Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry (https://forum.cdrinfo.pl/f25/)
-   -   CityVille @ Facebook (https://forum.cdrinfo.pl/f25/cityville-facebook-87564/)

andy 29.12.2010 20:59

CityVille @ Facebook
 
Ilość załączników: 1
Cytat:

CityVille to symulator ekonomiczny miasta. Zamiast dojenia krów i wybierania gnoju w City zarządzamy przestrzenią miejską. Możemy wybudować prawdziwą metropolię lub po prostu zadowolić się Warszawą. Przekonajcie się na własnym betonie!
Załącznik 56384


Jest ktoś na forum kto w to gra? Pilnie potrzebuję sąsiadów! :)

Patrix 29.12.2010 21:41

Nie łączę swojego konta FB z żadnymi dziwnymi aplikacjami...
to są zwykłe żniwiarze danych osobowych :P

andy 30.12.2010 01:02

Ilość załączników: 1
OFFTOPIC
Cytat:

to są zwykłe żniwiarze danych osobowych :P
FB i bez tego może z twoimi danymi robić co mu się podoba - jak nie wierzysz to poczytaj regulamin ;)
A co do CityVille i dostępu do moich danych to:
Załącznik 56385




P.S. na tym chciałbym zakończyć temat FB i dostępu do prywatnych danych, jeśli chce ktoś o tym podyskutować są inne lepsze miejsca na tym forum.
Ten konkretny temat dotyczy gry CityVille.

Patrix 30.12.2010 01:21

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1136287)
FB i bez tego może z Twoimi danymi robić co mu się podoba (...)

Ale po co mu w tym pomagać ? :)

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1136287)
P.S. na tym chciałbym zakończyć temat FB

No dobra.

Berion 30.12.2010 19:35

Wiem, że to nie temat od tego, ale uważam że te wszystkie przeglądarkowe śmiecie to złodzieje czasu. Włącznie z Ogame, które swego czasu porwało pół forum - w tym i mnie. ;p

Lepiej zagraj sobie w porządną GRĘ, a nie jej imitację, namiastkę czy też popierdółkę.

andy 30.12.2010 20:24

Cytat:

Wiem, że to nie temat od tego, ale uważam że te wszystkie przeglądarkowe śmiecie to złodzieje czasu. Włącznie z Ogame, które swego czasu porwało pół forum - w tym i mnie. ;p

Lepiej zagraj sobie w porządną GRĘ, a nie jej imitację, namiastkę czy też popierdółkę.
Wiem, że to wyciągacz czasu, wiem że uzależnia i wiem że to gierka banalna - nie wymaga myślenia ot tylko klikanie. Ale właśnie o to chodzi, teraz chcę mieć taką grę która mnie rozluźni, zrelaksuje bez zbytniego myślenia, ot takie klikanie raz na dzień, dwa.

Patrix 30.12.2010 20:32

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1136446)
(...) chcę mieć taką grę która mnie rozluźni, zrelaksuje bez zbytniego myślenia (...)

Znaczy się teraz na co dzień chodzisz spięty, zdenerwowany i zamyślony ? :D

ed hunter 31.12.2010 10:12

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1136446)
Wiem, że to wyciągacz czasu, wiem że uzależnia i wiem że to gierka banalna - nie wymaga myślenia ot tylko klikanie. Ale właśnie o to chodzi, teraz chcę mieć taką grę która mnie rozluźni, zrelaksuje bez zbytniego myślenia, ot takie klikanie raz na dzień, dwa.

Kup odkurzacz, lub poznaj pannę. :rotfl:

:P

pali 31.12.2010 11:03

W życiu nie zadawaj się z żadnym pannami, czym później tym lepiej. Albo wcale.
Chłopak lepszy, ale trzeba mieć upodobanie, niestety :ysz:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.