Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne CD (https://forum.cdrinfo.pl/f2/)
-   -   SafeDisc Cleaner (https://forum.cdrinfo.pl/f2/safedisc-cleaner-8709/)

Leyo 05.07.2002 08:29

SafeDisc Cleaner
 
Cy programy tego typu (jak w temacie) umożliwiają kopiowanie płyt zabezpieczonych SafeDiscem nawet na nagrywarkach, które nie łamią tego zabezpieczenia?

VLuka 05.07.2002 08:55

To nie jest program do kopiowania, to jest program do 'zdjecia' zabezpieczenia z pliku .exe dzieki czemu mozesz uruchomic program/gre nawet z 'niedoskonala' kopia wykonana nagrywarka wlasnie nie radzaca sobie z SD2 (a czasem nawet i bez plyty jesli byl tylko SD) ;)

+++LeWaP+++ 05.07.2002 08:58

Jeżeli gra jest zabezpieczona SF i ją sobie skopiujesz normalnie tzn. np. przegrasz wszystkie pliki na hdd. a potem nagrasz to na płytę z takim samym cd label to po jej zainstalowaniu gra nie będzie działać. Jak uzyjesz na EXECU gry w/w programu to on go spatchuje i gra będzie działać prawidłowo.

Poczytaj sobie o zabezpieczeniu SF 1/2 na stronie gł. cdrinfo.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.