Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   [PS2]Problem z nagrywaniem (https://forum.cdrinfo.pl/f104/ps2-problem-nagrywaniem-88366/)

lugasek 20.03.2011 20:13

[PS2]Problem z nagrywaniem
 
Witam mam ps2 slim,przerobione FMC Boot'em. Wczoraj nagralem sobie Fight Night Round 3 na plyte Benqu,uzylem do tego programu Alcohol, predkosc 4x i gierka chodzi b.dobrze. Ale slyszalem,ze lepiej nagrywac na plyty Verbatim,dlatego dzisiaj kupilem owe plytki,nagralem tym samym sposobem co wyzej gre Black i przy uruchamianiu naped przyspiesza i zwalnia. Gierka w koncu sie uruchomila ale filmiki tak sie tna ze gra nie chce sie uruchomic. Naped co prawda chodzi ciszej niz na plytach Benqu,ale nie da sie grac. Co moze byc powodem tego bledu?

Berion 20.03.2011 23:28

Nagraj tę samą grę na tym Benq, na tej samej nagrywarce, z tą samą prędkością i zobacz czy zachowuje się tak samo.

lugasek 21.03.2011 11:53

Nagralem Fight Night Round 3 na Verbatim'a i dzieje sie to samo co z Black,plyta przyspiesza i zwalnia. Ta sama gra na Benqu chodzi plynnie.
Wczoraj jeszcze nagralem God Hand na Verbatim'a i chodzi dobrze,raz sie tylko gra przyciela na pare sek. Takze nie wiem w czym problem.

Berion 21.03.2011 12:12

Jakieś lipne te Twoje Verbatimy, albo nagrywarka ma kiepską strategię zapisu dla tych nośników. Zresztą co ja Ci mogę powiedzieć? Nawet testów (np. na ilości błędów PIE/PIF) nie zrobiłeś. Nie napisałeś też jaka to nagrywarka, jakie konkretnie płyty. Nic nie wiadomo.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.