Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   PS3 3.56 i zawiechy (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ps3-3-56-zawiechy-88144/)

makaron 01.03.2011 14:42

PS3 3.56 i zawiechy
 
Witam,
Niedawno updatowalem moja PS3 do 3.56. Konsola nigdy nie byla i nie bedzie modowana. Zaraz po updacie zaczela lapac zawiechy tzn jak wychodze z jakiegos submenu lub gdy puszczam bajki na youtube dla synka - to tak jakby sie zacinala. Czasami sie nie odwiesi a czasmi po uplywie ok 40-60sec zaczyna dzialac po to by znowu zassac.
Na you tube jest to najczesciej podczas ogladania klipow.
Dodam im mam stale 5-6Mb poloczenie (czasami nawet 8) i nigdy przed updatem nie bylo takich szopek.
Druga zawiecha jest z PS store - gdy wejde i pobiore demko a nastepnie wychodze do pozycji wyzej to koleczko od loadingu muli przez 30-40sec i potem moge przegladac dalej lub nie (czyt dalej niby czyta ale nic nie moge zmienic).
Gdy konsola zlapie zawieszke to calyczas mozna operowac nia poprzez przycisk power (na konsoli). Naciskam go i konsola sie wylacza, niezglaszajac bledu niepoprawnego wylaczenia po restarcie.
Tych feature'ow nie mam gdy gram w jakakolwiek gre.
Jezeli to jest jedna z tych fajnych opcji anty pirackich to nic dziwnego ze ludzie jadana CFW.

szczuru 01.03.2011 15:38

Przeinstaluj FW przez Recovery menu. Przyda się jeszcze opcją odbudowania bazy danych (też dostępna w Recovery Menu).

makaron 02.03.2011 08:52

Zrobilem przebudowe baz danych (niemialem czasu reinstalowac FW) i mam to samo.
Moze dlatego ze mam duzo demek, filmow itp ale to zaczelo sie dziac zaraz po tym felernym 3.56.

szczuru 02.03.2011 10:08

Jeśli to było by spowodowane dużą ilością plików to przebudowanie DB by pomogło. Znajdź chwilę na reinstalację FW.

nety 02.03.2011 17:06

mam to samo po aktualizacji do 3.56
konsola 60gb, nie sa to do konca zwiechy ale konsola mysli nad czyms co jakis czas okolo 30-60 sekund ;/

Berion 02.03.2011 17:50

Może Wam Sony po dyskach przelatuje, niczym 'buszujący w zbożu'? :czar:
To niestety nie jest żart.

makaron 07.03.2011 09:50

Cytat:

Napisany przez szczuru (Post 1148650)
Jeśli to było by spowodowane dużą ilością plików to przebudowanie DB by pomogło. Znajdź chwilę na reinstalację FW.

Reinstalowalem - to samo i ponownie przebudowalem i dziala:)
Mam widoczny wzrost (czyt mniej czekam - prawie nic). Jest jak na samym poczatku - w menu czekam po 1-2sec (bylo 4-5) a w PSstore ok 4-5sec (bylo 30-60sec). Dzieki juz myslalem ze bede moja konsola odchodzi po 3 latach sluzby.
Jednak myse ze przyjdzie taki czas ze po jakims updacie cos sie zwali (cos anypirackiego) i wtedy bede musial kupic druga ale tym razem bede plywal pod inna bandera :) Narazie niemam sensu przerabiac gdyz wyroslem i malo gram (1-2 gry na miecsiac) i mam PS+ wiec niechce juz uganiac sie za patchami/spoofami itp.
Ostatnio wlaczyla mi sie faza delekcji jak w 95'-98' i ciesze sie jak male dziecko z nowo kupnej gierki.:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.