PSXa
 
Wiatm.
Moj qmpel dal mi zadanie: do jego ulubionej gry (Wip3out III na PlayStation) wstawic inne tracki audio. Jest tylko taki problem gra jest z LibCryptem, wiec jak to zrobic? Czy moge zgrac obraz plyty w Clonie a potem jakos podmienic w nim sciezki audio tak by wszystko chodzilo?

pozdrawiam

SpideR

Weron 05.07.2002 18:50

Hmmm. No wiec zaczne od tego, ze nigdy nie robilem czegos takiego ale jesli konsola jest przerobiona na piraty to moze ci sie uda.
Z tym, ze nie wiem jak gra to przyjmie.Wiec zrob to programem Winiso.
Najpierw stworz nim obraz.Potem podmien i wypal. To jedyna szansa zeby cos wyszlo.Ale chyba jest nikla szansa zeby to wyszlo, napewno zas nie wyjdzie ci to na oryginalna konsole.
Sprobuj i napisz o rezultatach na forum.

SpideR 05.07.2002 23:21

A wiec napewno jest to mozliwe, widzalem takie plyty ale niestety nie znam autora tych dokonan. PSX jest po przrobce wiec no problem. Chodzi tylko o to ze plyta jest zabezpieczona i nie wiem czy po podmianie gra nadal bedzie dzialac.

SpideR

voo 06.07.2002 01:12

Probowalem kiedys do obrazu plyty GTA3 (w std CloneCD) dodac patch systemowy w osobnym katalogu... robilem wszystko w WINISO, po dodaniu i podmienieniu dane sub sie nie zgadzaly i nic nie dalo sie z tym zrobic :( Jest na to jakis sposob?

MaciejT 06.07.2002 01:17

Cytat:

voo napisa***322;(a)
Probowalem kiedys do obrazu plyty GTA3 (w std CloneCD) dodac patch systemowy w osobnym katalogu... robilem wszystko w WINISO, po dodaniu i podmienieniu dane sub sie nie zgadzaly i nic nie dalo sie z tym zrobic :( Jest na to jakis sposob?
Raczej nie.

Pozdrawiam

NemoKOF 06.07.2002 02:05

Cytat:

voo napisa***322;(a)
Probowalem kiedys do obrazu plyty GTA3 (w std CloneCD) dodac patch systemowy w osobnym katalogu... robilem wszystko w WINISO, po dodaniu i podmienieniu dane sub sie nie zgadzaly i nic nie dalo sie z tym zrobic :( Jest na to jakis sposob?
Ja powiem ci, ze nie da sie wypalic obrazu Clone'a po grzebaniu, ale wczesniej mozesz dany obraz skonwertowac do formatu ISO, bo w nim takich klopotow nie ma.

Pozdrowienia

voo 06.07.2002 16:38

Cytat:

NemoKOF napisa***322;(a)


Ja powiem ci, ze nie da sie wypalic obrazu Clone'a po grzebaniu, ale wczesniej mozesz dany obraz skonwertowac do formatu ISO, bo w nim takich klopotow nie ma.

Pozdrowienia

Format iso obsluguje tez subkanaly? Jest to tak samo osobny plik z sub czy wszystko w jednym pliku iso?

stabilob 25.07.2005 18:16

Czy można "dorzucić" pliki do obrazu płyty tak zeby działała na psx?
 
czesc
mam obraz płyty na ps i chciałem dorzucić do niego emulator, jeśli bym odpalał na kompie to zeby o drazu był :D czy taka płyta bedzie działała na psx??

Berion 25.07.2005 18:25

Cytat:

Napisany przez stabilob
czesc
mam obraz płyty na ps i chciałem dorzucić do niego emulator, jeśli bym odpalał na kompie to zeby o drazu był :D czy taka płyta bedzie działała na psx??

Można, oczywiście... Uporządkój LBA i dodajna sam koniec.

Użyj CDGenPS2. Jeśli gra ma dodatkowe track'i audio to sobie daruj. A ja pomyśle jak to zrobić... ...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.